September 2012

Radši ani ne..

30. september 2012 at 20:29 | Appy |  Video
Jsem zpátky! Bohužel..
Bylo to tak super, že jsem ani nechtěla zpátky. Je to možný? A to jsem se tam ani netěšila. Co se změnilo? Máminýho přítele nesnáším ještě víc a mít dům ve Splitu, není vůbec špatný nápad! :))
Písnička, která mne zachraňovala při cestě zpátky, je tu..


Adiós!!

21. september 2012 at 20:16 | Appy |  Diary
A zítra ráno? Naťukám do navigace Split- Croatia a můžeme vyrazit!!
Sice mi ta naše matikářka totálně skazila natěšenost, ale i tak to snad bude super. Sice se bojím, že neujedu ty kilometry na kole, ale snad to bude dobrý..
O co jde? Dojedeme do Splitu asi zítra navečer a nalodíme se na takovou střední loď. Žádný trajekt nebo plachetnice :D V neděli ráno vyplujeme a lodička nás zaveze na nějaký ostrov. Tam budeme den jezdit na kole a koupat se na plážích a přespíme v přístavu. A další den zase odjedeme :))

Jídlo? Pro mě velmidůležitá položka!! :D Polopenze a budou vařit Chorvati. takže já to budu mít zase jako dietu, protože ančovičky fakt nežeru :D

Bude tam kámoška, kterou jsemdlouho neviděla, tak snad to bude fajn!! :))
Mějte se a za týden!!
Appy
+ těšte se na video!

A nejvíc se těším na zmrzliny!!
Lovely chiffon!

20. september 2012 at 20:53 | Appy |  Photoes
Zamilovala jsem se do takovýhle věcí! Miluju takové sukně, šaty, halenky,.. Musím si něco takového sehnat, protože je to celkem trend a dost stylový!
Co vy a chiffon skirt or everything?


Špatné věci přicházejí po třech...

19. september 2012 at 20:47 | Appy |  Diary
Včera hádka s matikářkou.. Dneska posraná písemka z matiky.. A zítra? Vsadím se, že ty známky :/

Vždy musíme hledat něco pozitivního. A já má to, že už v sobotou hej hou do Chorvatskou!! :)))
Dneska ale celkově blbej den. Seru na co přijdu a když jsem mámu informovala, že písemka nebude dobrá, tak mě totálně sprdla. Jó ať žije škola, dámy! :D
Nevím, jak je to možné, ale jsem třetí v grafické soutěži! Jsem ráda, protože jsem si to aspoň zkusila :) a teď mám reklamu u té holčiny ;)) :D
Mějte se

Appy si hrála na pll :D

******** matika!

18. september 2012 at 21:15 | Appy |  Diary
Do těch hvězdiček si dosaďte, co chcete ;D
Ale ve zkratce, jsem dneska dost nasraná a vystresovaná. Jak jedu ny týden pryč, musím mít podpis od každýho učitele. Moje slavná matikářka na mě řvala, že pořád někam jezdím (loni jsem byla 2krát). Taky že jsem měla na konci roku za 2 a to proto, že mi chybělo to, na co jsem tam nebylo. Funny :D
No a zítra píšeme opakovací na aritmetiku.. Jsem nasraná a ve stresu a bojím se, že to poseru..
Třeba mi ujišťování, že je ******** pomůže :D


I'm a fan of whiplash-art

17. september 2012 at 19:56 | Appy |  Photoes

Co to vlastně je?
Je to grafický blog mé spolužačky. Dělá skvělou grafiku, na nic si nehraje a moc se nezajímá o názory ostatních. Podle toho vypadají její články a grafika vlastně taky.
Co přidává?
Všechnu možnou grafiku. Hezkou! Dělá soutěže. Teď běží Polyvore contest. Také se tu vyskytuje Big duel! Hlasuje se o nej celebritu. Už je finále, prosím hlasujte pro Ashley, protože to jinak vyhraje Demi a to fakt nechci. Prosím!! Nechybí tam ani její deníček.
Celkový hodnocení blogu?
Skvělá grafika. Články ke čtení a ne nějaký sračky. Skvělý soutěže. Nádherný layouty ( nyní s Tylor Swift, vážně krásný!! )

Podle mě tento blog stojí za shlédnutí a to ne jenom proto, že je to moje spolužačka, ale proto, že je to super blog e skvělou autorkou!!
!!! PLL !!!

