January 2013

8 minut

29. january 2013 at 20:42 | Appy |  Video
Tohle video mám ráda :) Je to mix všech nejlepších písniček z roku 2012 a má to nějakou úroveň :D Nejsou to jen kousky písniček za sebou. Ale souběžně tam doprovod hraje jedna písnička a zpívá se tam text zase jiné písničky a tak. Moc se mi to líbí a to, že trvá 8 minut vůbec nevadí. Těchto 8 minut si totiž užijete a najdete si tam aspoň 1 písničku, kterou znáte nebo se vám líbí ;)


10 kroků, jak zvolit prezidenta a nezbláznit se při tom

25. january 2013 at 15:35 | Appy |  Moje nej
Zdroj: http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/49307/druhe-kolo-voleb-zacina-vse-co-musite-vedet-nez-se-vydate-volit-najdete-zde.html

Nejdříve jsem si říkala, že se tu o prezidentských volbách nebudu vyjadřovat. Doteď se mi to dařilo, ale včera nám přišlo nové číslo časopisu Reflex se stříbrnou obálkou a s velkým fialovým nápisem PREZIDENT. První půlka tohoto vydání se týká pouze voleb a pomalu se pročítám články. Ale nejvíce mne zaujal a pobavil úvodník, který napsal Ivan Hamšík-šéfredaktor. Článek jsem si našla i na jejich stránkách a musím vám ho sem dát.
A co ještě dodat? Nejhezčí okamžik těchto voleb bude, až všechno skončí!

1. Rozhodnu se, jestli půjdu volit. Připomínám, že nevolit je zcela demokratická možnost a neměli by vás za to vyhodit z práce, i když to teď tak vypadá.

2. Zcela svobodně si vyberu jednoho ze dvou možných kandidátů, protože každý z těch dvou bude stoprocentně lepší než Hácha, Husák nebo Zápotocký.

3. Nenechám se ovlivnit hysterickou kampaní, že jeden nebo druhý nepatří do civilizovaného světa. A je úplně jedno, jestli první dáma mluví pouze německy, anebo je nezvěstná, kdo má jakého tchána a kdo se hůř obléká.

4. Vypíšu si kladné stránky Miloše Zemana i Karla Schwarzenberga, protože jich oba mají hodně, a schválně vynechám všechno negativní.

5. Pominu, že moje argumenty sdílí i nějaký trotl. Jde o ten názor, ne o to, jestli ho říká Petr Rychlý, nebo Jiřina Bohdalová.

6. Nebudu nikomu říkat, koho jsem volil, protože to je moje právo. Tím pádem si ušetřím dva tisíce hodin času, jak se na Facebooku obhájit před zdivočelou kulturní frontou/antikalouskovskou gardou. Do budoucna si tím ponechám otevřenou možnost zahrát si hlavní roli v seriálu Zdivočelá země/pouštět dětem Křemílka a Vochomůrku.

7. Budu se modlit, že v sobotu 26. ledna odpoledne tohle všechno pomine a lidi budou mít zase svou tvář v profilech na Facebooku.

8. Budu věřit, že jeden z těch moudrých starých mužů, který se stane prezidentem, skončí hysterii rozdělené země a vynaloží všechen um na to, aby se vyblázněná společnost uklidnila.

9. Těším se, až poražený kandidát velkoryse uzná porážku a zvesela přijde do volebního štábu svého rivala pogratulovat a nabídnout své služby. Tím vypálí rybník všem, kterým historicky první přímá volba prezidenta zatemnila mozek.

10. Také se těším, že zase bude možné říkat, co si myslím, a že mi tisíce lidí, které neznám, přestanou říkat, co mám dělat, jinak jsem idiot.

Zdroj: http://www.reflex.cz/clanek/jine-volba-prezidenta-2013/49287/10-kroku-jak-zvolit-prezidenta-a-nezblaznit-se-pri-tom.html


 

The vampire diaries 4.10/animations

23. january 2013 at 21:45 | Appy |  Graphics
Ahoj!
Abych přidala něco jiného než jenom moje řeči, tak jsem udělala animace z posledního dílu tvd. Desátý díl po vánoční pauze mohl být lepší, ale i tak se mi líbil. Rebekah je zpátky a já jí prostě žeru :D Krásně vyslovuje r :)) A pak se tam objevil i Kol - moje druhá láska po Klausovi ♥ V tomhle díle se akorát potvrdilo, že je Bonnie úplně blbá.. No a 2 scény byly takové extra a tak tady jsou :)
/EDIT/ Když jsem ty animace dělala, tak se mi ve Photoscape zobrazovaly mnohem pomaleji a už se mi nechtějí dělat znova, takže si odmyslete tu mega rychlost, no.. :D“I don't care what you think about me. I don't think about you at all.” - Coco Chanel

