April 2013

30! Juchuchu :)

30. april 2013 at 21:45 | Appy |  News

Můj cíl je splněn! Chtěla jsem mít za duben stejný počet článků jako dnů, no a? Dneska je 30. dobna a tohle je 30. článek! :))
Tenhle dubnový maraton mi toho spoustu dal, ale vzal mi spoustu nápadů. Teď se mi zdá, že už nic nedokážu vymyslet a jsem schopná napsat jen nějaký deníček. Ale bylo to fajn. Každý den jsem si musela už ráno promyslet, co napíšu a večer ty komplikovanější články sesmolit. Jasně, nejsem nějaký článkový boss, ale myslím si, že úroveň blogu se možná trošku zvýšila :D Každopádně jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla a hlavně jsem se musela i snažit, aby mi někdo nevypl net, takže jsem si možná i zlepšila vztahy doma :)
Květnový maraton asi nedám, protože se v květnu koná něco jiného...
Budu se ale snažit přidávat co nejvíce :)
Díky!

A book review: Mládí furt v hajzlu

29. april 2013 at 20:39 | Appy |  Reviews
Potřebujete nějakou oddychovou knihu, u které byste si odpočinuli, pobavili a trošku záviděli? Pokud ano, tak je tato kniha přímo pro vás, ale upozorňuji.. Pokud vám není něco okolo 15 let, tak si knihu pravděpodobně neužijete tak moc jako my puberťáci ;)


Jak málo stačí ke štěstí

28. april 2013 at 21:47 | Appy |  Diary
Hrozně mě bolí nohy, mám modřiny a škrábance na rukách a jsem hrozně unavená.. Nevadí! 3 věci mi totiž udělaly tak neskutečnou radost, že už se vlastně o nic jiného nezajímám :D Jo a modřiny na rukách mám ze včerejší hry, kdy jsem představovala hlavu draka, kterou musí děti přivázat ke stromu. Mají vážně pevný stisk!
1. věc: Celá víkendová akce byla s jinými skauty z Českých Budějovic a prostě oni ty malí kluci jsou tak roztomilí :D Těším se až za nimi pojedeme my v listopadu.
2. věc: Právě teď si píšu s jedním klukem z Brazílie aneb na kámoščino doporučení jsem si založila profil na scoutface. Je to facebook pro skauty a prostě je to nová závislost :D Zkouším psát i třeba holkám do Itálie. Nejhorší je ten pocit, než vám odpoví, protože si jenom říkáte, že jste trapní :D
3. věc: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! Nový díl Tvd je naprosto dokonalý!! Dokonce mi i ukápla slzička a to nechápu vůbec proč.. Asi proto, že Klaus taky tak trošku brečel.. Žeru ho ještě víc a nejvíc mě dorazila zpráva, kterou zavolal Caroline! DOKONALOST!! ♥ ♥ ♥

Předtím ještě řekl:
Teď stojím na místě, které je jedno z mých nejoblíbenějších na světě. Obklopený kulturou, jídlem, uměním....
♥ ♥ I love him! ♥ ♥

Photo of the day 27.4.

27. april 2013 at 21:58 | Appy
Já jsem už tak hrozně unavená, že nejsem schopná napsat nějaký pořádný článek. Ale ještě pořád píšu, neklimbám a nespím. To je důležité! Potrobnější info o dnešku bude v zítřejším diary.. Už se těším na zítřejší asi 5hodinovou koupel ve vaně, koukání na nový díl tvd a nicnedělání! Doufám, že mi to vyjde :)


Jestli mi koupíte letenku na Bali, tak bych takovouhle fotku možná taky mohla mít. Jak je vůbec takovýhly západ slunce možný? :D

