May 2013

Here I am, scared of nothing!

31. may 2013 at 21:43 | Appy |  Diary
Zdárek, párek! Tak jsem přijela z tereňáku. Žiju a mám se skvěle, protože proč se mám zabývat něčím, na čem nesejde nebo nezáleží? Zítra na mne dopadne ta krutější realita a pak se teprve budu muset něčím zabývat. Teď žijeme okamžikem (haha), tak jako na tereňáku :D Nebojíme se a jdeme do všeho! :D Zítra snad přidám článek s popisem, co jsme vlastně dělali a taky nějaké ty fotky :))
Když jsem dneska přijeli, tak mě vyzvedla ségra a hned jsme šly spolu na oběd do restaurace, kde vaříi dobře a navíc levně :) Výborné meníčko a já si dala nějaké medailonky s kuskusem a zelenými fazolkami. Doma jsme se pak spolu ještě koukaly na HP7 a sestřička udělala dokonalé latté s krásnými 3 barvičkami! ♥ Návštěva mé netěřinky byla už taková třešnička na dortu a fakt, že neodjíždím na víkend a můžu se učit je vlastně sladká šlehačka :D
Teď se koukám na videa youtubecrew a brouzdám po netu a čtu články, které jsem prošvihla za tento týden. A že toho je! Takže pic a přikládám svou nejnovější profilovku z Prahy (2.část článku o Praze bude taky :))
Modelka ze mě nebude, no :D


not all those who wander are lost.

26. may 2013 at 20:57 | Appy |  Diary
Tak si pročítám blog jedné české au-pair, která strávila 9 dní v Kalifornii a říkám si, že já prostě chci taky! Asi si udělám nějaký list míst, která doopravdy MUSÍM navštívit..
A ahoj! :) Miluju ten pocit, když najdu náhodou konečně jméno písničky, která se mi tak moc líbí! :)
Víkend strávený u táty proběhl překvapivě fajn. Až na mou babičku, kterou bych nejradši zaškrtila!! Vesnická drbna s.r.o. fakt že jo :D A taky jsem byla s tátou na návštěvě u bráchy a povídala jsem si s těhotnou švagrovou.. Asi nikdy nechci mít děti! Ale na synovečka se těším! Bohužel mi nevyklopila, jaký teda vybrala jméno, takže bude překvápko :)
Dneska balení na tereňák se školou. Odjíždíme zítra do Jedovnice v Moravském krasu a kromě toho, že budeme mrznout a moknout, se naši učitelé zeměpisu, chemie a fyziky postarají o to, abychom běhali v lese orienťák nebo zkoumali vodu a tak. Bude to sranda a jedu s Týnou, takže budou fotky a možná i video :)
Nic jsem nepřednastavila, protože se mi nechce, ale tak snad v pátek bude článek.
Mějte se, smějte se a poslouchejte Popgun track od Linkoban!
xoxo


Den vítězství with sis in Prague|part 1

24. may 2013 at 20:34 | Appy |  Traveling
8.5. jsem se opět podívala do Prahy za svou ségrou a bylo to úžasné! Je skvělé poznávat Prahu očima studentky, která v Praze vlastně bydlí. Nechodily jsme po takových klasických památkách jako je Pražský hrad, ale tím lépe :) A když jsme se pak ještě sešly s kámoškami ségry, tak se mi zdálo, jako bych do Prahy patřila. Pocit k nezaplacení :)
Dneska sem přidávám video, které jsem udělala a myslím, že z něho jde poznat moje dobrá nálada a taky to, že jsem si to užila. A protože se mi výlet tak líbil, tak se můžete těšit i na druhou část Prahy. Budou to fotky a taky přesný pocit míst, kam jsem se podívala :)


Jak se vám líbí video? Piště názory do komentářů, protože mě velmi zajímají! :D

a wise girl kisses but doesn't love, listens but doesn't believe, and leaves before she is left.

