October 2012

Happy Hallowween!

31. october 2012 at 21:16 | Appy |  Photoes
jednou budu v Londýně na "Helouvína" :D Prostě jo! Musí to být skvělé! Všude jenom děti v maskách, které si nesou svoje vykoledované sladkosti. Všude ty zapálené dýně ♥ A já bych jenom šla a všechno sledovala. To by mi stačilo :)
Enjoy!Prostě uááá!

30. october 2012 at 21:23 | Appy |  Video
Dneska jsem měla se svou skautskou družinkou oslavu mých a kámoščiných narozenin. Nevěděla jsem o tom taky musela poslepu přelézat plot! Klasika :D Pak mne zase dostatečně nasrala ta píp, ale skákání jako blbeček při We are never ever getting back together mi pomohlo :D Taky jsem absolvovala improvizovaný proslov při písničce, kterou mé uši dlouho neslyšely. Teď ji poslouchám pořád :)

A konečně mi vlítla do hlavy inteligentní myšlenka. Jak můžu být tak slepá a blbá? Už nesmím!

Himym 8.02/animations

29. october 2012 at 21:03 | Appy |  Graphics
Včera jsem se koukla na himym, ale tentokrát na druhý díl. Co k tomu napsat? Hrůza a děs. A opět 2 animace se dvěma nejlepšími scénami. :)Já nejsem blbá, ty nejsi blbý, on je blbý, ona je blbá, my nejsme blbí, vy nejste blbí, oni jsou blbí!!

28. october 2012 at 19:56 | Appy |  Diary
Celý víkend strávený na výpravě, kterou organizuji, je vážně obtížný. Přijela jsem domů a nikdo naštěstí nebyl doma, takže byla pohoda. Mohla jsem se v pohodě vyřvat z toho, jak mne jedna "úžasná" holka na výpravě srala. Když se musím ovládat, tak se to ve mě nahromadí a stejně to musí ven. Občas to někdo schytá :D
Koukala jsem se dneska dost na seriály. Tvd? No.. Jakž takž. Normálka, ale těším se na další díl, protože tam už bude Elena fakt jako upír a ne nějaký blbeček. Když pila z Matta, tak mi to připomnělo Školu noci. Bohužel.
Himym? Dělají si z nás srandu? Koukla jsem se na druhý díl a docela.. Hm.. Jeden vtípek tak byl fajn, ale ostatní. Blééé!
A zítra do školy. Všichni se velmi těšíme. Zítra jdu na olympiádu z češtiny (donucení), takže to bude sranda. :D
Mějte se famfárově!

-8) ááááááááááááááá! ♥ :D

Něco je špatně.. Něco? Všechno!

25. october 2012 at 23:45 | Appy |  Téma týdne
Kam se poděla ta skvělá Appy, která nic neřešila, nezáleželo jí na tom, co si o ní myslí ostatní, nepotřebovala názory ostatních, protože si dokázala poradit sama a ta, jež nepřemýšlela nad každou větou, aby náhodou někoho neurazila?
Doufám, že není daleko, protože se jí chystám dohonit a vzít si ji zpět!

Kam se poděly písničky, které neměly stejnou strukturu jako každá jiná písnička? Copak existuje v dnešní době něco, co není: sloka, refrén, sloka, refrén, něco jiného, refrén?
Proti této nemoci jsou asi očkovaní Tatabojs aneb nebudeme se opakovat!

Kam se odstěhovaly úžasné grafické blogy, výjimečné blogy s články vhodné do novin? Proč si musíme číst deníčky holek, které jsou údajně tlusté a píší si na blog, jak dnes papinkala hrozně moc, protože měla jablko?
Varování! Na tohle už nezabírá ani LadyVanilka! Hledejte raději blogy zahraniční.

Kam odešla důvěra a spolehlivost? Na kolik lidí se teď můžeme spolehnout? A můžeme se spolehnout na ty, kteří nám korát serou na hlavou? Jak bude pokračovat naše republika je vážně ve hvězdách..
Pozitivní přístup: Třeba někdy budeme součástí Spojeného království!

Takhle bych mohla pokračovat dlouho.
Když jsem psala tenhle článek vzpomněla jsem si na jednu krásnou noc ve městě Korčula na stejnojmeném ostrově. Seděla jsem před širokým plátnem, kde se promítal New York fashion week a London fashion week. Byla to středa a všude kolem stály stovky lidí. Tancovali, bavili se..
A v tu chvíli jsem přišla na dvě věci, které špatně nejsou. Fashion and my dreams ♥ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... Cože? Ty jsi něco říkala?

