Zase moje pošahané já :)

17. february 2013 at 21:48 | Appy |  Diary
Zdarec palec! :)
Když se nudíte u táty, zapomenete si knížku a dokonce i dvd s filmy, tak vám nezbyde nic jiného, než se dívat opět na HIMYM. Jo, shlédla jsem celou 3. sérii. A taky TVD a TCD.. 14. díl tvd? Naprosto dokonalý! A Jeremy je mrtvej, juchuchuchu!! :D
Po dlouhé době jsem se taky koukala na tv. V sobotu dávali na nově Sexy 40. Název mě docela odpuzoval, ale řekla jsem si proč ne :) A víte co? Bylo to super :D Když nad tím teď přemýšlím, tak je to docela slátanina, ale já stará romantička.. :D Hlavně ten konec ♥ Rozešli se spolu kvůli věkovému rozdílu a když se po 5 letech náhodou potkali, tak.. Happy end!! ♥ A líbilo se mi, jak udělali těch 5 let. On cestoval všude po světě a ona se vylepšovala v práci. Vše s úžasnou hudbou..
NYFW skončil, ale někdo si usmyslel, že mě bude mučit dál. Teď se bloggerky slétají do Londýna (to už ale taky bude končit, jenže!) a pak jedou zase do Mexika nebo do Paříže.. Vůbec jsem dneska neměla skoro infarkt! Zúčastnila jsem se soutěže o vstupenky na Paris Fashion Week a přišel mi mail s předmětem: Go to Fashion Week! No a tak jsem si myslela, že jsem vítěz. Ten pocit, když si už představujete, jak jedete autobusem, ale po otevření mailu zjístíte, že to je jen další dík za účast v soutěži..

Dneska mi skončily prázdniny a zdá se mi, že jsem vůbec nic nedělala. Takže teď to bude ve škole docela sranda :D

Tam jsem nejvíc chtěla!!
 


Comments

1 Veri Veri | Web | 18. february 2013 at 16:09 | React

Zajímavá přehlídka :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama