ČLK Odyssea:Rekord

3. february 2014 at 20:49 | Appy |  Video
Mám tu pro vás zbrusu nové video z mé tvorby!
Tohle video jsem točila kvůli přihlášce na čekatelský lesní kurz Odyssea. Netušíte, co to je? Je to kurz pro skauty, které vedou děti apod. Já sice už děti nevedu, ale rozhodně je to kurz, který chci absolvovat, protože tam máte celkem všechno (i zdravovědu, hospodaření, ale hlavně se potkáte s novými lidmi!). Kurzů je hodně, ale já prostě chci na Odysseu. Nikdo z mých kamarádů tam nebyl, velmi mě zaujal a nebudou to jen strohé přednášky, ale vše bude zabalené do příběhu.
Hned po vyplnění přihlášky mi přišel první úkol, podle kterého rozhodnou, jestli mě vezmou, nebo ne (berou 28 lidí, přihlášeno kolem 50).
Měli jsem vymyslet nějaký rekord a poté ho kreativně, jakýmkoliv způsobem představit. A já si nevybrala nic jiného než video! Rekord byl na vymyšlení horší. Nakonec jsem ztvárnila: Co nejrychleji zapálit poslepu oheň.
Byla to velká fuška! Přes problémy s novým foťákem (nakonec je většina natočena na starý), s nedostatkem času (točila jsem v lese sama, pouze se stativem) a velkými problémy s instalací nového programu (pinnacle mi pořád nejde) jsem video přece jenom zpracovala a jsem s ním spokojená.
Teď už jenom doufám, že mě vyberou :)

 


Comments

1 Denisa Denisa | Web | 6. february 2014 at 19:20 | React

To si vážně natáčela sama jo? To muselo dát hrozně moc práce. Jinak přeji hodně štěstí :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement