June 2013

Nový domůvek na 14 dnů

28. june 2013 at 16:02 | Appy |  Diary
Takže dneska odjíždím na tábor!
Teda vlastně ještě louku :D Přes víkend budeme ten tábor totiž ještě stavět a v neděli vše oficiálně začíná. Ať žije skautský tábor! :)
Strávím tam 14 dnů bez mobilu, elektriky, internetu a bez spousty samozřejmých věcí k přežití :D Doufám, že nebude moc pršet, protože ve stanech tee-pee je docela těžké přečkat noc za bouřky a podobně.
Moc se netěším, ale nějak to tam vydržím :D

Vysvědčení jsem si užila! Mám totiž samý... jedničky :D Jsem na sebe pyšná! :) Potom jsme šly s holkama na 2 atrakce naší pouti a pak ještě nealko mojito :) Jinak jsem balila a teď jsem se vrátila z obídku s mamkou (a ještě nákupů). Dala jsemsi pizzu Sicilianu s parmezánem, parmskou šunkou a olivami.Mňam! :D


Malé drobnůstky, které všechno zlepšují

27. june 2013 at 21:44 | Appy |  Diary
ahojky!
Dneska žádná škola, včera pouze asi 5 minut, zítra výzo a pak prázdniny! :)
Poslední 2 dny žiju z maličkostí, které mi dělají radost, abych se nezbláznila. Takže když mi už popadesáté někdo vynadá za to, že jím nad notebookem, musím se tomu už smát :D
Včera(vlastně dneska) v noci jsem dočetla už asu potřetí naprosto dokonalou knihu. Je to sice dívčí román od Lanczové, kterou většina lidí nemá ráda, ale mě tato kniha vždy posadí na zadek a myslím na ní pak ještě minimálně týden :D
Celé dopoledne jsem uklízela pokoj společně s 2. řadou Gossip girl.Love it! A odpoledne pak návštěvičky s mamkou u tety a babičky i se švagrovou, neteřinkou a synovečkem. Mám je všechny tak ráda! Jsem pyšná teta a budu je rozmazlovat :D
A teď tady píšu asi předposlední článek v tomto měsící, protože již zítra odjíždím na tábor :D Podrobnosti asi dopíšu zítra :)
Mějte se a užijte poslední den ve škole :D


Holiday sound

25. june 2013 at 22:10 | Appy |  Video
Školní výlet jsem za pomoci kámošek přežila a nyní už je tu za pár dnů výzo! A pak konečně prázdniny :)
Dneska jsem brouzdala po různých zahraničních stránkách a jedna bloggerka přidávala písničky, které zrovna poslouchá. Do jedné jsem se asi zabouchla, protože je pocková!
Takovéhle typy písniček jsem moc neposlouchala, ale úplně z téhle písničky cítím prázdniny, dobrodružství nebo nějakou party chichi :D


Celý den víte, co napíšete, ale pak vlastně nemůžete nic napsat..

23. june 2013 at 22:16 | Appy |  Diary
Tak přesně tohle se dneska děje :D Za poslední dny se toho stalo docela dost!
Dopsali jsme všechny písemky a známky jsou napsané :) Byla dokonalá vedra, takže období zmrzlinek a icecoffee. Zjistila jsem, že nemáme zase tak blbou třídu a taky se řídím metodou: Když to máš, tak to ukaž :D Není to sice moc moudré, ale je mi fakt už jedno, co si myslí okolí :)
V pátek skončily 3 týdny utrpení=učení. Jenže jsem si ani neodpočala a už zase jsem jela v pátek na výpravu, ze které jsem se dneska vrátila unavená a poštípaná od komárů a muněk naprosto všude!! Béé :'( Ale náš organizační tým si to užil :))

Takhle jsme se snažily zabránit atentátem komárů i v poledne, protože to jinak uprostřed lesa nejde :D

Po příjezdu domů jsem si udělala dokonalý obídek :) Osmažená zelenina se sýrem, bazalkou a opečenou bagetkou. A k tomu samozřejmě voda s mátou,citronem a ledem. Miluju,když naši nejsou doma! :D A pak přišlo vybalení a znovu balení na zítřejší další akci. Odjížídíme na výlet yeah! :D S Týnou bude určitě sranda a v úterý tu zase budu :)
Užívejte poslední dny školy a pic :D


Nejhezčí pláže na světě

19. june 2013 at 21:01 | Appy |  World
Konečně k nám dorazilo léto!
Po hrozně dlouhé zimě jsou přesně tato vedra to, co jsem potřebovala. Teplo si užívám a mám chuť se opalovat, ležet někde na pláži u moře na lehátku a nachat se obsluhovat od číšníků, kteří mi budou míchat dokonalé a studené koktejly.
Narazila jsem na toto video a jediné co mi zbývá.. Tiše závidět. Nebo nahlas? :D
Nejvíce mne láká asi Dubaj :)