23. may 2013 at 21:14 | Appy |  Diary
True story. Ámen a nevím co všechno. Marilyn Monroe :)(k titulku)
Na jednu stranu miluju seriály. Při sledování se uklidním a nemusím myslet na sebe. Zaobírám se problémy postav v seriálu a ne těmi svými. Na druhou stranu je ale naprosto nesnáším! To, že u nich trávím spoustu času, mi ani nevadí (ups), ale fakt mě štve, jak si kvůli všem těm seriálům vytvářím nějakou představu dokonalosti! Plní se jim sny bez mrknutí oka, všichni jsou úžasní lidé a ještě navíc ty dokonalé mužské postavy! Když se potom podívám na nějakého kluka na ulici, říkám si jenom fuj. A já taková nechci být! :D
Nesnáším ten pocit, když chcete někoho, koho nemůžete mít.. Už si hledám každou kravinu na tom člověkovi a říkám si, že to udělal kvůli mě. Jsem jako malá holčička, která nechce usnout pod točícími se hvězdičkami nad postýlkou. Pomóóóóóć!


Jinak info z mého světa: závidím u instagramu mým oblíbeným bloggerkám (Barcelona a Cannes), u nás na gymplu teď probíhají maturity! Je úplně skvělý pocit vidět čerstvě odmaturované lidičky s rozzářenýma očima :) Zítra odjíždím za tatíkem, takže přednastavím na zítřek a v neděli jsem tu jako na koni! +právě teď píšu článek z mamčinýho skvělýho pracovního noťasu značky Lenovo, protože můj pc pořád leží na lůžku v "nemocnici" (aktualizace systému ;))

Mějte se krásně a nezamilovávejte se.. Nikdy! :D

Want it right now!! ♥

Polyvore sets

22. may 2013 at 21:11 | Appy |  Graphics
Dneska jsem tu s článkem, který se na blogu už dlouho neobjevil. Pokud si ale chcete vážně něco přečíst, tak radši čtěte předchozí článek ;)
Na polyvore už skoro vůbec nechodím, protože mi nezbývá čas a to je mi dost líto, protože mě to tam baví a poznala jsem tam skvělé lidi :)
Dám sem pár setů, které se mi podle mě vážně povedly. Enjoy! :D

Marilyn Monroe with cat!

Tento je už starý asi 3 měsíce, ale hrozně moc ce mi líbí, protože se mi vážně povedl a ještě navíc jsem se s ním umístila na 6. místě v soutěž! :)

Zvažuji :)

21. may 2013 at 21:23 | Appy |  Snažím se napsat něco, co dává smysl
Teď tu tak sedím a plním domácí úkol do občanské výchovy, kde jsme zrovna začali rozebírat volbu povolání. Hlavou mi v první chvíli běželo: Proč to musíme dělat? Vždyť máme času dost!" Jenže když už se zabírám trošičku do hloubky, jaksi mi dochází, že jestli doba k maturitě uteže stejně rychle jako moje cesta do tercie, tak moc času už nemám (haha)!
Říkám si, že jediné, co mne zachraňuje je moje volba před 3 lety, kdy jsem se rozhodla nastoupit na osmileté gymnázium. Nejsem holka, která se nestará o svou budoucnost. Pořád plánuji, sním a znovu plánuji. Jasně, máme žít okamžikem a užívat si, dokud jsme mladí, ale nechci se cělý život živit něčím, z čeho budu akorát na nervy a domů budu chodit vydeptaná a nešťastná. Jak si ale vybrat?


