February 2014

sell me this pen

23. february 2014 at 20:38 | Appy |  Diary
Musím říct, že psát články po víkendech, mě baví teď asi nejvíc. Škoda, že je víkend jenom jednou za týden :D
...
V pátek jsem přiletěla domů ze školy s jedním cílem. Kafe! Nepiju ho každý den, ale někdy mám prostě úplně mega chuť na kafe, takže jsem byla vážně ráda, že máme kávovar a dokonce do něj i tablety! Prostě skvělý pátek :D
Pak jsem žehlila, dokoukávala asi milion dílů PLL (většinou dost přehaný, ale nejnovější díl je supr). Dokonce jsem se podívala i na 2 díly HIMYM, ale chtělo se mi z toho brečet, takže 2 byly víc než dost.=už se na 9. řadu nedá koukat.
Konečně už vím, kde se podívat na nějnovější filmovou verzi Romea a Julie. Kvůli tomuto přicházejícím filmu, jsem si dokonce i Romea a Julii přečetla. Takže se musím teď někdy konečně podívat :)


sehr guter deutscher rapper!

18. february 2014 at 21:19 | Appy |  Video
je ten nadpis dobře? :D
Nikdy bych neřekla, že budu poslouchat německého rappera celý večer. Jmenuje se CRO, nosí pandí masku, zpívá německy a má fakt dobré písničky!
V pondělí na naší němčině byla naposledy taková holčina z Německa. Na rozloučenou nám pustila písničku Einmal um die Welt. Měli jsme i pracovní listy a museli jsme doplňovat slova. Jako první pocity byly asi jako cože?! Ale pak jsme i zpívali a tahle písnička mi vlezla do hlavy :D
No a teď už na spotify valím celé jeho album Roap :D


yoga update

17. february 2014 at 21:03 | Appy |  Diary
Dnes jsem byla poprvé na józe!
Docela jsem se bála, protože přijít někam,kde nikoho neznáte a jste nejmladší je maličko divné. Ale "cvičitelka" mi hned řekla, že si tykáme a všechno mi tak jako vysvětlila a byla moc milá. Během cvičení za mnou pak vždycky přišla, zeptala se, jestli je vše ok a taky mi vždycky nějak opravila to, co dělám (pak to začalo trošku víc bolet.. :D ).
Cvičení se mi doopravdy moc líbilo. Nejdříve proběhlo takové rozdýchání a pak už makačka. Málem mi upadly ruce. Jsem máslo :D A na konec už jen taková relaxace.
Určítě jdu příští týden znova, protože pocit, že něco pro sebe ze své vlastní vůle děláte, je k nezaplacení :)
ávé jógamatka! :D


i want to scream and shout and let it all loud

16. february 2014 at 21:36 | Appy |  Diary
Hola, olá!
Po tomhle víkendu se cítím jako vyžvejkaná žvýkačka (a teď navíc double, protože tenhle článek píšu podruhé, fuck!). Zdá se mi, že vůbec nebyl, ale vůbec jsem se nenudila :)
V pátek mě čekal můj první maturitní ples. Se spolužačkami /resp. spolužačkou/ jsem si ho moc užila. Nějak extra jsem nepila, protože by mě maminka už nikam nepustila a blablabla :D I tak jsem se ale bavila. Bohužel mi taková ta pořádná afterparty utekla, protože jsem musela o půlnoci odejít. Potkala jsem spoustu známých lidí a taky mých bývalých idolů, kteří už mají na našem gymplu po maturitě. Jo, když jsem byla malá.. :D Každopádně jsem ráda, že jsem tam byla. A to dost :D

tady má být video, které blog nějak nebere, takže jeno odkaz na něj
http://instagram.com/p/karfjhjHC3/
někdy později přidám foto, které mi kámoška pošle :D

Únorové narozeniny v naší family

15. february 2014 at 20:59 | Appy |  Photoes
Ahoj!
Takže popravdě jsem se už ztratila v tom, co jsem sem psala a co ne :D takže sem přidám pár fotek a pak se už nebudu vracet zpátky. Žijeme okamžikem! :DD

9.2. měl můj pes Armani narozeniny! Už jsou mu 4. Hrozně rychle to uteklo, pamatuji si ho ještě jako malé hloupé štěně, které nám trhá povéšené prádlo. To už teď není :D Jako každý rok jsem mu připravila takový menší dort, aby měl taky nějakou tu oslavu :)


Další narozeniny tenhle měsíc oslavila mamka. Mé mamce bylo 50. S otčímkem jsme pro ní měli kytku a on i kolo! Pak jsme si ještě s prarodiči sedli, pojedli, popili, popovídali. Bylo to moc fajn. Mamka teď už jenom slaví ostošest. V práci, menší s rodinou budeme mít zítra.. a jede se dál :))

Dort a dokonalý aperol spritz

Teď se jdu po hódně dlouhé době koukat na Hříšný tanec a pak možná na nějaký díl Suits. Zítra určitě napíšu o celém víkendu něco do diary :)

Ich bin wieder da!

