March 2013

A jedeme dál..

31. march 2013 at 22:41 | Appy |  Diary
.. duben na nás už zvoní! Já mu s otevřenou náručí otevřu. :) S mým naplánovaným březnovým maratonem to moc nevyšlo :D 21 článků i s tímto, takže mi jich chybí 10. To ale není taková hrůza.. Zítra začne dubnový maraton!! Ale nebudu do toho vkládat moc velké naděje :D
Včera a dneska jsem byla u táty, takže jsem opět nic moc nedělala, ale mám přečtený další kus Macbetha.. Zítra to už musím dočíst. Doma jsme pak s mamkou obarvily pár vajíček, ale doufám že přijde maximálně soused. No a teď už vážně vůbec nevím, co bych napsala, takže už jenom chybí poslední část tohoto článku.. =

♥ ♥ ♥
Kdo ho nezná, tak hraje v seriálu Ve službách FBI, který dávají o víkendech na Prima Love :)

Come on!

29. march 2013 at 22:15 | Appy |  Diary
Ahoj! :)
Dnešek byl fajn a vlastně se vůbec nic nedělo.. Musím se s vámi ale podělit o tuhle úžasnou písničku!!

Při žehlení jsem se opět koukala na The perks of being a wallflower.. Prostě nevím, co se mnou ten film dělá, ale zase se ze mě stal takový úžasný psychouš :D Nad vším jsem docela přemýšlela.. A když tam byla ta scéna, když běželi, protože byl jejich poslední den střední.. Dočkám se toho? Vždyť jsem vlastně hrozně malá a dostanu se vůbec na vysokou? Splní se mi apoň 1 sen? Všechno se to na mě zase valilo.. A teď večer do toho ještě takový jedna věc skvělě zapadla, takže už vím, že jsem na jednu stranu stejná jako Charlie, že moc přemýšlím a všechno moc řeším a pak taky ještě na jednu věc.. Že si musím zvyknout na to, že na všechno jsem sama a vždycky budu a vždycky jsem byla, jen jsem si to nechtěla přiznat..
Toť vše od psychouše Appy a můžu přejít k té šílené verzi :)
Nový díl TVD?? áááááááááááááááááááááááááááááá!! D.O.K.O.N.A.L.O.S.T.
Miluju díly, kde je Elena i Katherine (což znamená stejná herečka-2 postavy-úplně jiná povaha).. Hrozně mě baví sledovat je a porovnávat :) No a pak tu jsou ty úžasné Klaroline scény!! ♥ Jak jenom Caroline: Oh my God! You do have a heart!! :D A samozřejmě Klaus do půl těla ♥ Já to jeho tetování žeru :D Ale ani tu pusu si nedali, opět! Oni nás prostě budou napínat jak dementy a pak Caroline umře.. Vsadím se, že před její smrtí si dají pusu a budou mít někde sraz a mezitím umře.. :D No a pak ještě jedna absolutně úúúúžasná věc!! Vrátil se Elijah!!! Jeden z nejdokonalejších osob na světě! Prostě je úžasný! Ten jeho hlas, chování a vzhled! ♥ Nejsem úchylák! :D
Takže to by bylo pro dnešek asi tak vše :D Jen jsem se zase potřebovala vypsat :)
Mějte se
Appy

Byli by ten nejúžasnější pár na světě! ♥

Já ho prostě žeruuu! ♥ ♥ ♥

Who says you're not perfect?

27. march 2013 at 22:00 | Appy |  Diary
Tak přesně tuhle písničku od Seleny Gomez jsem poslouchala a zpívala hned po dokoukání Monte Carla :D
Konečně prázdniny! Na začátku března jsem si říkala, že se velikonočních prázek nedočkám.. No a jsou tu :) Po hrozném březnu, který u mě probíhal asi takhle:učení, učení, učení, vymýšlení programu na výpravu, učení, učení, učení:už potřebuji oddech :) Takže jsem popadla arašídy (teď je mi jedno, že jsou tučný!), pustila si film Percy Jackson:Zloděj blesku a už si jenom užívám ten pocit, že zítra není škola! :)
Mějte se krásně! Asi tak jako já :D
¨
Ja, ja :D

Cocococococodák!