Daisy by Marc Jacobs

20. may 2013 at 20:59 | Appy |  Beauty
Představuji vám další parfém, který na mne teď číhá ze všech stran a mě okouzlil i nádherným flakónkem. Bohužel Daisy na své poličce nemám, ale zdá se mi, že všichni na Instagramu o ní píšou.. :)

Smile

19. may 2013 at 20:43 | Appy |  Diary
S úsměvem jde všechno lépe. Když se budete smát, prodloužíte si život! Každému usměch sluší.
Dnešek byl moc fajn :) Nádherné počasí, dlouhé ležení v posteli a hlavně jsem dodělala video z Prahy, takže se tu v týdnu objeví :) Rodiče odjeli na kola a já zůstala doma, protože jsem musela předat svůj počítač ségřinýmu přítelovi, aby ho trošičku poupravil. Třeba už nebudu 10 minut čekat, aby mi naběhl chrome :D
Taky mám radost, že jsem se dokázala přimět ke cvičení a taky uvaření naprosto dokonalé a zdravé večeře! Když se při cvičení smějete, tak jde najednou všechno lépe ;) Při kuchtění jsem se dívala po dlouhé době na televizi. Na Nově běžel film Jako kočky a psi:Pomsta prolhané Kitty. Taková skvělá blbůstka :) A další věc kvůli které mám radost je, že si dokonce z neustálého koukání na seriály už bez titulků beru čím dál více a učím se nová slovíčka a tak. Je to moc fajn.
Zítra opět škola, ale celý týden budou probíhat maturity, tak to bude klidnější :)
Mějte se hezky, usmívejte se a nesnáším bouřku, která právě začala!


Delena 4ever! Yeah!!

17. may 2013 at 22:32 | Appy |  Video
Upozirňuji předem, že tohle je článek vlastně o ničem a pochopí ho jenom ti, kteří sledují seriál The vampire diaries a jsou fanoušci Damona a Eleny :D
Dneska večer jsem se podívala na poslední díl 4. řady. A bylo tam toho hrozně moc! Všechny spoilery měly pravdu. Brečela jsem radostí, smutkem (Klaus a Caroline jenom pusa na tvář.. Já je fakt nenávidím!!), dojetím, prostě se u mě objevily snad všechny emoce. Tenhle díl jsem si vážně moc užila!
Ta nejdůležitější část, ale byla pro mě ta, kdy si Elena vybrala Damona!! ♥ :D
Tady je video..+jsou tam přidané jakoby reakce.. Je to blbost, ale jenom čistou scénu jsem nenašla. I když jsem možná takhle vypadala, když jsem to uviděla :D
Všechno trošku více prožívám, takže budu ještě asi týden hotová z toho, jak skončila 4. řada :) ♥


Tatínek placuje, abychom si pak mohli koupit lízatka!

16. may 2013 at 21:43 | Appy |  Diary
Když přijde moje jedna neteřinka k nám, tak je vždycky sranda. Mou mamku bere jako babičku, dod které dostává bobíky a občas čokoládky (bobíci jsou nejlepší pribiňáky na světě!) a pozor... Když mě vidí, tak už nebrečí a dokonce mi odpoví na otázku! :) Dneska jsem se dozvěděla, že její tatínek pracuje, aby si pak mohla s mamkou koupit lízatka (jsou jí 2 a půl roku). Je to kouzelná zrzka a hlavně je to další štírka v naší rodině. Takže si s ní budu určitě rozumět :D
Tento týden nakonec docela přežívám a už jenom zítřek a pak pohoda víkend, po dlouhé době doma. Kromě toho, že budu plnit asi milion úkolů od maminky taky (doufejme!) můj počítač půjde do "nemocnice". Nesnáším, když mám všechny moje fotky, práce, videa atd. na malinkatém disku.. Bojím se!! Ale zítra hlavně bude poslední díl TVD 4. řady!! Asi se zblázním!!
Ode mě vše.
xo

Vzpomněla jsem si na Vyšehrad se ségrou a jejíma kámoškama..
Žijme okamžikem! Nezabýváme se minulostí a nemyslíme na budoucnost! :D

