August 2013

My summer playlist

31. august 2013 at 21:52 | Appy |  Video
Kdyby se mě někdo zeptal, které písničky vládly tomuto létu, tak mu ani neodpovím, protože vůbec netuším. Rádia neposlouchám a na nové písničky vážně moc nenarážím. A tak jsem si přes prázdniny oblíbila dost jiných písniček. Ať už starší nebo novější, jsou prostě super :D Většinu jsem začala poslouchat, protože je poslouchá i švagrová, ale na nějaké jsem třeba narazila na nějakém blogu :)
Enjoy!
A co vaše letní písničky? :)


25.8. Sundayfunday

25. august 2013 at 20:38 | Appy |  Diary
Mě se tak nechce nic psát :D Ale zkusím něco dát do kupy.
Od včerejška do dneška jsem byla s rodiči na chalupě. Ale byly tam s námi i 2 malé holčičky. Moje 2 neteře. 1,5 letá a skoro 3letá. Ta starší na nás není tolik zvyklá a je totální mamánek, takže co mi došlo po tomhle jednom dni? Asi nechci nikdy děti :D Protože za ten den mi prolítlo hlavou několikrát: další důvod proč nemít děti (že Týno? :D)
Ale menší neteřinka je dokonalá. Říká mi Ani, teto a teď začala i Apííí :D Miluju její úsměv a když už se nemůže přestat smát, tak si rukama zakryje obličej. Je prostě rozkošná :) A ta starší? Hej když jí uvidím za rok, tak mi to vadit nebude :D Ona za to ani nemůže, ale prostě mi nějak nesedí (plus teda ty její záchvaty, že chce domů :D )
A to je asi vše. Přijeli jsme domů, napsala jsem seznam knih, který ponesu do antikvariátu a tak. Už bude za chvíli konec. Jako hrůza :D
pic

Všichni by mohli přestat dělat ze mě starou, která všechno ví a zná..

Je to na houby, ale White collar to jistí

22. august 2013 at 19:48 | Appy |  Diary
Takže.. Abych se tady z toho vypsala. Jo a ještě ahoj :)
V rodince mýho bráchy se děje taková nepříjemná věcička. Nejdříve jsem to hrozně hrotila, ale teď už to neřeším a jenom čekám, jak to dopadne. Dneska u nás byla bráchova manželka s dětma. S mamkou tuhle nepříjemnou věc opět řešily. Navíc ještě debatovaly o tom, jestli to mají říct zbytku rodině. Samozřejmě ne. Už si asi týden se zbytkem rodiny hrajeme na to, že se nic neděje. Když se nás zeptají, jak se mají, tak se mají samozřejmě úžasně. A já jenom tiše trpím. Vždyť kdyby se jim to řeklo s citem a ne třeba všechno do detailu, nebylo by to takhle trapný. Vymlouvají se na zdravotní problémy. ,,Kdyby se to dozvěděli, tak dostanou infarkt" říkají. Ale vždyť se nemusí hrát takovéhle divadlo! Jsme přece rodina a vzájemně bychom se měli respektovat a ne ze sebe dělat voly! Dělá tenhle můj názor ze mě sobce? Dělá ze mě sobce to, že chci někomu radši něco říct, nezajímat se o reakci a nepřetvářet se jako herec z Hollywoodu?

Tak.. to mi stačilo :D Malá neteřinka mě ale hrozně moc potěšila! Strávily jsme spolu tyhle prázdniny dost času a teď se mi po ní stýská a jí očividně taky, protože prý pořád doma říká Ani (moje jméno :)). Dneska když mě uviděla,tak se úžasně smála a vůbec mě neškrábla (její způsob vyjádření nespokojenosti :D ) a hlavně!! Pamatuje si, co jsem ji naučila a to je HIGH FIVE!! :D Umí, umí, umí!!! :)

A co mě zachraňuje v tomto blázinci? Seriál WHITE COLLAR!!! Alt-3 :))

Jako pardón, ale kdo by se do něj nezamiloval? Nebo jsem divná zase jenom já? :D

New hair, new mood

21. august 2013 at 18:45 | Appy |  Photoes

Áno, áno. Nechala jsem si ustřihnout už mou extra dlouhou ofinu. Trošičku toho lituju, protože jsem myslela, že budu vypadat jinak, ale co už. Vypadám sice jako pako a když fouká vítr, tak ty vlasy stojí (budu muset začít gelovat, lakovat a takový ty kraviny :D Nejlepší by byla žehlička no..), ale doroste to tak i tak. Chvíli počkám a pak s tím udělám teprve to, co chci :D