Romeo and Juliet

26. april 2013 at 22:15 | Appy |  Video
Padá na mě splín.. Pomalu a zlehka. Po dnešním dalším vyčerpávajícím dnu mi už stačí jenom napsat článek a pak padnout do postele. No a zítra od 8 do 21 hodin zase v tahu. Doufám, že stihnu článek, protože nestíhám přednastavit.. :)
Když byste šli domů dneska stejnou cestou jako já, tak byste potkávali jenom samé páry. No není to depresivní? Jsem sama a nevím, jak něco udělat, abych sama nebyla. Problém, že? :D Ale jediné, co mě teď uklidňuje je tento trailer na další verzi slavného dramatu Romeo a Julie. Není to přce tento pár, který by mne měl zbavit problémů? Milovali se až tak moc, že nakonec se oba zabili. Co by se stalo, kdyby Romeo věděl o lektvaru. Utekli by a žili štastně až do smrti. Takhle je to ale mnohem zajímavější! Nedokážu si představit, že by někdo mohl milovat až tak, že se zabije. Je to vůbec možné?
Film bude určitě super a doufám, že bude u nás v kinech. Hraje tam Douglas Booth a Ed Westvick!! :)
Mimochodem.. Hudba v traileru je naprosto dokonalá! :)))


Faster than the wind

25. april 2013 at 22:23 | Appy |  Diary
Ahóój! :))
Dneska jenom hrozně rychlý článek, ale i přesto v něm něco bude (možná)
Všechny stresy jsou všude jen už ne v mé hlavě, protože všechny písemky napsány a většina dobře :) Takže teď si užít pořádně období s troškou volna a pak zase písemky.. Co byla ale dnes pro mě nejlepší věc? Za a, přijela ségra z Prague, což znamená, že já za ní asi pojedu 8.5. a za b, byl dneska koncert EpydeMye v naší díře :D
Kytarista v tříčlenné kapele je kamarád ze skauta a nyní můžu už možná i říct, že jsou kamarádi i zbylí 2 členové :) Potřebovali pomoc v šatně a u lístků, tak jsem se samozřejmě hned přihlásila a dneska už bylo moje místo u lístků (peníze chacha :D)! Bylo to moc fajn a koncert se jim moc povedl. Navíc mám moc ráda lidi, u kterých si jenom říkáte, jestli se vůbec někdy dokáže na někoho naštvat.. A to je přesně ženská část kapela-Lucka :) A navíc mám další jejich cd zadarmo a s podpisy! :) Když se daří, tak se daří :D
Poslední asi 2 dny si moc a moc užívám chvíli, když se probudíte a ještě na nic nemyslíte.. Trvá jenom chviličku, protože se pak na vás zase všechno navalí, ale i krátká doba bez nějakých pořádných myšlenek, je úžasná :)
xoxo

Není čas na hledání lepšího obrázku ;) Ale holky to zabily ♥

4 weird facts about me

24. april 2013 at 21:38 | Appy |  Welcome
Každý máme takové zvláštní vlastnosti nebo návyky a zvyky. Já jsem se dneska zamyslela nad svými a není to úplně jednoduché, ale na 4 jsem přišla (haha :))

Pokaždé když jdu spát, tak musím mít pantofle na "spešl" místě a moje židle u stolu musí být zasunutá tak, aby se skoro dotýkala klávesnice. Jinak neusnu :D

Když se koukám na nový díl seriálu, tak musí být zavřené dveře i okna a všude musí být ticho. Je to fakt divný, ale já za to nemůžu.. ups

Ze všech jídel mám nejradši snídani a docela často si plánuji, co bych si dala k snídani (třeba i den předem) a ráda snídám dlouho+vše musím mít tak jako hezky upravené :)

U filmu typu Titanic neuroním ani slzičku (:D), ale u filmů jako Marley a já potřebuju hodně, hodně, hodně kapesníků!