26. march 2013 at 20:38 | Appy |  Video
Zdá se mi, že ze mě někdo vysál všechnu energii.. Už jenom musím přežít zítřek a pak už konečně prázdniny! Nevím, čím to je.. Asi tím, že Týna už druhý týden není ve škole a mě fakt nebaví poslouchat ty kecy ostatních holek! S jednou skupinkou se dá docela povídat, ale pak mi zase něčím dokážou, že jsou totální pipky.. Proč? Zachraňte mě! :D A ještě ke všemu ten podělanej sníh! To si děláte srandu, ne? Každý den sněží a já už nechci nosit zimní kabát! Já chci sukně bez silonek, sluneční brýle, tílka,... áááá!
No a v těchto hrůzných dnech jsem si vzpomněla na skupinu Charlie Straight :) Albertík je k sežrání! :D ♥


Au-pair blog

25. march 2013 at 21:43 | Appy |  Moje nej
Víte, jak na hlavní stránce blogu.cz mají reklamu nějaké blogy? Jak tam "běhají" ty obrázky.. Tak dneska jsem tomu poprvé věnovala větší pozornost, protože se tam objevily odkazy na au-pair blogy. Takže jsem večer strávila pročítáním těchto blogů :) A na ten nejlepší vám sem dám odkaz..

Tenhle blog se mi moc líbí. Popisuje tam nejen pobyt ve své rodince kousek od New Yorku, ale také úplné začátky. Co musela vše udělat a tak. Mrkněte se! ;)

Flashback Sunday

24. march 2013 at 20:34 | Appy |  Diary
Je to tady zase! Vrátím se v čase do minulého roku, kdy jsme navštívila Paříž. Bohužel jenom na jeden den, takže jsem viděla vlastně velký nic.. Ale ani 668 schodů mi nebránilo k výstupu do 2. patra Eiffelovky, davy lidí mi nezabránily k návštěve Notre Damu a ochutnání pravé francouzské palačinky se nesmí vynechat. Samozřejmě bych tam ještě chtěla jet a pořádně Paříž poznat. Nejlépe tam strávit celé prázdniny, až budu umět francouzsky :) Ale abych neodbíhala..
U katedrály Notre Dame mne zaujala taková malá holčička, která pouze stála a držela chleba. Na ten chleba nalétavali všichni ptáčci okolo! A nefotila jsem si jí jenom já :)


Dnes mám takovou náladu na Paříž. Koukala jsem se na dokument o Paříži a teď se koukám na film Monte Carlo se Selenou Gomez a hlavně Leighton Meester. V Paříži jsou sice jen chvíli, ale Monte Carlo je taky úžasný! :)
A teď ještě já na Eiffelovce. Takový dlouhý vlasy jsem měla :D Ale nechávám je teď zase dorůst, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím :))


If you don't believe in yourself, then who will?

23. march 2013 at 22:22 | Appy |  Diary
Taková hezká věc, kterou jsem si přečetla na jednom blogu :D
Po dnešku jsem totálně unavená a to jsem vlastně vůbec nic nedělala :D Dopoledne jsem strávila na výpravě, která je zaměřená na uzly a signalizaci. 48 vteřin je naprosto dokonalé číslo! Proč? Za tolik jsem uvázala všech 6 základních uzlů!! :D
Na oběd a odpoledne a večer tady byla babička s dědou a brácha s rodinkou :) Já Natálku prostě žeru ♥ Už chodí, tak je všechno zase trošičku zajímavější :) No a pak ještě u nás probíhala oddílová rada. Docela fajn to bylo :D Mezitím se mamka s babičkou pěkně napily vínka, tak s nima pak byla sranda :D No.. :D A zítra vstávám opět v 7! Ať žijou další skautské akce!
Jdu spát nebo se zítra nevzbudím :)
Pa :)

Při tomhle jsem málem brečela.. Ten nejdokonalejší pár v Pll je prostě pryč.. :'(

Eskymo řezy

22. march 2013 at 21:41 | Appy |  Food and food
Dneska jsem se s mamkou vrhla na pečení těchto řezů na zítřejší oslavu. Chutnají naprosto skvěle a tak mám celou přípravu vyfocenou a podělím se s vámi o recept :) Není to ani moc těžké, stačí, když se budete držet pokynů..