16. september 2012 at 19:47 | Appy |  Photoes
Včera jsem dokoukala zatím poslední díl třetí řady a málem jsem se u toho posrala!!!
Včera jsem se koukala celkem na 3 díly. Bylo to fajn, protože jsem celý den ležela, tak potom aspoň nějaký adrenalin :D Ale jako.. maso!! :D Sama.. potmě.. ÁÁÁ! Bylo to fakt psycho! Nejvíc se těším na další díl!
++++ vůbec jsem nečekala, že Caleba střelí, vůbec nechápu, jak se Mona dostala ze cvokhauzu, ale byla fakt skvělá!! Skvělá milostná scéna mezi Spencer a Tobym. Toby je záporák, největšíí!! :D A taky: Ella+Zack=♥ :))
---- Ezra a Aria. Nevypadá to mezi nima dobře. Já jsem čekala, že spolu Hanna a Wren budou!! A ne, že bude mít Hana ještě něco s Calebem' Přestala jsem mít Caleba ráda! Je to debil! Chci, aby byla Paige záporák, úplně se na to hodí!! :))


Když nevím, co mám napsat..

15. september 2012 at 19:55 | Appy |  Diary

PROSÍM, O HLAS PRO APPY TADY

Celý den jsem strávila v posteli. V krku už mě moc nebolí, ale když si sáhnu na uzliny, tak to bolí. Rýmu mám jako prase, ale v pondělí do školy musím.. Potřebuju.. Chci..
Jo, je to divný, napsat, že chci do školy. Jenže pokud nepůjdu tenhle týden, nebudu uvolněná do Chorvatska.. Takže se jdu koukat na pll a potit v posteli. :D

Byla jsem tam v květnu a už bych tam jela zase...

Čajíček a postýlka

14. september 2012 at 19:33 | Appy |  Diary
Jo, nějak mi nedošlo, že už není léto a tak jsem se koupala v ledovým rybníce, nosila oblečení na léto atd..
Tak jsem marod. Dneska jsem to ve škole nějak přežila a přes víkend se z toho musím dostat.. Zítřejší akci se skautem jsem odřekla, ale v neděli na radu půjdu. Týden ve škole musím přežít a pak už jenom směr Chorvatsko! A mořská voda dělá divy! :))

Je nádherná a úžasná! A teď už taky vdaná! ♥

Ian ♥

13. september 2012 at 20:45 | Appy |  Video
A kdo si nemyslí, že je tady k sežrání, tak je fakt divnej! :D


It's been raining whole day!!

12. september 2012 at 19:50 | Appy |  Diary

PROSÍM O HLAS PRO APPY

TADY

Tak jsem si zaprudila hned na začátku :D Ale tahle soutěž mě fakt baví, tak prosím, smutně koukám! :D
Dneska ve škole docela šílenost. V němčině se vytasila s malou písemkou na Perfektum a na to jsem se ani nekoukla. Naštěstí tam dala jen ty , co se daly odvodit, takže mám za 2 :)) Z chemie jsme taky psali, ale na to jsem se učila. Jo a s mou milovanou paní učitelkou jsem zase měla krásnou hádku! :)) Pěkně nám to začíná! :D
Dneska jsem měla poprvý klavír a už se fakt těším. Chybělo mi to! A je docela psycho, že už chodím 6. rokem! :D
Jak vy?

Taky u vás prší celý den?


Můj hrůzný pokus o obal na cd

11. september 2012 at 21:35 | Appy |  Photoes
Dneska ani nevím, o čem bych psala, takže sem dám můj úkol do Vgs. Je to hrůza! Nikdy jsem to nedělala a jak asi víte, grafika mi nejde. Ráda to ale zkouším :) Je to sranda :D


Ááááá.. Počkat, fakt?

10. september 2012 at 20:54 | Appy |  Diary
Ahoj!
Tak se po dlouhé době ozývám! :D Celý víkend jsem byla na výpravě. Bylo to fajn. Poprvé tenhle rok. Spali jsme ještě venku a my jsme měly jen takový áčko z igelitů. Nevěřili byste jaká je ráno zima! Fakt hrůza! A pak kdyý musíte vylézt z toho jakž takž teplýho spacáku do zimy..! Brr! Naštěstí jedu za 14 dní do Chorvatska, tak se ještě opálím a zahřeju. :)
Naši taky už začali plánovat hory a jedeme se stejnýma lidma jako loni a zase do Itálie! :D Nejlepší! Tentokrát do Bormia. Mě vyjde skipas na týden na 1200,- a to bych měla v Krkonoších tak na 2 dny :D Takže je super, mít ještě slevy :D
Dneska ve škole hrůza.. Sedm hodin v kuse po náročným víkendu.. A zítra máme tělák, takže asi umřu..
Co vy a víkend, škola?
Pa Appy

Sháním nějaký dlouhý svetr. Nevíte kde bych mohla?