Můj život na fotkách

15. may 2013 at 21:50 | Appy |  Photoes
Dneska mě chytla taková fotící nálada a protože se mi nechtělo jít ven fotit mé milované šeříky, zbylo mi jen fotit sebe a věci okolo. Já jsem se při focení nasmála a jsem se sebou spokojená, protože na všech fotkách na mé poměry vypadám celkem dobře! :D Vykecávat se budu až potom, takže.. Ready, steady, go! :))


Tady si můžete všimnout (pokud teda nejste úplný paka), jaký mám foťák a bez které věcičky bych se vůbec neobešla. Můj milovaný červený Olympus VG-110 :)

A document review: Dobrovolně pod nůž

14. may 2013 at 21:06 | Appy |  Reviews
Po shlédnutí dokumentárního filmu BBC mám už trošičku jiný pohled na to, co může s lidmi udělat touha po dokonalosti..


Akinator

13. may 2013 at 21:42 | Appy |  Moje nej

http://en.akinator.com/

Máte teď chvíli čas nebo se nudíte, chcete trošku rozptýlit a třeba se i zasmát? Jediné, co potřebujete, je znalost angličtiny. Na této stránce kliknete na play a pak zadáte přezdívku, věk a pohlaví (já vymýšlím). A potom se tam objeví Akinator, který připomíná džina v lahvi nebo někoho takového. Vaše práce spočívá v tom, že si myslíte nějakou osobu. Můžete to být vy sami nebo nějaká filmová postava, herec, zpěvačka, no prostě kdokoli! On vám dává v angličtině otázky, na které musíte odpovědět (ano, ne, nevím, asi, asi ne). On se pořád ptá a až se doptá, napíše vám, kdo jste..
Mně toho uhodl už vážně hodně a když jsem si myslela sebe, tak nenapsal moje jméno, ale you. Je to sranda a taková oddechovka. Zkuste!
Koho vám uhodl? :D

Scouting for life

12. may 2013 at 21:32 | Appy |  Diary
Po víkendu, kdy skoro pořád pršelo, probíhaly skautské závody a spali jsme venku, jsem hrozně moc unavená. Já jsem nezávodila, ale byla jsem na stanovišti a zrovna na špatném místě, kde nebyla možnost schování se před deštěm v lese. Uvidíme, jak to přežiju a doufám, že nebudu nemocná..
Přemýšlela jsem, proč vlastně tohle všechno dělám. Proč místo ležení krásně v teplíčku doma jedu na výpravu, kde je zima, prší a je mi potom akorát blbě.. Asi je to tím, že skauting mi dává spoustu věcí do života. Spoustu věcí mne naučil a hlavně jsem našla takovou tu druhou rodinu. Třeba když si to budu pořád opakovat, nebudu nemotivovaná :D
Článek krátký, ale výstižný. Nic jiného ani na srdci nemám. Nový díl TVD je spíš nic než moc a zítřkem začíná celý týden školy. Docela nezvyk, protože byly svátky a tak..
Mějte se a poslouchejte tuhle písničku!! :D ;)Obrázek přidám asi až zítra, protože teď jaksi usínám nad klávesnicí..

Travel video diary: Croatia

10. may 2013 at 19:59 | Appy |  Traveling
Představuji vám video z Chorvatska! Tohle video je doopravdy jen malinká část z mých skvělých zážitků. Mrkněte se a budu ráda, když okomentujete a napíšete svůj názor :)