Potřebujete...
Na těsto:
 • 4 vejce
 • 160 g pískového cukru
 • 8 lžic vlažné vody
 • 2 lžíce oleje
 • 160 g polohrubé mouky
 • 1 lžíce kakaa
 • 1/2 prášku do pečiva
Na krém:
 • 1 kokosový puding
 • 3 lžíce pískového cukru
 • 300 ml mléka
 • 1 tvaroh (plnotučný, 250 g stačí)
 • 250 g zakysané smetany (modrá, Kunín)
 • 250 ml smetany ke šlehání (rama ke šlehání)

Pll dAy

21. march 2013 at 22:06 | Appy |  Diary
Nebo spíš.. another lame article? :D
Pár slov na dnešní den: škola-žehlení-pll-učení-pll
Jsem naprosto geniální! Mám jedničku ze zkoušení z fyziky! :) Celkově byl dnešní den v pohodě. Zjistila jsem, že nám čtenářák prodloužila až do Velikonoc, takže na to teď kálím :D Odpo jsem už jen šla s Armínem, vyžehlila asi tunu prádla, pohrála si s neteřinkou Sárinkou, trochu se učila a hlavně.. koukala na PLL! :D Bohužel jsem ale ještě nestihla ten poslední díl :( Ale koukla jsem se na youtube na některé scény a SPOBY4EVER!! Jinak Spencer naprosto žeru a i když ty díly nejsou nejlepší, tak je naprosto žeru :D ♥ A zítra už jen poslední díl a 3.řada je za námi :)
O víkendu už napíšu něco inteligentního! Doufám.. :D


Ups.. Jej.. Sakra.. Nee.. Vážně.. ááá.. pořád jsem dokonalá

20. march 2013 at 22:00 | Appy |  Diary
Ten nadpis? Neřešte :D Netušila jsem, co by vyjádřilo poslední 2 dny a tak jsem si vymyslela skvělou story :)
Taky je u vás spousta lidí nemocná? U nás chybí 8 a je to fakt divný.. Ze 31 najednou 23.. :D A mamčinu školu dokonce hygiena zavřela.. Včera jsem měla v plánu napsat! Vážně! Jenže pak.. Jsem zase v jedný soutěži (jo je tam asi tak 1% šance, že vyhraju, ale musím to zkusit, ne?) o trip do Barcelony pro 2 osoby :) A pak jsem se ještě snažila přihlásit do jedné, kde je hlavní cena trip pro 2 do Sydney! Jenže ti matláci napíšou až na konec pravidel, že to je jen pro Australany.. :(
Za poslední dny moje příprava do školy klesla tak na 5%, takže když jsem měla dneska zase pracovat na 100.. Hrůza! A zítra ještě musím dočíst divadelní hru Macbeth. Čtenářák z toho se odevzdává v pátek, ale jinak jsem naprosto úžasná! :D
Co dělá ale můj dnešní den (a pravděpodobně i dalších 50 let) lepších je fakt, že jeden supr známý blogger mi odpověděl na instagramu a ta nejlepší bloggerka na světě mi dokonce napsala: Of cource babe... áááá!! :D
Jak se tak koukám, tak článek úplně o ničem a slohově hrůza.. Who cares? Radši to nečtěte :D
Dobrou :)

Já už asi nevydržím!! :D Až v pátek ♥

The vampire diaries 4.16/animations

18. march 2013 at 21:15 | Appy |  Graphics
Tak a je to tu!
Animace! Myslela jsem si, že už je nikdy nebudu tvořit, ale nakonec ano, protože jsem dokonalá! Mám aktualizovaný KMplayer a tam nebylo takové to skvělé okýnko na snímání "fotek", ale včera jsem to okýnko našla trošičku jinde.. Juchů! :D
Tenhle díl byl odvysílán po 14-denní pauze a rozhodně stál za to čekání! Totálně ho žeru a ten další bude ještě lepší! Elena vypnula svou lidskost, takže nic necítí a je jí vše jedno. Tím pádem už není ta hrozná Elena, která se o všechny starala a měla potřebu umřít místo svých přátel.. Teď je to jiná Elena!! Ale teď už animace :))
Doufám, že rychlost bude v pohodě. Aspoň u mne to šlo :)Trošku jsem si hrála se zarovnáním.. Neřeště mě :D
Prostě Elena popošla, aby Caroline spadla. Caroline je upír, takže se jí nemůže nic stát.. Dokonalost :D
Asi už vím, proč se mi takováhle Elena líbí víc.. Je dost podobný psychouš jako já :D


Happy St. Patrick's Day!