24. october 2012 at 23:09 | Appy |  Diary
Takhle asi probíhal celý můj den. Měli jsme 5 hodin a psali 4 písemky. Tu nejdůležitější jsem úsoěšně posrala. YEAH! Ale to teď už neřeším.. Přežila jsem plné odpoledne a pak už jenom zapla na plné pecky mp3 a šup domů. Klasika Beatles to zachránili. Hned jsem si pustila comp a konečně se podívala na první díl GG!! Cítila jsem se jako znovu o prázdninách, když byla pohoda, mohla jsem si dělat co chci, nikdo mě neprudil.. A první díl? Chuck and Blair forever!! A nejlepší bylo, jak jí řekl s prstenem v ruce: Už nebudeš muset dlouho čekat ♥ ♥ ♥
Pak se přiřítila mamka z práce a jeli jsme v 21:00 do Tesca, protože mají 30% slevu na oblečení. Mám skvělý, dlouhý, zimní a černý kabát! Když má mamka dobrou náladu, nakupuje se s ní dobře.
Teď už ale na nic nemyslím. Už jenom na to, jak jdu dělat set na Polyvore a jak se jdu koukat na druhý díl tvd, kde má být více Delena scén!! :DD

Hrozná animace, ale Chuck!! ♥

Přání vyslyšena!

23. october 2012 at 20:50 | Appy |  Photoes
Pokud nechceš vědět, jak dopadne seriál Gossip girl, tak radši nečti!
Nesnáším překvapení, takže když se v novinkách o Gossip girl objevily fotky z posledního dílu, musela jsem se podívat! A jsem nesmírně spokojená! Vůbec jsem si nemyslela, že proběhne svatba i Sereny a Dana, ale ta nejdůležitější svatba, která je pro mne nejlepší zpráva, bude!! :))
Teď už to sice bude takoví, že vím , jak to dopadne, ale i u knížky si čtu konec :) Tady se zase projevuje moje netrpělivost :D Abych musela čekat ještě půl roku, když stačí kliknou teď hned? Čekání není nic pro mne. Ale docela se divím, že takové fotky nechali uniknout..

♥ So gorgeous! ♥

"I’ve never felt so confident as I did with short hair - I felt really good in my own skin." - Emma Watson

22. october 2012 at 21:27 | Appy |  Photoes
Miluju její "citáty" na fb stránce! Je skvělá!
A já jako nová, malá a roztomilá Appy :D


Krásná a zlomyslná Robin

21. october 2012 at 22:25 | Appy |  Diary
Ahoj!
Krásnou a zlomyslnou Robin jsem byla při páteční hře na výpravě :D Byla sranda házet veverve žalud do rybníka :D
Celkové shrnutí víkendu? Až na pár drobnůstek super.
Od soboty odpoledne do dneška jsem byla u bráchy. Je to tam vždy skvělý. Nikdo nic neřeší a můžeš dělat, co chceš. Na jednom krásným místě v jejich okolí jsem si srovnala myšlenky a konečně našla člověka, kterému jsem všechno vyklopila. Ulevilo se mi. Dost.. A taky už vím skvělou zprávu.. Ale je to hrozně tajný :D
A asi nejdůležitější část víkendu.. Jsem ostříhaná!! A celkem dosti dost :D Je to tak nádherný pocit :))
Jen co dopadly poslední ustřižené vlasy, měla jsem pocit, že všechny kopu do zadku.
A dnešek je po dlouhé době den, kdy mi nevadí, že jdu zítra do školy :))

¨
Já je tak hrozně moc chci!! ♥

Nesmím vypadnout z Polyvore contest!! :D

18. october 2012 at 21:59 | Appy |  Photoes

Prosím, prosím, prosím!!

Hlasujte tady pro Appy


A to je dneska vše :D

Co bych dala za procházku po Oxford street na cestě do Primarku se Starbucks coffee?
Všechno!! A kdybych se nikdy nemusela vrátit zpět, bylo by to ještě lepší! :)

" And I would've gladly given it to you and let Matt die, because I'm that selfish! " -Damon 4.01

17. october 2012 at 21:24 | Appy |  Diary
Dneska jsem se podívala na pvní díl 4. řady TVD.
Moje myšlenky po většinu dílu: Už mne fakt nebaví poslouchat ty zamilovaný kecy Eleny a Stefana!!
Nejlepší momenty byly s Caroline a "Klausem" :D Musí být spolu!! :)) Klaus: " And you're glorious kisser! " ♥ :D
A pak byla ještě super scéna s Delenou. Bohužel jediná :( Já prostě miluju záporáky a když řekl: ,Because I am selfish" ♥
Doufám, že Eleně dojde, že Stefan je blbeček! :D


La Valse D'Amelie

16. october 2012 at 20:35 | Appy |  Video
Tohle se jednou naučím. Jo a jo a jo!! Už mám doma dokonce i noty a prvních 5 taktů mi i jde, ale dál už je to trošku horší..HSM again!