Macarons

23. april 2013 at 21:41 | Appy |  Food and food
Dvě nadýchané mandlové pusinky slepené k sobě máslovým krémem - to jsou macarons, česky makrónky. V cukrařině je jen u mála oblastí povoleno používat barviva. Máme ale štěstí. Macarons do jedné této oblasti patří. Na obarvení pusinek se používají pastelové barvy. Někdy mají pusinky a krém jinou příchuť, ale někdy jsou slazené dohromady.Cambridge satchels

22. april 2013 at 20:23 | Appy |  Fashion
Všechny velikosti.. Spousta barev.. Jednoduché a i přes to stylové.. Do školy, do práce i na párty..
Přesně takovéto jsou dokonalé kabelky, které teď v Americe nosí skoro každý. U nás jsem na ně v obchodech narazila, ale na ulici ji zatím nikdo nemá (aspoň u nás).
Vyrábí se v Anglii. Samozřejmě že se nosily už dříve, ale já článek přidávám teď, protože celebrity si teď kabelky vychvalují a mají je pořád s sebou. Po pravdě? Ani se jim nedivím :)

Líbí se mi, že si můžeme vybrat z různých velikostí, barev a dokonce si na ni můžeme nechat napsat naše iniciály!
Tyto neonové jsou docela dost kýčovité, ale i tam se mi líbí :)


Na začátku nic nevíme a na konci? To už je na nás.

21. april 2013 at 20:42 | Appy |  Diary
Titulku nevěnujte moc velkou pozornost.. Jen jsem nevěděla, jaký by se hodil a tohle zrovna někdo řekl v seriálu Dokonalý svět ;)
Ahoj! :D
Po víkendu u táty jsem zase plná energie a můžu pokračovat v mém vyčerpávajícím životě (zní to fakt divně). Na vesnici lidé soutěží v tom, kdo je nejlepší. Kdo má dříve vyměněná okna-vítěz, kdo má dříve dítě-vítěz, kdo má novou krávu-vítěz. Všechno je docela pochopitelné-nudí se. Ale soutěž i o to, čí hrob je lépe upravený? Moje babička je jasným důkazem.. 20 minut jsme na hřbitově strávili okukováním hrobů. Já si alespoň přečetla jména, ale mám takový pocit, že babičku zajímá jenom to, kdo má jaké kytky na pomníku. Ať žijí vesnice!
Taky jsme se byli mrknout na malinkatá jehňátka a telátka.. Oni jsou tak roztomiloučký :D To je asi tak všechno z mého víkendu :D Největší zklamání víkendu? Ve službách FBI už dávají jenom v noci!! :( A opět jsem podlehla a koukla se na další romanťárnu, co dávali na nově. Katherine Heigl hraje vážně všude.. Nebyla to úplně kravina, ale ty happyendy mě začínají iritovat.
pac a pusu, pac a pusu (už se nikdy nepodívám na Gossipky v češtině!!!)
A teď ještě nehorázně dlouhý obrázek...

Nový díl TVD byl takový průměr, ale tahle scéna je prostě dokonalá ♥ Měli byste je slyšet :D

Květ

20. april 2013 at 20:11 | Appy |  Téma týdne
Když jsem viděla téma na tento týden, tak mi jenom proletělo hlavou: a na to mám napsat jako co?! Ale.. Vzala jsem do ruky foťák a obešla naše kvetoucí kytičky před domem i uvnitř a nakonec z toho bude fotkový článek. Aspoň něco přibyde do této rubriky :D
Ps: Kdo napíše do kometářů názvy všech kytek, tak dostane odměnu.
Pps: To s tou odměnou byla sranda (spíše jenom článek o vašem blogu)

Vypadají jako kdyby se jim chtělo zvracet :D

Feel the love

19. april 2013 at 19:53 | Appy |  Video
Naprosto dokonalá písnička!
Už s ní mám plány do budoucna. Až budu dělat nějaké video z mých výletů, tak ji určitě přidám, protože se k cestování hrozně moc hodí. Je to taková ta písnička, která ve vás něco vyvolá.. Třeba nějaké vzpomínky a tak :)
Enjoy! :)


18.4.