17. march 2013 at 21:51 | Appy |  Diary
by Tina
Týnka pro mě udělala signaturu! Zamilovala jsem se do ní :D Je super :) A hlavně jsou tam všichni! :D ♥
Celý víkend jsem byla u táty a probíhalo to docela klasicky :D Podívala jsem se po dlouhé době zase na všechny HP díly, které mám na dvd. Já prostě musím brečet, když Dobby umře :(( Ale jinak docela pohoda víkend :)
Nový díl TVD je naprosto úžasný!! Všichni tam Elenu nesnáší, protože se chová jako totální blbka, ale mě to vůbec nevadí! Konečně to není ta ufňukaná Elena, kterou všichni obskakují.. A další díl bude ještě lepší!! Na Tvd je super, že v Americe je nový díl ve čtvrtek a v pátek odpoledne už je díl i u nás+i české titulky! Z tohoto dílu budou dokonce i animace! :D
No tohle měl být vlastně krátký článek, takže.. Tento týden se budu snažit přídávat trošku více :) Nebude to už tak hrozné, ale Týna nejde do školy!! Asi umřu :D
+ Dneska je den sv. Patrika.. Nevěděla jsem, co mám napsat do titulku a já závislák na instagramu.. :D Všichni mojí "přátelé" přidávají fotky v zelených kloboucích nebo outfitech a ty zelené dorty, koktejly,.. ááá? :D
Good night :)


Proč ne já?!

14. march 2013 at 21:32 | Appy |  Video
Dneska na mne dopadla totální únava po vyčerpávajících dnech.. Posledních 5 dnů jsem se pořád jenom učila a byla nervózní z toho, že se něco pokazí. Ale dočkala jsem se čtvrtka! Stačilo mi 3 minuty číst němčinu a tím moje aktivita na zítřejší den končí. Nejsem ani schopna napsat nějaký pořáný článek nebo něco přednastavit na víkend. Ale aby to tu nechátralo s tím starým deníčkem, tak dneska přidám aspoň video :)

Něco k tomu.. Moji oblíbená skupina Tatabojs a úžasná písnička Vesmírná. Tuto úpravu s Ahn Triem miluju. Na videoklip jsem narazila docela nedávno, ale hned po prvním shlédnutí, jsem byla naštvaná.. Proč tam jako nejsem místo tý holky já? Vždyť jsem celá ona!! Mám stejná sluchátka, Londýn prostě žeru a to nejdůležitější.. Tyhle kraviny na ulici dělám taky!! A možná jsem i hezčí.. Nebo tak nastejno :D Ale prostě hlavní role v tomhle klipu měla být má!!


Co je třetí stav? Všechno. Co dosud znamenal? Nic. Co požaduje? Konečně něčím být.

12. march 2013 at 21:50 | Appy |  Diary
Zdarec palec!
Včera jsem vůbec nic nenapsala, protože učení se na dnešní přednášku do češtiny mi zabralo celé odpoledne. Dneska tedy přišla ta hodina s velkým H a moje přednáška začala :D Jsem se sebou spokojená, ale pár chyb tam bylo, no.. Moje téma? Komunismus v Čechách. Až potom mi učitelka řekla, že u nás vlastně komunismus nikdy nebyl.. A to mám vědět asi jak? No.. Známku se dozvím až zítra, tak uvidím :D
Dneska ale opět učící den. Tentokrát dějepis. Z toho je taky nadpis.. Už mi z tý Francouzský revoluce trošku hrabe :D A se ještě potřebuju naučit Napoleonské války.. Umírám!! Už aby byl víkend :D
Jinak docela pohoda :) Na Velikonoce mám naplánováno natáčení videoodpovědi s Tess a Tinou :D Už mám skvělý nápad, jak jí udělat.. :D A někdy za 2 týdny půjdeme na Springbreakers! :D Těšing :)
Tento týden asi nic extra nenapíšu, ale pokusím se..
Ps: Mám teď hroznou chuť sednout do letadla a odletět někam do tepla! Velkýho tepla.. Jenom si lehnout na pláž, poslouchat moře a opalovat se.. Možná je to tím, že doma opět mrznu :D