13. february 2014 at 20:08 | Appy |  Diary
Jo, cítím se divně.. Napsat článek po 10 dnech? To není můj styl. Pokaždé, když jsem chtěla napsat, tak to nakonec skončilo leností něco vyplodit. Ale teď bych se zase chtěla vrhnout do psaní. Konečně dopsat to, co chci (ještě tripy z loňska) apod.

Teď ale velká novinka!
V minulém článku jsem přidávala video, které jsem udělala k přihlášce na kurz a... VZALI MĚ! Takže pojedu!! Nemůžu být víc happy :)

Děly se takové méně zajímavé věci. Jako třeba že mi uznali reklamaci bot, takže mám zprátky 1000,- ale mezitím se mi odloupla podrážka z jiných bot, které budu muset vyhodit. Jo, budu radši chodit bosá!
NYFW pomalu končí, no vlastně dneska končí. Mám v plánu napsat článek (ky?) o nejlepších přehlídkách a tak. Pak je tu samozřejmě ještě olympiáda. Koukám občas :)

Před ještě asi 5 minutami jsem chtěla do tohoto článku nacpat všechno, co se událo, ale teď si říkám, že na to kašlu, a asi zítra přidám článek plný fotek, který to tak shrne.

V tom případě čus :D ale ne na dlouho! :D

ČLK Odyssea:Rekord

3. february 2014 at 20:49 | Appy |  Video
Mám tu pro vás zbrusu nové video z mé tvorby!
Tohle video jsem točila kvůli přihlášce na čekatelský lesní kurz Odyssea. Netušíte, co to je? Je to kurz pro skauty, které vedou děti apod. Já sice už děti nevedu, ale rozhodně je to kurz, který chci absolvovat, protože tam máte celkem všechno (i zdravovědu, hospodaření, ale hlavně se potkáte s novými lidmi!). Kurzů je hodně, ale já prostě chci na Odysseu. Nikdo z mých kamarádů tam nebyl, velmi mě zaujal a nebudou to jen strohé přednášky, ale vše bude zabalené do příběhu.
Hned po vyplnění přihlášky mi přišel první úkol, podle kterého rozhodnou, jestli mě vezmou, nebo ne (berou 28 lidí, přihlášeno kolem 50).
Měli jsem vymyslet nějaký rekord a poté ho kreativně, jakýmkoliv způsobem představit. A já si nevybrala nic jiného než video! Rekord byl na vymyšlení horší. Nakonec jsem ztvárnila: Co nejrychleji zapálit poslepu oheň.
Byla to velká fuška! Přes problémy s novým foťákem (nakonec je většina natočena na starý), s nedostatkem času (točila jsem v lese sama, pouze se stativem) a velkými problémy s instalací nového programu (pinnacle mi pořád nejde) jsem video přece jenom zpracovala a jsem s ním spokojená.
Teď už jenom doufám, že mě vyberou :)


Starshollowconfessions

2. february 2014 at 21:32 | Appy |  Moje nej
Pokud to ještě někdo neví, tak jsem blázen do seriálů. Jakmile se na nějaký koukám, všechno až moc prožívám, vciťuju se do osob v nich, jsem nervózní apod. Tedy, vlastně jenom u těch dobrých seriálů, na které se můžete koukat kdykoliv, kdekolik, jakkoliv. Gilmore girls patří mezi tyto seriály.
Včera jsem objevila úžasnou stránku, kde teď trávím příliš mnoho času :D

starshollowconfessions

Jde vlastně o to, že lidé pošlou adminům nějakou "zpověď"=confession. Prostě cokoliv co je zaujalo, co se jim nelíbilo, své pocity... Admini z toho potom vytvoří obrázek a přidají na tumblr. Tahle stránka běží už vážně dlouho, takže je tam toho doopravdy hodně. S některými souhlasím, některé jsem neviděla a některé nesnáším.
Pokud znáte Gilmorova děvčata, tak se podívejte :)

A teď pár těch, které miluji! :D


february update 1

1. february 2014 at 21:27 | Appy |  Diary
Ahoooj!
Tákže :D Dneska jsem přijela z hor, z Itálie. Můžu vám říct, že jsem si to náramně užila, byla sranda, skvělé lyžování, skvělá lidi a hlavně zahraničí :) Fotek, videí a zážitků mám doopravdy hodně, takže články budou :)
Ve 4 ráno jsme dnes odjížděli z Aprici, ve 3 odpoledne jsem už byli na kafi ve freeportu na Hatích. Protože jsem nejela v autě s naší rodinkou, ale se známými, dostala jsem se domů asi po pátý. A po týdnu bez internetu (jenom občas wifi v restauraci) jsem uvízla na notebooku doteď :D
Myslím, že mám nějakou virózu, takže si vykloktám a jdu spát. Nebo se ještě podívám na nový tvd? ups :D
zatím pic :D


Takhle se s námi ráno Itálie loučila. Proběhla taková "menší" sněhová kalamita=asi 5 metrů nového sněhu :D