15. october 2012 at 19:36 | Appy |  Photoes

Začátky mého blogu byly věnovány právě jim. Už je to tak dlouho! Přesně si pamatuji, jak jsem je milovala, snila o jejich osudech a ještě pořád nechápu, proč jsem při shlédnutí Hsm 3 na konci brečela..
To, že jsem v té době nevěděla, jak se název filmu píše, mne bude doprovázet pořád. High school musical a můj blog je highschollmusikal. Všechno naopak..
První díl se mi nelíbil ani tehdá. Druhý díl ušel, ale třetí byl nejlepší! Mám doma dokonce Hsm karaoke a podložku na stůl.
Na film se ještě dnes občas podívám. Je to sranda. Zac se mi pořád líbí :)) Jediné, co je mi líto je, že se Zac a Vanessa rozešli. Oni byli tak hezký pár!


A ta nejvíce pozitivní věc je, že bych se k blogování o nich už nikdy nevrátila..
A co mi zbývá? Ta nejlepší písnička ze všech tří dílů!


I wanna get lost from my life sometimes, sit on the side and watch the world go by, I wanna get lost and I don't know why.

14. october 2012 at 21:49 | Appy |  Diary
Celý víkend ten blbeček ( mámin přítel) nebyl doma a jen co přijede už mě zase sere! Nemám být v koupelně prý hodinu. Jsem tam půl a zjebe mě ještě víc. Debil..
Dnešek krásný den a já ho trávila opět na výpravě. A už mám vymyšlenou skvělou uklidňovací techniku. Šla jsem s Armínem ven a měla mp3. Když si to zpíváte s tím a je vám úplně jedno, že kolem vás jdou lidi, je to super :D
A celý večer jsem trávila u zámku Versailles aneb aktualita do dějáku. "Yeah!"


It's really amazing when two strangers become the best of friends, but it's really sad when the best of friends become two strangers.

13. october 2012 at 21:20 | Appy |  Diary
Dnešek?
Zjistila jsem, že jsem vážně levá na všechny praktické věci. A už mám vymyšlené, jak to vyřeším! :)) Vezmu si nějakýho hodně bohatýho týpka a budeme mít sluhy, který to za nás udělají! :D
To mi připomíná němčinu. Jsme se skámoškou bavily, co bychom udělaly jako první, kdybychom byly prezidentky a najednou mi učitelka začala šlapat na nohy. Úmyslně! Její metody, jak nám říct, že máme být ticho, jsou vážně k popukání :D
Taky jsem dodělala dárek k bráchovým narozeninám. Musí pochopit, že jsem chudá, takže mu nemůžu nic koupit. Video s jeho nejmilejší dceruškou mu snad spraví náladu :))
Mějte se
a jedna podzimní fotka z dneška :)


Pátek ♥

12. october 2012 at 19:52 | Appy |  Diary
Dnešek je super den :)
Se spolužačkou jsme si zašly na obhlídku obchodů. Kdybych měla peníze, tak se tam aspoň netrápím, že si nemůžu nic koupit, ale takhle jsem z každého obchodu odcházela dost naštvaná :( Nakonec jsme si zašly na karamelový kafe a bylo to fajn.
Nejlepší a nejhorší zpráva dne? Už máme na pc fotky ze křtu :) Už mám na ploše skvělou fotku Natálinky :)) Ale na společné fotce mě a mých sourozenců mám zase můj skvělý škleb-úsměv. Paráda! :D
Začíná seriálová sezóna!! :D Na tvd se mrknu v průběhu víkendu, himym jsem už viděla, gg musím někde najít, protože už je potřebuju!! A pll bohužel až za 14 dnů :(
A teď se jdu koukat na MasterChef :D Je to kravina, ale já prostě miluju jídlo a tam.. :D

Blair se prostě má! :D

Přišla jsem, poslouchala, nechápu, odcházím.

11. october 2012 at 20:49 | Appy |  Diary
Takhle probíhají moje hodiny fyziky, ale nepropadám, protože..
Z tý písemky nemám za 5. Ale za 3!! :D Tohle je nejlepší zpráva dnešního dne! A zítra už je pátek, uklidím si pokoj a může začít pohoda, jazz..
Juchů! :))

Vidím tenhle obrázek a šílím!