Den vítězství with sis in Prague|part 2

20. august 2013 at 21:59 | Appy |  Traveling
Už je to sice dlouhá doba od této návštěvy Prahy, ale fotky jsou až moc dobré, takže je sem musím dát taky :)

Parody

19. august 2013 at 17:08 | Appy |  Video
O víkendu jsem se koukala na všechny díly Twilight sagy. Pak jsem přijela domů a vždycky se kouknu na články, které nám náš milovaný blogísek doporučuje :D A narazila jsem na první českou parodii. Hned jsem se na to podívala a prostě pecka!
Moc oceňuji nápad, kameru a hlavně střih! Začala jsem sledovat i blogy holek, které parodii vytvořily a jsou vážně super.
Koukněte se, má to jen 12 minut ;D


Pokračuji v krasojízdě

16. august 2013 at 13:39 | Appy |  Diary
Po pondělním výletu do Prahy s holkama (který byl naprosto bombový-jen tak mimochodem :)) jsem si myslela, že budu mít volný víkend a budu trávit čas doma a? Nic z toho není pravda, protože jsem v úterý odcestovala opět za bráchou a neteřinkou a synovečkem a švagrovou :D Stalo se pár nepříjemných věcí a chystám se napsat román nebo aspoň povídku (challenge excepted :D)
Včera jsem přijela večer a šla hned spát,protože den předtím jsem spala 4 hodiny. Yay! A ráno? Vybalila jsem si, dočetla dokonalou knížku, umyla mamce auto zepředu, zezadu, zvenku a zevnitř (dobře já :D), najedla se, zabalila a napsala článek :D
No a teď odjíždím za tátou, ale pozor!! Jede pro mě rovnou z práce, takže pojedu traktorem!! John deerem haha (jako malinké dítě :))
xoxox zaneprázdněná Ap

Kašlu už všem na to, abych se zabývala něčím,co stejně nevyřeším. Zbytečný nervy...

I don't care I love it!

11. august 2013 at 22:14 | Appy |  Diary
Tak jsem se úspěšně vrátila z Rakouska :D Bylo to super a doufám, že napíšu zvlášť článek. Včera a dneska jsem si užívala dům bez rodičů, takže jsem dokoukala nové díly Pll a začala koukat na 15. řadu America's next top model. Myslete si, co chcete, ale mě to baví :D
Dneska se mi nechce moc psát, takže ještě něco k nadpisu. Jméno skvělé písničky, kterou teď miluju,a na kterou jsme tancovali úplně hrozně moc na diskotéce v Raabsu :) Icona Pop 4ever! :D


A právě proto jedu zítra s Tinou, Tess a B. do PRAHY na celý den!!! :))

Kamera, akce!|ThatcrazyTina and me

11. august 2013 at 1:41 | Appy |  Video
Táák..
Jedno slunečné odpoledne jsme šly s Tinou (thatcrazytina.blog.cz) ven, abychom natočily video. Mamka měla doma pracovní kameru, kterou jsem si zapůjčila, abychom ji otestovaly. No a jak to dopadlo, se můžete podívat :D
Jen je mi trošku líto, že jsem video neupravovala a nesestříhala já, protože videa z té kamery nejdou do mého zastaralého programu na úpravu videí. Týna se s tím ale poprala bravurně. Já jsem jenom trošku vymyslela nápad začátku a vybrala písničku. Je to inspirované úplně první minutou v prvním dílu první řady Gossip girl .
Při natáčení byla sranda (jde to poznat) a můj hlas je šíííílený!
Tak se mrkněte ;D


Insta,insta, instagrááám!

4. august 2013 at 15:49 | Appy |  Photoes
Ahoj!
Jsem zpět, ale zase dneska odjíždím :D Řekla jsem si, že sem dám spoustu fotek z instagramu, které jsem nafotila během července a kousku srpna, abych popsala, co jsem vlastně měsíc dělala (hrůza že? Letí to jako voda..).

Nejdříve jsem byla 14 dnů na táboře (článek o něm snad bude :D) a pak chvíli u babičky a dědy. S nima jsem byla jednu noc na jejich úžasné chatě :)