Dream big

16. june 2013 at 21:52 | Appy |  Diary
I když druhá část víkendu nebyla vůbec podle plánu, užila jsem si ji.
Dneska jsme jeli za babičkou a dědou na obídek a tak bylo fajn je po delší době vidět, protože nemám jaksi čas tam pravidelně teď jezdit. A navíc babička udělala buchty s tvarohem a já tvaroh miluju, takže ♥
No a pak se odpoledne doma nic zvláštního asi nedělo. Učím, drtím, píšu a píšu. Ještě je taková spousta věcí, co musím udělat, ale já si věřím. Zvládnu to! :))
No a moje asi hodinová aktivita byla čtení všech článků na jednom blogu. Už jsem se tu zmiňovala, že čtu nějaké au-pair blogy a tak jsem narazila na Janu z Čech, kteráu byla také au-pair v USA, ale teď je letuškou u společnosti Emirates. Psala docela podrobně, jak jsou těžké testy, pohovory a všechno než vás doopravdy přijmou. Teď už od ledna bydlí v Dubaji, kde 2 měsíce prošla tvrdým a těžkým školením. Teď už má za sebou skoro 30 letů přes 5 kontinentů. A tahle práce mě začíná lákat čím dál více!! Navíc na ní nepotřebujete speciální vzdělání, ale jazyk a úsměv :) A i přes asi malý plat se podíváte všude! Letenky zadarmo, hotely zadarmo..
Dream big and never give up :)


Sleepover and Grease

15. june 2013 at 23:36 | Appy |  Diary
Dneska mám chuť popisovat a popisovat, takže možná vznikne dlouhý článek :D

May favourites

12. june 2013 at 19:36 | Appy |  Beauty
Konečně píšu tenhle článek. Popravdě moje nejpoužívanější a nejoblíbenější věci se od dubna moc nezměnily. Používala jsem pořád to samé a přibylo toho jen pár :)


BALEA DEODORANT - levný a miluju jeho vůni, takže perfektní+vydrží dlouho.
KÁVOVAR+DOKONALÉ KOŘENÍ- poslední dobou to vypadalo asi tak, že pokaždé, když byla doma ségra, což je často kvůli zkouškovému, jsme si udělaly kafe. A tak vyrobila úžasné latté a vždy posypané buď cukrem se skořící nebo karamelem s vanilkou. Dodá to pěně navrchu výbornou chuť a klidně si koření přidávám i do jogurtu nebo k ovesné kaši. Jedno chutná jako mnohem lepší skořicový cukr a karamelovo-vanilkové mi připomíná vůní vanilkový kouzelný kelímek ♥ Náš kávovar je sice asi ten nejblbější na světě, ale kafe si s ním udělám. Jenže pěna se dělá hrozně špatně a to je tak vše, co umí. Potřebuju Dolce Gusto :D


Deník zaneprázdněné puberťačky

9. june 2013 at 21:53 | Appy |  Diary
Nepíšu články a vůbec mi to nevadí :D Celý minulý školní týden jsem se učila a tento nový nebude o moc lepší. Ale víkend byl super!! :)
V pátek jsem šla po hóódně dlouhé době do kina, abych použila poukázku od Vánoc. Film? Velký Gatsby. Byla to pecka a moc jsem si to užila. Prostě Leonardo ♥ Pravděpodobně napíšu recenzi.
V sobotu ráno mě mamka dovezla k bráchovi domů a tam jsem byla až do dneška. Hlídala jsem neteřinku, synovečka, pomáhala švagrový, jeli jsme na nákupy do mého rodného městečka a tak celkové to bylo fajn. A myslím, že léto je tady!! U nás totiž tenhle víkend ještě nepršelo :D Ale dneska v noci už asi bude. Miluju svou rodinu, ale občas bych je odsřelila na Měsíc a už je nikdy neviděla!
Hlavně se opět projevuje moje úžasná pubertální náladovost, kterou mají všichni tak rádi. Včera totální pohoda a dneska mi na nervy lezlo úplně všechno! A když se teď mamka hrabe ve starých fotkách a pořád jenom říká, jak je neteř podobná ségře.. Naštvat, naštvat, naštvat!! Ani Beatles nezabírají a asi si budu muset urvat uši. A to ani nechápu, co mi na tom tak hrozně vadí.. Prostě demence :D
Hlavně jsem ráda, že jsem byla u bráchy, protože tam se žije jinak než u nás. Neřeší se každá kravinka a dětičky jsou peckoví :)
xo

Správná puberťačka? Spousta idolů! :D ♥

I'm not a sugar after all.