18. april 2013 at 20:14 | Appy |  Diary
Moje budoucnost bude vypadat asi takhle:
Provdám se za nádherného a bohatého muže, se kterým budu bydlet v Monte Carlu. Budu mít svůj soukromý tryskáč, takže můžu letět kdykoli, kam chci. Každý pátek se budu zúčastňovat speciálních VIP akcí na střechách mrakodrapů samozřejmě s bazénem! A hlavně.. Budeme mít služebnictvo, které za mne bude uklízet náš dům, takže se už nikdy nebudu muset dotknout hadru!
Krásně jsem si zasnila.. Po dnešním mytí oken a vytírání garáže (ano, máme tam kachličky :/ ) jsem úplně mrtvá. To se ode mě očekává, že funguji jako nějaký robot nebo co jako?! To, že jsem dneska psala písemku z matiky a chci si konečně užít neučící den je vedlejší. Pecka! :D
Ta lepší část dne.. Po škole jsme šly s Týnou na mcflurry do mcdonalds. Taky je u vás tak nádherně? Bylo to super :D Miluju ty dny, kdy mi mamka koupí jen tak nějaké oblečení. Dneska dokonalou sukni (taková jednoduchá modrá) :)
Tento týden je moje skóre 3 mega písemky a nedopadlo to nejhůř.. Už přežít jen zítřek a frčím za tátou! A zítra? Nový díl TVD!!! ♥
Přednastavila jsem dneska 2 články na víkend, protože u táty není net :/ A teď se jdu opět koukat na Dokonalý svět.. :)
Pic! :D


Bungee jumping - Macau Tower

17. april 2013 at 21:28 | Appy |  World

Macau, Čína
V tomto čínském městě se nachází nejlepší místo, kde byste si mohli zkusit jeden z nejoblíbenějších adrenalinovách sportů - bungee jumping. Macau Tower je vysoká 338 metrů, ale samotný skok probíhá "pouze" z výšky 233 metrů.
Už dlouho jsem přemýšlela nad tím, že bych určitě chtěla někdy vyzkoušet bungee jumping na vlastní kůži. Všemožné nehody, které se při tomto sportu udály, si prostě nepřipouštím a láká mě to čím dál víc, ale.. Při sledování videa (na konci článku) mi naskočila husina a bála jsem se i za toho kluka. Vylezou tam jen opravdoví šílenci a dost je za to obdivuji!


A co vy? Máte dostatek odvahy na skok z takovéhle výšky?

fashiontube.com

16. april 2013 at 21:17 | Appy |  Moje nej

FASHIONTUBE.COM

Patříš mezi módní nadšence a sleduješ nejnovější trendy? Nebo ráda zabrouzdáš do světa módy, inspiruješ se, závidíš, sníš? Pokud ano tak je tento web přímo pro tebe!
Na této stránce najdeš různá videa nejen z přehlídkových mol, ale také záběry z módních událostí. Můžeš zde shlédnout i krátké filmy nebo reklamní kampaně. Nebudeš litovat navštívení tohoto webu a určitě si tam najdeš nějaké svoje oblíbené video :)

The Carrie diaries 1.13/animations

15. april 2013 at 20:17 | Appy |  Graphics

Dnešek je první den bez nového dílu TCD. Jak to mám asi nez tohoto naprosto dokonalého seriálu vydržet?!! Proč musela být první řada tak hrozně krátká? A nejhorší na tom je, že asi druhá řada nebude kvůli nízké sledovanosti. Poslední díl byl hodně napínavý a neskončil happyendem, takže by to pokračování rozhodně chtělo! I když tento seriál neznáte, držte palce, aby byla druhá řada! :)