Another Polyvore sets

6. september 2012 at 20:03 | Appy |  Graphics
Dlouho jsem se nepochlubila! A myslím si, že je čím! Jsem na tyhle sety fakt hrdá! :))

Brahmin bag


Just kidding?

5. september 2012 at 20:23 | Appy |  Diary
Ahóój!
Do dneška jsem byla ohledně školy úplně v pohodě.. Jenže dneska jsme měli náš nový předmět jménem chemie..
Naše nová učitelka nás totálně vyděsila! Každou hodinu budeme psát malou písemku.. Do další hodiny už se máme naučit nějaké prvky tuna dalších informací. Po týhle hodině jsme všichni říkali: Zlatá matika! A to už je od nás co říct, protože máme nejvíc přísnou učitelku! Jo, gymplácká chemie.. Ale na laborky se těším. Prý budeme i tavit sklo a tak.
Zítra nás čeká ještě jeden nový předmět. Informatika, ale ta doufám bude v pohodě :D
Co vy a vaše první dny ve škole?

Love it!

Wings

4. september 2012 at 19:41 | Appy |  Video
Moje nová a další závislost :D Když jsem to slyšela poprvý moc se mi to nelíbilo, ale pak jsem si to ještě poslechla a .. :D
Znáte?


First day

3. september 2012 at 20:19 | Appy |  Photoes
První den ve škole? Klasika, co jiného, že? Odpoledne jsem ak měla domluvu klavíru a skauta. Jsem s tím celkem spokojená. Teď už mne jenom čeká asi milion předělávek rozvrhu :/ Tak snad to nebude moc zásádní.
Přídávám můj dnešní outfit. S holkama jsme si plánovaně vzali stejně šaty. 3 holky! :D Dělaly jsme si tím srandu z našich spolužaček :D


A tentokrát lustr!

2. september 2012 at 19:23 | Appy |  Diary
Ahoj!
Dneska jsem tedy byla s rodinkou na pouti u babičky. Měli jsme velký oběd! Vývar s játrovými knedlíčky a řízek s bramborovým salátem. A potom ještě spoustu dezertů a slaných věcí :D Jsem dost přežraná! Byla tam skoro celá rodinka a všichni se koukali a užívali pohled na mou malinkou neteřinku :)) Je prostě sladká!
No a když jsem na takovýhle větších rodinných sešlostích, tak vždycky něco vyvedu. Už mnohokrát jsem něco vylila a nejraději červený víno :D Nebo jsem rozbila lampu, hodiny,.. A dneska to byl lustr! Babička má skleněný má ho nízko. Já byla šťastná, že mi vyšel příklad stejně jako jednomu chytrýmu člověkovi a zajásala jsem. No a taky jsem rychle hodila ruku nahoru. No a skleněný lustr byl po obýváku :D Jo, stane se..
Atrakce na náměstí byly na hovno! Na horskou dráhu se mnou nikdo nechtěl jít a atrakce Extreme se všichni báli.. Takže jsem si koupila jen dlouhý pendrek a šla jsem se švagrovou do takové kabiny s brýlema. Byla to simulovaná jízda dolem. Maso! :D
Mějte se, Appy

Nevím, jestli je to ten její nový sestřih, ale tady se mi fakt líbí. A má tašku Chanel! ♥

Vd2

1. september 2012 at 18:12 | Appy |  Diary
Ahoj!
Dnes jsme tedy byli s Armínem na výstavě. Bla to klubová výstava ve Lhenicích, takže pro nás dlouhá cesta. Výsledek sice není moc dobrý, ale já jsem spokojená a užila jsem si to.
Nastoupili jsme jako 7. a Armín měl jednoho soupeře. Vše probíhalo jako vždy. Chůze v kruhu, kontrola zubů, kontrola těla, postoj, chůze a psaní posudku. Armín nakonec dostal známku VD= velmi dobrý=2. nejlepší. A byl druhý ze dvou. Naše známá, která je chovatelka a máme od ní pejska říkala, že s tím moc nesouhlasí. Armín je prý moc hubený, ale ten druhý pejsek prý špatně chodil. Konkurence je veliká a každý rozhodčí je jiný :D
Po příjezdu domů jsem dočetla knihu The perks of being a wallflower, takže čekejte článek+ pár fotek z výstavy! :D
A i když dneska odpoledne prší, já mám dobrou náladu. Uvědomila jsem si, že brzká tma, zatažené nebe a zima mi chybí.. Těším se na pořádný podzim! :))