Get busy living

18. january 2015 at 23:22 | Appy |  Video
Poslední dobou poslouchám hrozně ráda skupiny a písničky, které jsou spíše neznámé a nikdo o nich neví. Zním teď jako hipster, ale ke štěstí mi stačí 1 playlist na spotify. Jsou v něm úplně všechny písničky z mého oblíbeného seriálu Suits, takže naprosto dokonalé.
Skupinu Goldfish jsem ale objevila přes jednu bloggerku. Nevím, jestli náhodou nejsou slavní nebo tak, ale rozhodně jsou skvělí! Je to hlavně elektro, ale klidně bych řekla že i elektro-swing, a taky dost remixové (1 písnička klidně 5 verzí). Nějak jsem jim nevěnovala pozornost, ale pak na nich byl jeden youtuber a živě zněli úplně úžasně! No a od té doby už je poslouchám dost pravidelně :D Můžu, prosím, taky jet do JAR a vidět je? :D
Tahle písnička je asi story of my life. Poslechněte si ten text... Jenže nemůžeme mít všechno. Jedni perfektní travel youtubeři jsou teď v České republice a budou určitě dělat nějaký sraz, jenže se tam nejspíš nedostanu. Nemůžu jít na maturiťák kamaráda, protože to je 150 km ode mě a já druhý den odjíždím na hory. Hrozně moc mě přemlouval a ano, cítila jsem se v tu chvíli dobře, když se známe ani ne rok a pozval mě :D Chtěla bych ale všechno mít, nebo aspoň to, co vážně chci.. Třeba jako teď bych se chtěla dostat do výměnného programu s Dánskem, protože jsem napsala docela hezký takový rozhodující představovací email.
Uvidíme, každopádně za týden budu v Itálii! Takže možná to vyruší to, co mi nevyjde :)

I don't want to live
like I've already lived
but I do want to get busy living
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement