January 2016

Hello 2016!

1. january 2016 at 20:24 | Appy |  Photoes
Je to tady. Nový rok začíná a já se ráda zase podívám na to, co se odehrálo.
Musím říct, že letos mi to nepřijde něco speciálního. Když jsem o roku 2014 říkala, že to byl můj nejlepší rok, strašně jsem se bála toho, co přijde. 2014 mě osamostatnil, naučila jsem se spoustu věcí a poznala úžasné lidi. Rok 2015 mi dal ale ještě něco dalšího, bez čeho bych teď byla úplně někdo jiný. Za tenhle rok jsem se díky všemu špatnému i úžasnému naučila žít sama se sebou. Zjistila jsem, co chci, kteří lidé mi jenom berou energii a kteří mi ji naopak i dávají. Najednou se mi už zdá, že některé názory si už ponechám a budu se za nimi stát. Za rok 2015 se ze mě stala silná osoba a jsem na sebe pyšná.
Začátky byly hodně těžké. Až moc dlouhých nocí strávených depkařením nad zbytečnostmi a koncem sledování snad všech seriálů, ale musela jsem si tím projít. V květnu se stala velká věc aneb začala jsem pracovat. Moje první brigáda v Subway, takže jsem expert na sendviče, bacha na mě. Od té doby se všechno změnilo. Uvědomila jsem si, že si chci užívat svůj život naplno a nechci s sebou táhnout zbytečnosti. Prostě občas se člověk musí dostat ze své comfort zone a najednou má vše úplně jiný rozměr.
A to už je asi konec těch vážných sentimentálních řečí, ale... it had to be done.
Tenhle rok byl zase plný focení, tuny jídla (ještě dodatek k tomu jídlu:dost jsem se změnila a došlo mi, že chci jíst zdravě, kvalitní jídlo a v nějaké rovnováze, což se mi napůl daří, zatím se učím, ale užívám si to :)) a samozřejmě cestování: letos to byly- hory v Itálii, nezapomenutelné Rumunsko, výměnný pobyt v Dánsku, 2 hodiny v Berlíně, nejkrásnější Anglie a vánoční Vídeň.
Doufám, že jsem na nic nezapomněla.
Mějte se krásně, užívejte života a ať je 2016 ještě lepší než 2015 ale ne víc než 2017!