Ona je tak dokonalá! Chci být ona ♥

infi-∞-nite

14. april 2013 at 21:08 | Appy |  Diary
Jo! Jo! Jo! Jo! Jo!
Jaro je konečně tu! :) Taky u vás dneska bylo tak hezky?
S mamkou jsme se vydaly na nákupy a dokonce si toho mamka koupila více než já! :D Mám nové tenisky *yeah* a skvělé tričko, takže spokojenost. Pak už zbýval z dopoledne jen dokonalý oběd by mum. Takové spešl těstoviny s křenovou zeleninou a masem na kari. áá ♥ Bylo to super :) Odpoledne jsem už jenom dodělávala matiku a učila se fyziku. Já tu písemku zítra asi pekelně pokáknu, protože tam dvěma zásadním věcím nerozumím.. Doufám, že mě ještě zítra Týna zachrání a vysvětlí mi to :D
Taky mne čeká zítra zubař, takže doufám, že přežiju..
Nová závislost? Koukám na seriál Dokonalý svět. Dávali ho dříve na Nově a určitě patří k nejlepším seriálům u nás. Blbé je, že se musím koukat na youtube, ale teď už tam ostatní díly nejsou, takže je někde musím najít, abych nemusela stahovat...
Ta fyzika bude hrůza :D A možná budu mít neomezený tarif, protože by to vyšlo o stovku levněji než ten, který mám teď. Juchů! :)
Končím. Pa ;)


Jak jsem přežila zimu

13. april 2013 at 21:08 | Appy |  Moje nej
Jeden z hlavních důvodů, proč nemám ráda zimu, je to šílené oblékání asi do milionu vrstev, abychom náhodou neumrzli. Pak vyjdete ven, vypadáte jako koule, která se jenom valí po ulici a i tak je vám zima, protože se najednou ochladí asi tak o padesát stupňů. K přežití dlouhé zimy mi pomohlo těchto pár věcí :)


Kdo nenosil tuto zimu kabát? Zdálo se mi, že každý vlastní minimálně 1. Já patřím do skupinky, která nosí celou zimu 1 kabát.. :) Tento klasický černý kabát z F&F tvořil můj "look" každý den. A byla jsem s ním dosti spokojená až na jednu věc.. Nemůžete pořádně zvednout ruce nad hlavu.
A ty už děsně ošoupané boty? Já jsem totiž letos bojkotovala kozačky. Proč chodit ráno s podpatky a snažit se neuklouznout na ledu, když můžu nosit tyto dokonalé a hlavné pohodlné boty? Navíc miluju i jejich barvu, takže prostě super. Jen se bojím, že příští rok už takové neseženu :(

Time of my life

12. april 2013 at 20:35 | Appy |  Video
Dneska je den, kdy se mi fakt nechce nic přidat.. Ale překonávám se! :D Chci trhnout můj rekord, takže se snažím něco napsat i přes svou lenost.. Moje nálada se dá vystihnout asi jednou větou, kterou řekla Dobrá víla ve Shrekovi: "Moje dieta je v troskách!" No, tak se cítím :D Takže moje jediná záchrana je tohle video... Já chci taky umět tancovat! Ale trošku na nějaké lepší úrovni.. Help! :D Teď už mne může zachránit jen poslední díl TCD :)


*The best gift you can give is a hug: 1 size fits all and nobody ever minds if you return it*

11. april 2013 at 21:13 | Appy |  Diary
Creepy Appy :D

Hlavní událost dnešního dne? Měla jsem předehrávku! Pro ty, kteří netuší, oč jde.. Hraju na klavír a ke konci roku se sejdeme všichni z naší "třídy". Přijdou rodiče, babičky, dědečci,.. Zahrajeme jednu skladbu, abychom ukázali, jak na to jsme a tím to končí.. Pokálela jsem to!! Je to všechno o náhodě, ale to, že vím, že jsem to mohla zahrát líp, mě fakt žere :D Ale aspoň jsem vypadala pěkně (moje úž dlouhá ofina dozadu, řasenka, černé kalhoty, barevná halenka) :D A taky jsem dostala růžičky od zlaté babičky :) A kdybyste měli chuť, tak jsem hrála toto :)
Jinak se nic neděje.. Jo! Mamka se rozhodla, že tak za 5 let by chtěla jet do Libanonu. Psycho? Hodně! :D
Žiju, užívám si přicházející jaro, poslouchám a čtu Mládí furt v hajzlu. Očekávejte článek o této knize! :D
Pic 8)

Mickey, Mickey! Já jsem tu taky..