Je mne vidět, není mne vidět,..

10. october 2012 at 21:06 | Appy |  Photoes
Dneska jsem strávila asi 3 minuty v pfs! Na mě rekord! :DHimym 8.01/animation

9. october 2012 at 21:05 | Appy |  Graphics
Včera jsem se podívala na první díl osmé řady Himym. Co na to říct? Budu krutá..
.. Za celou dobu jsem se zasmála dvakrát a to je u Himym dost slabý ..
.. Scény s Tedem byly dost trapný ..
.. Proč se pořád zabývají budoucností? Já chci nějaké vtipné věci z přítomnosti! ..
.. Kam se vytratil klasický Barneyho styl? ..

Udělala jsem animaci s Lily a Marshall, jak byli mimo. To udělali hezky :)


Den by měl mít 32 hodin!

8. october 2012 at 20:14 | Appy |  Diary
Kde jsou ty dny, kdy jsem neměla co dělat? Asi někde hodně daleko ode mne, protože teď je vážně neprožívám.

" Čas jsou peníze! "

Už chápu ty vytížené osoby, které toto pořád říkají. Poslední dobou se mi zdá, že jsem buď ve škole nebo se učím. Já chci ale mít čas i pro sebe. Já si nechci každý den říkat: ,, Dneska mi to do školy trvalo o 20 sekund méně, takže můžu být zítra déle doma." Když jdu ze školy, už nic jiného nevnímám než to, co budu dělat až přijdu! A takhle to jde pořád dokola. Už zase padám do toho hnusného stereotypu..
Víkend. To bych si ale měla užít volno, ne? Jenže.. Buď jsem na výpravě nebo jsem pryč na nějaké akci nebo..
A když mám náhodou čas, tak jdu na internet. Sesmolím článek, vše si zařídím a jdu spát, protože jinak bych byla další den mrtvá. Pomoc!
Musím si naplánovat něco, co mě z toho všeho dostane. Třeba tenhle víkend? Vlastně ne.. Drakiáda 8(

Názor na lidi z Ny je, že pořád spěchají a já se jim teď už nedivím!

Já na to stačim!!

7. october 2012 at 20:25 | Appy |  Diary
Ahoj!
Víkend? Paráda! :))
Křtiny jsem si moc užila. Natálka už je i Barbora. Docela jsem se bála, že tam proběhnou nějaké spory, ale všichni odjeli bez úhony :) "Obřad" byl sice krátký ale krásný. Neteřinka měla takový černobílý kabátek se sukní. Vypadala krásně. Vše jsem natáčela, takže to přidívám do své složky Natálka :) Při oficiálním focení rodičů s mimčem, kmotrou, babičkami, dědečky atd. to byla sranda. Každý říká, jak to má fotografka vyfotit. Újé! :D Nejhezčí okamžik? Když můj velký brácha držící svou dceru skoro začal brečet.. :))
A zítra nám už začíná další pracovní týden. Pro mě týden, kdy budu oficiálně propadat z fyziky. "Yeah!"

Už se musím podívat na první díl osmé řady!!

Isn't it funny how when you want it the most you can't have it? and when you have it you dont care ..and once you lose it you'd do anything to get it back...

5. october 2012 at 17:42 | Appy |  Diary

PROSÍM O HLAS TU PRO APPY


Víkend je konečně tu! Jupí!! :D Tento týden jsem posrala všechno, co jsem mohla.. Dostala jsem svou první kouli na gymplu. Držela jsem se dlouho :D
Na víkend jedu za tátou a v sobotu máme křtiny mé malé neteřinky, takže párty! :D
Užijte víkend!
Appy

Když jste po týdnu ve škole..

3. october 2012 at 22:00 | Appy |  Diary
.. je to na hovno!
Už bych si na to měla zvyknout a nebýt tak naivní.. Jo, myslela jsem si, že mě z chemie zkoušet nebude. Chyba! Mám ji tam :D
Zítra píšeme z fyziky.. Jak to asi dopadne? Našprtaný to mám krásně, ale jestli budu muset něco počítat ( a to určitě ), tak mám trošku problém.. Ale pohoda, jazzík.. :))
Když se tak koukám, tak tenhle článke dost postrádá smysl..
Takže aspoň smysluplná fotk z Chorvatska.. I když.

Poloostrov Pelješas--krásná cesta nad mořem--