20. january 2013 at 20:14 | Appy |  Diary
Ahoj! :))
V sobotu jsem lyžovala, heč heč!! :D Celý víkend jsem byla u táty a ten mě v sobotu dovezl na sjezdovku, kde proběhla naše supr čupr výprava :D Až na to, že čekání ve frontě na vlek trvalo tak 5-10 minut, to bylo fajn :) Jsem ráda, že jsem tam byla, protože mám tím pádem vyzkoušeno všechno nové.. Hůlky, lyže ( patřily Zdenkovi, ale ten si koupil nové ), rukavice a mikinu..
Kromě lyžování se celý víkend táhl v hesle lenošení. Po 2 týdnech neustálého učení to byla potřeba. Shlédla jsem celou 3. a půl 4. řady HIMYM, dokoukala jsem Pll a mrkla se na pár dílů z 6. řady Gossipek. A začala jsem číst HP1 ♥ Takže po tomto víkendu vzhůru zítra do školy, ale to co mne nyní drží nad vodou je fakt, že se už v pátek uzavírají známky!! :D
Mám taky novou židli k pc a je vážně luxusní! :))
Mějte se famfárově! :D" We can't choose where we come from but we can choose where we go from there. " -Charlie, The perks

17. january 2013 at 21:37 | Appy |  Diary
Dnes jsem měla připravený úžasný návrh článku. Skvělý titulek a ještě lepší text o tom, jak jsem hrozně tupá, protože mrvím všechny písemky a nebo jak mě všechno bolí, protože cvičíme v tělocviku bodyshape. Nebo taky o tom, jak je hrozné počasí a jediné, co mi teď létá v hlavě , je myšlenka na nějakou pláž na Novém Zélandu. Jenže plány se mění, takže nic takového tady vypisovat nebudu :)

Plány se změnily po příjezdu mé milované sestřičky. Konečně jsem shlédla film The perks of being a wallflower. A hned se cítím lépe. Už nejsem tak ve stresu, že vysvědčení budu mít horší než moje sister v tercii atd. The perks je tak úžasný film, že na všechno ostatní zapomenete a ponoříte se jen a jen do světa Charlieho. A hned po spuštění compu jsem udělala s The perks set na polyvore. Podělím se s vámi o něj, protože se mi neskutečně líbí. Takže.. Řiďme se podle titulku :))I've already seen The perks!! :)


"If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse."

14. january 2013 at 21:24 | Appy |  Diary
Appy konečně píše článek! Hustý, co? :D

Poslední dobou se mi zdá, že se buď učím, snažím se být chytrá, jím a nyní se ještě k mé celkem časté aktivitě přidalo chození ven s Armínem ( mám net!! :D Maminka se přimluvila.. :)) Protože končí pololetí, tak se pořád učím, abych měla aspoň to podělaný vyznamenání. Už mi z toho hrabe. Dneska jsme psali z fyziky a když nejsem pako a dám tam jedno dobrý číslo, tak si to druhý nepřevedu na základní jednotku! U mě klasika, takže říkání si celý den debile mi moc nepomohlo..
Včera jsem přijela z víkendové výpravy, kterou jsem orgovala ještě s N. a nejvííc se to povedlo :D Doma na mě čekal skvělý oběd a tiramisu!! Maminka je prostě geniální! :D A večer nám ještě sestřička dovezla pizzu ( takže jí možná i odpustím, že mi nechce dát 500,- které mi patří.. 8)
Dneska se celý den táhne v duchu matika. Udělala jsem dneska celou seminárku a dneska nejsem už ničeho schopná. A ani klavír mi teď nejde. Začínám pracovat na soundtracku Titaniku, ale vůbec mi to nejde..
Jdu se radši dokoukat na nový díl Pll ( zatím nic moc a jsem u 21. minuty-naštěstí tam je Toby ♥ :D ) a pak hlasitě závidět při prohlížení fashion blogů ( ne z naší republiky! ) nebo se zase koukat na skvělé scény Chair! :D ♥

Mějte se a možná se tento týden ozvu dokonce víckrát než jednou :))

Oni ♥ v Thajsku při slavnosrním otevírání Siam Centra. Oběma to nehorázně sluší!!