Samomluva 4ever! *YEAH*

10. march 2013 at 22:14 | Appy |  Diary
Po náročném víkendu nemám vůbec chuť psát, ale musím! :D Lidi, který nemám moc v lásce, byli na výpravě v pohodě, program výpravy se mě a kámošce povedl a to mi stačí :D V noci jsme hráli chvíli i karetní hru Bang! Nevyhrála jsem.. Ale já tu hru prostě žeru :D Vůbec mi nejde, ale je to.. Pecka!
Celý víkend se těším na ségru a pak s ní sama strávím dohromady asi minutu. Nějak mi nevadí, že jezdí domů málo, ale vadí mi, že když tady je, tak jsem buď já v zadku nebo ona někde paří :D Takže místo toho, abychom si pokecaly, tak si zase povídám sama se sebou :D Asi jsem už vážně nemocná.. Takže blog je ještě jediný prostředek, který mě může zachránit!
Ale na nový týden se docela těším :) Ve čtvrtek konečně TVD!! A v pátek jedu za tátou, takže by to mohla být pohoda :) Teď už ale pádím, takže dobrou noc a hezký pondělí :D

áá! Ona je tak rozkošná! :D A tyhle šaty prostě žeru!! ♥

Já a moje ego

7. march 2013 at 22:09 | Appy |  Diary
Zdarec palec!
Znáte ten pocit, když víte, že něco zvládnete úplně nejlíp, ale nemůžete? Něco vám vstoupí do cesty? Tak to teď prožívám.. Moje ego má asi rýmičku, no.. :D
Dnes jsem byla zase trošičku mimo a tak mě naštval, jak Zdenek tak i jeho drahý tatík.. Zase kvůli takovým kravinám.. Nechápu se.. Ale pak když jsem šla k sobě do pokoje a brečela jsem, tak hned mamka: "Co se stalo? Co ti je?" A takovým tím lekavým hlasem.. Jo, začala jsem se totálně smát :D Tak jako trošičku.. Když se totiž asi milionkrát podívate na debilní kecy matek.. :D
Teď ještě zálohuji pc.. Hrůza! Podívám se na ten přenosný disk a jen si říkám.. Tam je moje všechno?!
Večer jsem přežila jen za společnosti Tatabojs.. Enjoy it and good night! :)


IamGalla.com

6. march 2013 at 20:52 | Appy |  Moje nej
Poslední dobou dosti procházím fashion blogy. Většina blogů, které navštívím, patří holkám, ale nedávno jsem narazila na jeden, jenž píše kluk. Znám jich více, ale autoři vypadají teple nebo nepíší zajímavě. Žádný z těchto záporů nemá úžasný, nádherný a jednoduše perfektní blogger Adam Gallagher z New Yorku.


Jeho styl je dokonalý! Nebojí se výzev a klidně dá dohromady elegantní sako a čepici na hlavu. Všechno je takové jasné, nemusíte přemýšlet, co tím chtěl vlastně říci. Líbí se mi, že píše ke článkům i něco navíc a doopravdy do textu "vkládá sám sebe." Blog je samozřejmě v angličtině, ale i kdyby se vám nechtělo překládat, můžete se pokochat jeho krásou :DFebruary Favourites

5. march 2013 at 21:04 | Appy |  Beauty
Tímto článkem otvírám novou rubriku a začínám nový projekt na mém blogu!
Vždy po měsíci, který uběhne, se budu snažit vyfotit, napsat a zveřejnit moje oblíbené produkty za uplynulý měsíc. Většina bude asi kosmetická, ale může se občas objevit i jídlo nebo třeba svíčka a podobně. Při brouzdání youtube a sledování videí právě na toto téma mne napadlo, že bych mohla něco takového taky vyplodit a je to tu!