V září 2012 jsem byla v Chorvatsku, ale video jsem jaksi dodělala teprve minulý týden. Byl to jeden z mých nejlepších výletů!
Nebyla to takový klasická válečka na pláži. Naším domovem se na 1 týden stala loď, která nás každé ráno dovezla na chorvatský ostrov a na tom ostrově jsme jezdili na kole a večer dojeli na místo srazu, kde na nás zase naše lodička čekala.
Bylo to dost náročné (60-70 km za den), ale na těchto ostrovech je úplně jiný život. Projeli jsme Brač, Hvar, Korčulu, poloostrov Pelješac a další. Když tam ještě jste se skvělou partou lidí, tak je to úžasný výlet.
Večery jsme trávili procházkami po přístavech, jezením dokonalé zmrzliny a poznáváním nových tradic. Například jeden večer na Korčule (město Korčula) ve středu večer promítali na zeď domu fashion weeky a všude kolem byly chorvati, popíjející víno. Projíždíte i přes ty chudší části, kde rodinu živí pěstování fíků, oliv a jeden osel. Čerstvé fíky jsou k nezaplacení! :)
Bylo to vážně úžasné! Mám z tohoto týdne spoustu zážitků. Bydlení na lodi, noční jízdu lodí, řízení lodi asi 2 minuty a tu dokonalou večerní atmosféru ve Splitu.

Jsem zmrzlou vločkou na poušti

9. may 2013 at 21:21 | Appy |  Diary
Miluji vůni čerstvě posekané trávy a kvetoucího šeříku. Uklidňující a dává mi naději na lepší konce. Začátky jsou totiž vždycky kruté, cestu si snažíme užít a vytěžit z níc co nejvíce. Na konce se těšíme celou cestu a když tam dojdeme, uvědomíme si, že vlastně není tak dobrý, jak jsme čekali a chtěli a tak se vrátíme zpět. Nádherný květen a přicházející léto mi dává naději v to, že mne konec jednou překvapí a nebudu muset udělat krok zpět, protože mě už začínají bolet nohy..
Tak tento začátek byl jenom prostředek pro to, abych se uklidnila. Dneska byl docela stresující den a fakt mi začíná lézt na nervy moje pubertální přecitlivělost. Jednu chvíli se smějete a najednou brečíte..
Dnešek byl ale fajn, protože jsme se o5 vůbec neučili, protože právě probíhají projektové dny a my máme takovou přípravu na terenní týden na konci května. Dneska jsme laboratořili=dělali jsme rozbor vody a pak jen dělali nějaké referáty ze zemáku o jeskyních. Takže pohoda, jazz :)
Snažím se najít nějakou vhodnou písničku k videu z Prahy, ale asi jsem moc náročná, protože tu dokonalou nemůžu a nemůžu najít!
Na zítřek přednastavím článek (těšte se, bude video!!), ale odjíždím na víkend na skautskou výpravu, takže se tu mějte pěkně a užívejte si krásné počasí! :))

Teď mám hrozně velkou chuť vypadnout z tohodle zapadákova, lehnout si na pláž někde v Santa Monica, projít se po Hollywood Boulivard, mrknout se do Beverly Hills, zbláznit se v Disneylandu a potkat slavnou selebritu ;))

Instagoodies *3

8. may 2013 at 22:06 | Appy |  Photoes
Ahoj!
Dnešek byl naprosto úžasný den! Strávila jsem ho se ségrou v Praze a moc jsem si to užila. Plánuji udělat z našeho výletečku video, tak doufám, že bude brzy :) Dneska ale takový větší nával fotek z instagramu, což je aktuálně moje závislost. Snažím se přidávat fotku aspoň jednu za den, takže je jich dost. Budou tu i nějaké fotky z dnešní Prahy, tak se můžete začít těšit na video, protože tam bude všechno zaznamenáno!
Z fotek si asi vyvodíte, že mám ráda jídlo a taky že se neumím hezky usmívat :D

Dnes ráno na Staromáku, když ještě byla zima :D

The only person you should try to be better than,is the person you were yesterday.