6.1. Sunday/We went shopping!

6. january 2013 at 19:41 | Appy |  Diary
Chuck and Blair 1.08:
Blair: Do you.. like me?
Chuck: Define "like"
Blair: What?! You've got to be kidding. I do not believe this!
Chuck: How do you think I feel? I haven't slept, I feel sick like it's something in my stomach.
Blair: Butterflies?! Oh nonono.. This is not happenning..
Chuck: Nobody isn't suprised or shamed that than I am.
Blair: Chuck.. Look. These butterflies have to be murderd!

Taková vsuvka pro začátek :D Dneska jsem si vzpomněla na skvélou jejich scénu v sedmém díle a pak jsem si hned našla jejich scény v osmém díle.. Kdybyste slyšeli, jak to Blair říká.. No prostě je miluju :D
Dnes jsme s mamkou vyrazily na nákupy! Koupila mi kalhoty v CaA. Normální modrý rifle. Už jsem totiž nový potřebovala a fakt se mi líbí! :) Taky už mám konečně koupený něco za výhru v dějepisný olympiádě. Italskou obrázkovou konverzaci a takovou anglickou knihu citátů slavných osobností a pak je tam popis gramatiky, co byla použita v citátu. Moc se mi to líbí :)) Naše /po velmi dlouhé době/ nakupování jsme zakončily džusem ve Fruitissimu. Dala jsem si Sunshine a rozhodně doporučuji! Skládá se z pomerančů, hrušky, meruněk a višní. Lahoda! :)
Teď se snažím učit zemák. Můžete mi vysvětlit, kde je Gozo a Comino? Můj atlas to jaksi nepobírá a na netu mi to dává jen ulice v Itálii..
A k obědu byla rajská!! :D
Mějte se famfárově! Držte mi palce, abych přežila tento týden ve zdraví /píšeme tunu písemek/ a nějak to ve škole zvládejte. Paa! :))

Nostalgie jako prase :D Tady se mi ještě Chuck nelíbil.. Krysák, no :))

Bart Simpson style

5. january 2013 at 20:39 | Appy |  Fashion
Na polyvore.com je nyní velkým trendem vytváření setů se svetrem, šálou nebo sukní s potiskem hlavy Barta Simpsona. Dá se říci, že je to dost velký kýč, ale proč ne? Pokud zbytek outfitu dobře zkombinujeme a neoblečeme si k tomu třeba zeleno-růžové kalhoty a oranžovou šálu, tak může outfit s Bartem vypadat i dobře. Sukni a šálu bych si asi nekoupila, ale do svetru bych šla! :)


Hello 2013!

2. january 2013 at 11:56 | Appy |  Diary
BYE BYE 2012.. :)

První článek v novém roce je na světě. Nadpis i začátek je z článku Kayture here. Tento článek je naprosto úžasný a doporučuju se na něj mrknout :)

Co se všechno stalo v roce 2012?
Konečně jsem strávila týden lyžováním v úžasné Itálii! V únoru se nám rozrostla rodina o dalšího člena. Podruhé jsem se podívala do Londýna. O prázdninách se vrátila sestra z Irska.V září jsem se zase rochnila v moři a projezdila na kole skoro všechny chorvatské ostrovy. Dostala jsem se do slavné tercie, která je prý nejlepší ze všech 8 let na gymplu. Předvánoční Vídeň už znám a celý rok jsem zakončila krásnými Vánocemi a Silvestrem.
Z celého roku mám celkem dobrý pocit. Začaly mne zajímat další nové věci a moje vysněná budoucnost se ze stavu "bude" dostala do "musí být"..

Podle horoskopu na rok 2012 moje motto bylo: " Buď všechno nebo nic" Celkem jim to vyšlo :)
Na rok 2013 mám motto: "Celý rok bude ve znamení lásky" Že by? :D

Doufám, že tenhle rok nějak přežiji a za rok budu opět psát nějaký takovýto článek :)
A víte co nás čeká v květnu? Narozeniny! Highschollmusikal bude přesně 5 let!

by Bzzz
Vandr Český ráj with my sister