This is Insta! *2

10. april 2013 at 20:09 | Appy |  Photoes

A je tu další várka instagoodies :) Už dlouho tu nebyly, takže jich je hodně a jsou i starší :) Instagram 4ever no :D
Taky máte dneska tak skvělou náladu? Asi jsem to jen já, ale všechno to sluníčko mi dodává novou energii a nejradši bych někam jela k moři nebo tak.. Jaro je skvělý začátek, ale chce to léto.. :D

Dnešní dokonalý smoothie by mamka s pomerančem a kiwi+chvilka koukání na gossip girl.

Prague 14.12.| Yam Yam, Starbucks, Hobit

9. april 2013 at 21:12 | Appy |  Traveling
V jednom článku jsem psala, že tento článek napíšu i kdybych se měla ***. Takže je to tu! :)
Do Prahy i zpět jsem jela autem se ségřiným přítelem a to hlavně do kina na Hobita. Předtím jsme ale zašli na skvělou večeři a pak samozřejmě do Starbucks :)


"I want to..." layout/version 2

8. april 2013 at 21:17 | Appy |  News
Už mne unavovala ta nikdy nekončící a hlavně pořád stejná animace, takže je tu nová! :) Více obrázku a lepší přáníčka! :)
Tento se dnes řadí mezi mé nejoblíbenější: :)


Změnila jsem i barvu písma, takže už mi to nepřipadá tak nudný. Mohla bych už příště přijít s nějakým layoutem, který bude fakt od profíka :D Zatím spokojenost :)

Poker face :|

7. april 2013 at 20:51 | Appy |  Diary
Zdraví mistr v pokeru! (kéž by)
Tak mám za sebou další valentýnskou výpravu. Jmenuje se tak, protože je to taký crazy a prostě se tancuje, hrajou se různý hry a letos přišla řada i na karaoke! Samozřejmě jsem byla nejlepší :D Bylo to na téma Hawai. Když jsem odkládala kostým až na poslední chvíli, tak jsem jako havajčanka fakt nevypadala :D Ale udělala jsem si takový stíny podle posledního čísla Joy.. Na obrázku to vypadalo úžasně! A já to měla v pohodě :D Ale celkově to byla jakž takž fajn :) Šlo se spát ve 4:00 :D
Došlo i na poker.. Hrála jsem to poprvý, ale dokonce jsem 2krát vyhrála!! :D Prostě mám teď v hlavě pořád ty filmy, kde se hraje poker, jak se tam jenom dramaticky položí karty nebo když někdo řekne fullhouse. A nejlepší je, když posune všechny žetony před sebe takovým super fíglem :D Prostě budu nejlepší poker woman na světě :D
Znáte taková ta odpoledne, kdy je hnusně, nechce se vám ven, jenom pijete čaj a čtete si? Tak přesně takhle vypadalo moje odpoledne :)
Mějte se!


Manta

6. april 2013 at 20:36 | Appy |  World

Nebojíš se výšek a miluješ horské dráhy? Tak to si určitě naplánuj výlet na Floridu do Orlanda, kde se tahle šílená horská dráha nachází!
Nepatří mezi nejrychlejší na světě (rychlost 90km/h), ale je velmi ojedinělá. Jmenuje se Manta kvůli stejnojmennému mořskému zvířeti. Tato horská dráha je celá modrá a v jedné části dokonce i toršičku zajede do vody. Sedačky jsou taky přizbůsobené tvaru Manty obrovské.
Tato dráha je otevřena od roku 2009 a přesněji se nachází v parku Seaworld v Orlandu (Florida, USA). Je vysoká 42 metrů a na délku měří 1023 metrů. Celá jízda trvá pouze 2:35 minut, ale určitě to stojí za to!
Podívejte se na video. Mne to hodně zaujalo kvůli tomu, že lidi vlastně visí dolů! To je takové extra dobrodrůžo :))
Snad se tam někdy podívám :))