July 2014

nostalgie.

30. july 2014 at 14:16 | Appy |  Diary
Jsem doma po táboře už 4. den a pořád si připadám, jako bych spala. Včerejšek by se dal počítat jako návrat do reality díky srazu se 2 spolužačkami, ale stejně.. Civilizace je po 14 dnech ve stanu bez elektriky divná. Teče tady totiž teplá voda...
Dobře, teď už vážně :D Tábor jsem si užila, i když mi celý vlastně splývá kvůli neustálému běhání, vaření, připravování programů apod. Každopádně byla sranda, se všemi. A s jednou úžasnou holčinou jsem se konečně pořádně seznámila a teď mi připadá, že je úplně stejná, ale zároveň úplně jiná jako já.
Takže od svého příjezdu spím, koukám na filmy a nervuju se z toho, že nic nestíhám na čekatelky. V pátek zase odjíždím, no :D Včera jsem jsem tedy byla u babičky a pak s holkama venku. 1 kámoška měla narozeniny, tak jsme měly bubble tea, ledový kafe a pak skvělý pokec.
A u babičky jsem našla jednu kazetu s pohádkou Jezerní královna, kterou jsem sledovala jako malá. Takže jsem hned chtěla najít zbytek takových mých filmů dětství.. :)


Dneska jsem všechny ty kazety projela a některé části si pustila. A i po té době najednou vím, co všechno na kazetě je, kdy běží, jaká reklama a všechno. Přijde mi až neskutečný, jak dlouho už to je, co jsem se koukala na Prince a Večernici v našem minulém domě na skvělém videopřehrávači. Rebelové, Pretty Woman a Hříšný Tanec můžou být pro malou holku zvláštní filmy, ale to je úděl dítěte se staršími sourozenci+mě to prostě baví! :D Vlastně i Pelíšky tam na jedné jsou. Jezerní královna je boží pohádka a to, že ji mám ráda, ze mě nedělá psychouše! :D Na celou Pomádu se koukám teď, srdcovka největší..
Žijeme okamžikem a všechno by mělo být flow, ale nostalgie mi vždy připomene, že to, co se stalo a co jsem prožila, má obrovský dopad na to, co mám teď.
Stěhuju se...

13. july 2014 at 14:43 | Appy |  Diary
... ano, je to tak! Opět jedu na skautský tábor a zase si po roce říkám, proč to vlastně dělám? Proč jedu do lesů, kde budu bez elektriky, internetu, splachovacího záchoda, měkké postele, pořádné sprchy a spousty dalších věcí, bez kterých si teď vlastně ani nemůžeme představit své životy (nebylo řazeno podle důležitosti)?
Když pak ale vidím ty lidi, se kterými 14 dnů trávím, užívám si táborový život, najednou vím, proč to dělám.
Proto nyní mířím s ne moc natěšeným výrazem (jako vždy) do jednoho jihočeského lesa, abych tam strávila příštích 14 dnů.
Let's do this!


Sheldon (samotné jméno vypadá v nadpisu divně,takže píšu i tohle)

5. july 2014 at 21:32 | Appy |  Video
Co bych teď měla tak napsat, aby se to hodilo k videu, které sem chci teď dát? Dobře, je to jedno.
Právě teď koukám na další díly The Big Bang Theory. Přiznávám se, neviděla jsem je všechny a dívám se teprve poprvé. Nikdy mě to totiž nebavilo, ale teď jsem k tomu asi nějak "vyzrála" (to slovo zní vážně divně, obzvlášť v mém případě :D ). Tak nějak jsem došla k dílu s02e11 a jednoduše mě ještě teď bolí břicho ze smíchu a z mého všeobecného moc velkého prožívání seriálů.
Prostě.. Tahle scéna je dokonalá! :D

+mezí tím je ještě supr scéna s Penny a Leonardem :D Ceký tenhle díl je podle mě přirozený, že to vůbec nevypadá jako herci, kteří říkají svůj text, ale spíš spontánní reakce, které si zrovna herci vymysleli. Hlavně Kaley :D

accidently.

3. july 2014 at 23:21 | Appy |  Diary
Po dnešním úžasně zmateném dnu jsem si pustila videa FunforLouis. Je teď v LA a prostě mě baví pozorovat život lidí úplně na druhé straně světa a vlastně i to, co bych hrozně ráda jednou zažila. O 5 minut později už vím, jaké firmy pronajímají v USA auta, jak je to drahý, komplikovaný a šílený na zajištění. Ano, chci jednou udělat se sister road trip přes Ameriku. "Coast to Coast", "LA-NY", whatever, každopádně chci. Zorganizování všeho bude náročný, ale stojí to za to, takže až bude ta správná chvíle (a hodně peněz :D ), začínám plánovat!


Když teď nemůžu mít pořádnou americkou chvilku, musela jsem si zařídit skotskou aneb octový chipsy a 2 loky nechutně sladkého IRn Bru. Prostě miluju cestování a to, že rodičové zítra odjíždí do Chorvatska, takže jenom balí a plánují, mi zrovna nedodává dobrou náladu, protože já zůstávám doma :(( :D
so.. let's make this week good enough for me to remember! (vážně dokonalá anglická věta :D )