7. may 2013 at 20:24 | Appy |  Snažím se napsat něco, co dává smysl
Chci mít svůj život pod kontrolou. Chci se na sebe spolehnout a chtěla bych dokázat velké věci. Jak toho mám docílit? V jedné knize (7návyků úspěšných teenagerů) je právě o tomto krásný text: Než se naučíme chodit, nezbývá nám nic jiného než se plazit. Pokud se chceme naučit algebru, musíme si napřed osvojit aritmetiku. Nežli mužeme začít působit na ostatní, musíme zvládnout sami sebe. Všechny změny prostě začínají u nás samotných...April favourites

6. may 2013 at 21:46 | Appy |  Beauty
Je tu začátek května a s ním přichází i další článek s mými oblíbenými věcičkami za měsíc duben. A ještě navíc jsem trošku okořenila prostředí fotek.. Fotila jsem v dědečkově skleníku! :)


If I had a dollar for every time I thought about you, I would start thinking about you.

5. may 2013 at 21:41 | Appy |  Diary
Ahoj! :)
Titulek tohoto článku vlastně s ničím nesouvisí, ale hrozně mě to pobavilo :D Jsem fakt trubka :) Tento citát byl název jednoho setu na polyvore. Ano, začala jsem znovu polyvořit :D Nudila jsem se a najednou se v mé hlavě objevila spousta nápadů a tak už jsou 4 sety na světě, asi zase bude polyvore článek :)
Jinak se vlastně nic neděje. Od úterý jsem ležela, protože mě přišla navštívit bolest v krku. Zkoukla jsem všechny díly seriálu Horákovi, podívala se asi milionkrát na poslední 2 díly TVD a dneska jsem se začala dívat na 4 řadu White Collar/Ve službách FBI. Hlavní postava je totiž naprosto dokonalá! :)) |Matt Bomer|
A já prostě miluju, když mamka vaří! Včera jsme si zahrály na vegetariánky a měly jsme k obědu brokolici na spešl způsob s parmazánem a k večeři mou lásku-rýžovou kaši! :D A dneska? Bramborák plněný masovou směsí.. Miluju jídlo :D
Chtěla bych vám moc poděkovat za komentáře k minulému slavícímu článku. Fakt mě potěšily :)
Za chvíli jdu spinkat, abych mohla vykročit do nového týdne, který bude moooc fajn. 2 dny učení, den v Praze se sis, projektové dny ve škole a pak skautské závody. Těšing! :)
xox

Už vím, čemu se říká posedlost. Jestli si tihle 2 nedají pusu do konce čtrvté řady (mají na to 2 díly), tak se asi fakt zblázním!!
Jo a obrázek je moje nová tapeta v mobilu :)

5 YEARS!!! |part five| HAPPY BIRTHDAY!!

4. may 2013 at 19:31 | Appy |  Welcome
So here we are..
S tímto článkem jsem za 5 let napsala celkem 1201 článků!!
Nejvíce článků bylo napsáno v roce 2009 - 325 článků!

Teď tu tak ležím a přemýšlím nad tím, jak je to vůbec možné. Jsem na sebe pyšná, protože většinou u ničeho dlouho nevydržím. Takže doufám, že dalších 5 let budou ještě lepší!
Proč to ale dál okecávat. Zavzpomínala jsem si při psaní předchozích článků :) Co bude tedy další? Mohla bych konečně začít psát články na úrovni.. Jenže to se mi nechce :D Takže jedeme dál a už jen stačí zfouknout svíčku a něco si přát :)

Přeji mému bločku všechno nejlepší a hlavně ať to tady spolu ještě nějakou chvíli vydržíme, protože bych bez něj asi nepřežila :) :-*