6. june 2013 at 21:27 | Appy |  Diary
Koukám se na Gossip girl. Od začátku :D A tahle věta tam zrovna zazněla a tak nějak to vlastně sedí k mé situaci. I když asi ne tak moc..
Celý týden píšeme písemky (proto málo článků) a už jsem dokázala 3 úspěšně pokazit, takže ještě zítra zkazit ájinu a bude to mnohem lepší! :D O víkendu pojedu (doufám) za bráchou, kde se budu starat o zvířátka, miminka a tak :) Mezitím budu muse přečíst 3 knížky, ale to se nějak dá.. A příští týden opět písemky.
Dneska moji rodičové odjeli do Brna na muzikál a tak jsem si udělala takový italský večer s Gossip girl. Mozzarella mi chyběla a s čerstvou bazalkou je dokonalá! A pak jsem ještě měla takový mix zeleniny :)
Teď se u mě nic neděje. Snažím se přežít s rodiči, kteří mě deptají čím dál víc a doufám, že zítra půjdu do kina a o víkendu budu jinde než doma :D
Mějte se, smějte se a oslaďte si život! :D


My travel wish list

5. june 2013 at 21:57 | Appy |  Welcome
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Tento citát už je docela okoukaný a oposlouchaný, ale nemění to fakt, že je až moc pravdivý. V tomto článku se budu snažit napsat všechna moje přání ohledně míst, kam bych se chtěla podívat. Patřím totiž mezi lidi, kteří pořád doufají, že stihnou procestovat celý svět.
Místa, kam bych se chtěla podívat se docela často mění, ale tady jsou ty, na které si vzpomenu teď. Postupně budu přidávat nebo odškrtávat. Bohužel se vše týká až moc vzdálené budoucnosti..


My newest playlist

3. june 2013 at 21:22 | Appy |  Video
Poslední dobou poslouchám různé písničky pořád dokola a dokola. Pokaždé když zapnu mamčin noťas, tak hned něco pouštím na youtube. Písničky jsou skvělé na odreagování. Teď jsem docela mimo aktuální hity. Evropu2 už neposlouchám a tam přece jenom občas zahráli ty nejnovější písničky. Písničky, které teď poslouchám, jsou spíše ze seriálů nebo z nějakého videa, které se mi líbilo. Občas mi dá hledání té vyvolené písničky vážně zabrat, ale pak to stojí za to :)

Písnička, kterou jsem objevila dneska. Je super a dodává mi energii :D

*představte si inteligentní nadpis*

2. june 2013 at 21:31 | Appy |  Diary
Pohodová neděle, jenže už začíná na mou osobu dopadat ta hnusná a krutá realita, že vůbec nic neumím a právě začíná týden stresu kvůli písemkám a tak nějak všemu. Takže tento týden asi články nebudou (i kvůli tomu, že pořád nemám svůj pc). Ale tak přece jenom se něco pěkného přihodilo :)
Dneska jsme byli navštívit toho našeho malého Maxmiliána v nemocnici. Moje mamka se na něj samozřejmě hned nalepila, takže tam jdu sama zítra zase, ale dozvěděla jsem se opět od švagrový takový věci, který jsem nepotřebovala ještě slyšet. Ale pobavila :D Je super, že leží po porude teprve 1 den a už plánuje, co doma udělá :))
Taky jsem přešla do období s mamkou, že cokoliv udělám, je špatně, takže musím být doti opatrná. Nesnáším, když nemůžu být upřímná a vyjádřit se! Pak se to ve mě dusí, dusí a škvaří na oleji! :D
Ale já se tím prostě zabývat nebudu! Poslouchám Beatles a sním ♥
Povodně jsou samozřejmě hrůzné a hodně štěstí, pokud tam bydlíte, ale já chci poděkovat všem těm reportérům, kteří teď pracují nonstop a pořád nás informují :) Danke!
Jsem optimista! Už za 5 dnů bude pátek! :D

Je to se mnou špatný. Tetování ležaté osmičky se mi začíná líbit čím dál více!

challenge accepted!

1. june 2013 at 22:05 | Appy |  Photoes
Dneska mě opět chytla taková ta fotící nálada. Jenže jsem si na tu náladu vzpomněla až večer, takže špatné světlo. Ale tak proč to nezkusit? Nevhodné světlo, malinkatý kompakt foťák a samospoušť a možnost upravit fotky jen v malování (ořez a velikost). Tomu se říká výzva!
A abych tu výzvu trošičku okořenila, tak jsem se dokonce i namalovala! Docela poděsně, ale mám náladu na experimenty (proto ta stříbrná). A jednoduchý outfit, který jsem posbírala v různých skříních u nás doma :D
A proč vlastně nálada na focení a experimenty? Naše rodina se totiž dneska rozrostla o dalšího člena! Narodil se Maxmilián! Je to syn mého bráchy a těším se, až se na něj zítra půjdeme podívat.
A pokud jste stejně jako jí ještě malinké děťátko, tak všechno nejlepší k svátku! :)