"I want to..." layout

4. march 2013 at 21:32 | Appy |  News

Nový layout by me aneb jak udělat layout za 5 minut?
1, najdete si obrázky, které chcete použít
2, uděláte z nich animaci
3, nastavíte to na blog.cz, tak jak si to představujete a je hotovo!

5 minut mi to netrvalo.. Dokonce 15! :D Trošku jsem bojovala s nastavením :) A jak k tomu vlastně došlo? Měla jsem slíbený layout od Tess už docela dlouho.. Jenže teď se jí něco stalo s pc a nebude. Jsem naštvaná.. Já ho chtěla!! :D Ale tak jsem si aspoň procvičila moje "schopnosti" v designech. Nechala bych si tady ten s Ninou, ale už jsem potřebovala změnu a myslím si, že je dostačující :D Je to takové přechodné (klidně se to ale může protáhnout na delší dobu). Budu se snažit sehnat nějaký inteligentní, takže uvidím, jak dlouho tu tento běs bude :D
Ale úžasná věc? Vybrala jsem krásná fota :) (jak se na to teď tak koukám, tak jich klidně mohlo být více :D )
Mějte se a určitě se vám líbííí! :D

ThrowbackSunday

3. march 2013 at 20:47 | Appy |  Diary
Ahojky!
Dneska budu ještě prudit s deníčkem, ale zítra možná dokonce něco vyplodím :D
Ten pocit, když vidíte rodiče s totální kocovinou a když prospí skoro celý den ♥ :D Po dnešku mám ještě větší pocit, že na všechno kašlu. Z pěti naplánovaných věcí jsem stihla 2.. Zabila bych se fakt.. Na primě cool byl dneska Eragon a tak byla docela sranda si znovu připomenout, proč tento film řadím mezi nejhorší na světě! Ale mám nový plán! Asi si přečtu všechny 4 knihy znovu.. Do třetice všeho dobrého :D
Sedmý díl The carrie Diaries je super! Sice se Carrie rozešla s Georgem, ale teď už se mi nelíbí.. Je to debil. Ta jeho věta mě zabila :D A už zítra nový díl!! :)) Jenom je dost velká kravina, že se Mouse rozešla se Sethem.. Ale to už je detail :D
A proč Throwback Sunday? Vrátím se trošku v čase.. :D


Před dvěma roky v březnu :))
Nezmenšila jsem to, protože mi to nějak nešlo, takže pardón.. :D

Tuula is everywhere! I love Joe and Zoey and.. I'm awesome!

2. march 2013 at 22:12 | Appy |  Diary
Hey guys!
... šestý článek, jehož titulek začíná na písmeno t
... první článek v březnu
... tímto článkem zahajuji březnový maraton aneb chci mít stejný počet článků jako dnů v březnu ( už jsem o jeden pozadu :D )

Ta pohoda.. 8)

To bylo tak na úvod. Jak popsat dnešní den? Naprosto úžasný!
Hned po probuzení mě na instagramu (jsem závislák..) čekala nejlepší věc! Moje oblíbená bloggerka z Austrálie je nyní v Praze!! Chápete to? Ještě včera byla v Drážďanech a dnes? Celý den mám chuť nastoupit do busu, najít ji v Praze a pokecat s ní+samozřejmě se s ní vyfotit!! :D
Po dnešku mám taky pocit, jako bych uklidila asi milion pokojů a ne jen ten svůj.. A dokonce mě dneska nikdo neseřval za krátkou dobu venčení Armína (hodina a půl je dostačující yeah! :D).
Jak už jsem psala v jednom článku, zamilovala jsem se do jednoho kluka na youtube :D ♥ a teď se koukám i na videa jeho sestry! :D Závislost.. áá! :D
A další skvělá věc spjatá s instagramem? Moje nejoblíbenější bloggerka ze Švýcarska odpověděla na můj komentář k její fotce!! Dokonce dvakrát! :D Spokojenost největšího stupně!! :)
A teď? Rodičové jsou pryč, takže se jdu koukat na TCD :D +++ bude už nový layout!! :))
Mějte se a páá :D


Dívat se na obrázky s jídlem byl velmi špatný nápad.. :D