June 2014

Splnila povinnou školní docházku

27. june 2014 at 17:06 | Appy |  Diary
Hlásím se s vysvědčením v ruce a v polovině prvního balení těchto prázdnin. Chystám se za taťkou a pak za babičkou a za dědou. Moc se těším, protože jsem u nikoho teď dlouho nebyla kvůli hodně učení, výpravám apod.
Ale vysvědčení!
Mám 3 dvojky :)
Čeština, matika, biologie.
Čeština mě štve. Dělala jsem spoustu dobrovolných věcí, ale pak mi třeba nedopadla dobře písemka a i když jsem vyhrála část jedné soutěže, tak prostě ne. Průměr? 1,59 :D prostě výsměch :D matika jsem ještě ráda za dvojku a biologie mě letos nebavila, takže mi to nevadí :D
Dnešek byl ale super, přidám fota a dodám ke článku, až přijedu, protože teď už u mě sedí taťka a obdivuje, jak rychle píšu :D (nepíšu, jenom jemu to připadá rychlý, protože jeho největší technika je mobil, Nokia :D )

neobešlo se bez ječení na celé naše náměstí :D

s holkama :)

s maminkou na dokonalém obědě :D

so... peace out, enjoy life, live the adventure :D

long story short.

17. june 2014 at 22:43 | Appy |  Diary
Po víkndu jsem si říkala, že napíšu další výlevkový článek, protože jsem toho měla tolik, co říct, ale teď končím u diary. Asi proto že je už úterý. Tento týden už není tak šílený jako minulý. Nepíšeme písemky každý den apod. Dneska jsem dopsala poslední a to z němčiny, napsala čtenářák, ještě musím přečíst Jak se vám líbí od Shakespeara a je to! V pátek je konec známek, oujé! K práci do školy se přidala ještě práce k čekatelkám a o tom chci také mluvit..

Výpravové foto
O víkendu se konal 1 projekt ke skautskému kurzu, který dělám. Bylo to zorganizování výpravy. To mi ani problém nedělá, ale jak jsem teď ve středisku "malinko" dál od svého bydliště, tak je to komplikovanější. Od nás jsem vyrazila s kamarádkou, která mě celý víkend podporovala a bylo to super. Vlak! :) Z Českých Budějovic se pak už jelo s dětmi k Písku na úžasnou základnu v lesích kousek od Orlíku. Bylo to tam nádherné. Z celé výpravy mám dobrý pocit, i když třeba něco nevyšlo, protože jely jenom 4 děti. Všichni si to ale užili a bavilo je to. A já byla spokojená, hlavně díky podpoře kamarádky a kamaráda. Prostě to bylo úžasný. V sobotu večer se při ohni zpívalo, povídalo, četly příběhy a pak když šly děti spát, četli jsme jim Bylo nás pět. Bylo vtipný sledovat, jak jsme každý usínal, když četl někdo jiný :D Po čtení jsme se ale odebrali ještě k ohni a povídali si, o všem. Nedokážete si představit, jak hrozně moc je tohle skvělý. Protože po týdnu jenom sezení doma a učení se, bylo tohle nejlepší. Těším se na tábor s těmito lidmi!
Mířím ale k tomutu.. Po cestě domů (jelo se velkým autem, které řídil jiný skaut) pouštěl řidič skvělou skupinu a pak došlo na písničku, která mi hned zůstala v hlavě a přinutila mě o všem přemýšlet. O tom, jak tam teď 3 děti spí, 2 vedoucí klimbají, já sedím úplně vzadu, s úměvem na tváři a koukám na okolní krajinu a Temelín. A pak mi všechno došlo. Jak jsem hrozně moc vděčná za velikánskou změnu, kterou jsem prošla za tento rok. Jak se mi jižní Čechy hrozně moc líbí. Jak cestuju a jak to miluju. A jak jde všechno, jenom stačí chtít. Od tý doby jsem byla hrozně moc happy. A trvá to dodnes. V neděli jsem si pak psala asi s milionem lidí a ani si nestihla vybalit.
A ta písnička, při které mě tohle všechno napadlo! Ptala jsem se toho řidiče, co to je, ale vůbec mu nerozuměla. Tak jsem psala pak kamarádovi a on mi poslal odkaz na skupinu Sleep party people. Poslechla jsem všechny alba a jsou dokonalý, ale svou písničku ne a ne najít. A dneska mi ten kamarád píše, tak změna, nakonec je to tahle skupina a V. (řidič) říká, že tahle písnička...


A teď si jí pouštím už asi 2 hodiny v kuse..
Prostě jsem happy a vůbec mi nevadí, že jsem napsala hrozně moc textu! :)

stories, old pictures, infinite.

8. june 2014 at 1:24 | Appy |  výlevka
Další výlevkový článek příchází a půjde v něm i můj milovaný film The Perks of Being a Wallflower. A když jsem tady poprvé o tomto filmu psala, přidala jsem set z polyvore. Takže jsem teď narychlo jeden udělala. Ani v něm nejde o outfit, ale o ty obrázky, citáty a to okolo... :)
The perks of being a wallflower feels

Jak jsem zapomněla na 6. NAROZENINY!!!

4. june 2014 at 22:42 | Appy |  Welcome
Přesně před měsícem, 4.5.2014, oslavil můj blog 6. NAROZENINY! Je to vůbec možné? Je!
Co jsem si ale myslela, že není možné? Zapomněla jsem na to! Někdy na konci dubna jsem si vzpomněla, ale pak.. nic. Došlo mi to až ve Skotsku minupý týden. A tak jsem si řekla, že si ve Starbucks nechám na kelímek místo jména napsat 6 years of my blog. Chtěla jsem takovou odplatu a něco cool. Loni jsem docela slavila, ale to bylo 5 :D
Takže chtěla jsem Iced macchiato a na něm 6 years of my blog..
Slečna ve Starbucks ale asi nepochopila...


Takže sice o měsíc později, ale přece, slavím těchto 6 let čím jiným než článkem na blogu! Jsem ráda, že mi blog vydržel, že i přes malé množství článků, komentářů, návštěvnosti pořád existuje a doufám, že za rok bude 7! :)
Předsevzetí na rok? Psát, více, lépe a být kreativní. Jednoduché, ne? :D
JEŠTĚ JEDNOU VŠECHNO NEJLEPEŠÍ, MŮJ MILÝ BLOČKU!
(o historii tohoto blogu apod. jsou tu články z loňska, takže nic takového letos nepíši :))

A ještě fotka nakonec. Jak jsem zmoklá stála ve Starbucks v Edinburghu, spokojená se svým ledovým macchiatem, pobavená nápisem, který slečna "neslyšela" (asi ještě nezná svět blogů a to je, co říct), odhodlaná být pořád tak šílená a připravena na vyběhnutí do deště a zároveň do dalšího blogového roku :)