happy b-day |part four|

4. may 2013 at 16:00 | Appy |  Welcome

DNESKa SLAVí TENTo BLOg 5 LEt

Troška historie a faktů neuškodí, ne? :D
Blog fungoval. Byl to takový ten fan blog o HSM a psala jsem články hlavně s paparazzi fotkami a tak. Ale v roce 2O1O přišla velká krize!! Nenapsala jsem článek necelých 7 měsíců.. Ale pak jsem na blog kašlala i další 2 měsíce kvůli nízké návštěvnosti. To bylo takové to období, kdy si uvědomíte, že bez blogu vlastně přežíváte a nepotřebujete ho. Pak se ale vrátíte :) V lednu 2011 jsem blog změnila na diary blog a napsala jsem do článku, že jsem se změnila a že píšu blog pro sebe. To byl podle mého názoru krásný obrat :D A pak jsem tak jako proplouvala až sem.. :)
A teď jsem objevila mou jedinou videoodpověď.. Trošku újezd :D
Víte, proč jsem taky na sebe hrdá? I přes tento naprosto hloupý název, jsem nepřesídlila. A i když mám ještě asi dalších milion blogů (z dob, kdy byly in virtuální stáje, Bradavice atd. :D ), tak tenhle zůstává..

Já tak před miliony lety :D

happy b-day |part three|

4. may 2013 at 12:00 | Appy |  Welcome

DNESKa SLAVí TENTo BLOg 5 LEt

Blog mi dal příležitost poznat nové lidi, ale jen pár jsem jich měla a mám moc ráda :)

Twilight-Deedou: blog o Twilight, s touhle holčinou jsem si fakt hodně rozuměla. Co na ní bylo ale nejlepší? Pokaždé mi okomentovala článek sama od sebe. Nemusela jsem nejdříve okomentovat já jí :)

Photographicshoot: nezapomenutelný grafický blog, adminka byla naprosto dokonalá! U každého článku měla až 100 komentářů, ale ona si je četla a odpovídala ti na blog! Fotila, dělala dokonalou grafiku,..

Wendiseek: tak přesně tato holčina může za to, že pořád píšu a že jsem neskončila s blogem už dávno. Mám jí vážně ráda, udělala mi spoustu designů, měla skvělé články (vlastně má) a je naprosto úžasná! Kdyby mne ona nepodporovala a nekomentovala moje články, tak jsem s blogem sekla. Díky! :-*

Je jich samozřejmě mnohem více, ale tyto 3 ve mně zanechaly takovou jakoby stopu :) Je škoda, že teď už většina úžasných bloggerů nebloguje..

Když mi tohle Wendiseek udělala, tak jsem brečela. Pamatuji si to ještě teď :))

happy b-day |part two|

4. may 2013 at 10:00 | Appy |  Welcome

DNESKa SLAVí TENTo BLOg 5 LEt

Co se se mnou potáhne až do konce mé blogové kariéry? No přece tento naprosto blbý název! Blog jsem si založila s úmyslem psaní o filmu High school musical. A protože moje úroveň angličtiny byla na hodně nízké úrovni, tak jsem napsala HIGHSCHOLLMUSIKAL... Proč jsem byla tak tupá?!!
Psaní článků ale pokračovalo. Psala jsem všechno možné a v ryze HSM blogování se blog proměnil až později. Moje pokusy o grafiku byly také k popukání. Vytváření diplomů za bleskovky nebyla moje silná stránka.. :D
Jo, bylo to období bleskovek a aspoň malá šance na zvýtaznění blogu :)


happy b-day |part one|

4. may 2013 at 8:00 | Appy |  Welcome

DNESKa SLAVí TENTo BLOg 5 LEt

5 let blogování je nyní už za mnou.. Vážně se divím, že jsem se dostala až takhle daleko :) Jak ale tohle všechno začalo? Upřímně si už ani nevzpomínám, co mě přivedlo k založení blogu.
4.5.2008 mi bylo 9 let. V tu dobu byl velký hit Alík, kde se hrály různé hry a pak jste si tam mohli psát s ostatními v různách místnostech. Když jsem uviděla místnist - Blog - tak jsem tam vlezla a nějak mne to asi navnadilo a blog byl na světě! :) Asi jsem se ten večer hodně nudila.. :D

Tak přesně tenhle obrázek se objevil na blogu jako první v článku pod názvem "Gabriela a troj" Dokonalost, já vím :D