August 2012

xoxo Gossip girl

31. august 2012 at 13:31 | Appy |  Diary
Včera jsem dokoukala 5. řadu Gossip girl... Byla jsem fakt ráda, že si vybrala Chucka a ne Dana, ale to, co jí potom řekl na střeše mě nasralo! :( Mohli být už konečně spolu a ono nic. Aspoň že na konci Blair řekla, že o něj bude bojovat :D
Taky se mi potvrdilo, že je Serena totální držka! Vždy jsem jí měla ráda, ale teď mám mnohem radši Blair. To, co udělala Danovi.. Aspoň že pak bylo dejavous.. Odjela vlakem z NY, sama a zfetovaná :D
Když čtu nějaké spilery o 6. řadě, už se nemůžu dočkat na 1. díl! Nikdy nesleduju seriály tak, že si to stáhnu a celý týden čekám napjatá na další pondělí. Já si vždycky koukám na jiný seriál a pak když už je víc dílů, tak se podívám. Ale protože je gg prostě jenom jedna a bude to poslední řada.. Budu si to stahovat a čekat jak blbeček celý týden na další díl.. I love Gossip girl! A chci, aby byl Chuck s Blair, takže na to si počkám! :D

Tohle mu řekla a on? Fuck off! :D

Today I made latté!!

30. august 2012 at 20:35 | Appy |  Photoes

Hello guys!
Včerejšek i dnešek byl moc fajn. Po mém včerejším příjezdu od babičky proběhla skautská akce i spřespáním venku ve stanu. Byla sranda :D Hodně jsme zpívali a dokonce jsem dostávala i lekce hry na kytaru :D Jenže já jsem hrála jen pravou a S. akordy :D A taky jsem se dozvěděla, že mám hezký hlas, když zpívám, takže jsem happy :))
Ráno jsem přijela na kole odmů a udělala jsem si bezvadnou snídaňku. Čokoládová ovesná kaše s banánem a dnes se mi povedlo krásné lattéčko!! Jsem fakt ráda!! :)))
Dnešek byl pak už normální. Byla jsem navštívit mamku v práci, žehlila jsem, cvičila s naším psíkem na sobotní výstavu atd..


A teď se jdu koukat na Gossipky! Už mi chybí jenom jeden díl do konce 5. řady ♥!!

KAYTURE

29. august 2012 at 16:21 | Appy |  Photoes
Pokud si myslíte, že Ladyvanilka je skvělá blogerka, tak se podívejte na blog Kristiny. Představuji vám:

www.Kayture.com


Asi dvakrát jsem s ní udělala set na Polyvore. Když jsem zjistila, že má tato krásná holka i blog, ihned jsem se na něj podívala. Okouzlilo mne to a dnes na něj chodím každý den.
Kristina je krásná holka a se svým přítelem fotografem-James Vyn dělá krásné fotky. Nebudu vám sem psát její příběh, ale když si ho přečtete nebo uslyšíte na jejím youtube kanálu nebudete litovat.
Má krásné příspěvky a nejvíc se mi líbí, že blogováním dosáhla něčeho doopravdy velkého. Podívala se i do Tokia, kam jí pozval Vogue. Nebo teď byla v Berlíně s dalšími blogerkami. Baví mne číst její "posts" a hlavně si užívám její fotky. Pár jich sem přidávám..Me in paradise :))

26. august 2012 at 20:47 | Appy |  Photoes
Ahoj!
O víkendu jsem byla u táty, takže se vlastně nic extra nedělo. Jenom to, že jsem začala číst The perks of being a wallflower ♥
Pár slibovaných fotek ze křtu knihy Baseti! :)

Tvářím se tu jako retard, ale ten pejsek v boudě je malé, stydlivé štěňátko. Bojinká se lidí a tahle fotka je vzácnost :D

Signatura do gs

23. august 2012 at 20:38 | Appy |  Graphics
Ahoj!
Dnes jsem se vrátila z výpravy, resp. velké oddílové rady na nový školní rok. Hrae mi už z toho. Se ségrou jsme si pak k večeři objednali pizzu, budeme se koukat na Rebelové a bude to fajn :)) Co vy?
+ přikládám mou dost hroznou signaturu do grafické soutěže.
Prosím o hlas! :)) Tady pro Appy ♥


Až na tu blbou lišku! :D

20. august 2012 at 20:33 | Appy |  Diary
Ahóóój!! :))
Vrátila jsem se. Živá, zdravá a spokojená :)
Cesta vlakem byla velmi příjemná. Dokonce jsme se neztratily a dojely dobře do Turnova :) Čekal nás obídek v jedné příjemné hospůdce a po nákupu už jsme se vydaly směr Valdštejn. Prohlídka zámku-super! Občerstvení po náročném cestě a odchod na Hrubou skálu. Tam jsme prohlídku neměly, protože je to spíš hotel. Naše cesta pokračovala do Vyskeře a odtamtud jsme už hledaly něco na spaní. Postavily jsme si stan kousek od rozcestníku :D No a tu noc se to stalo!! Spala jsem u dvěří a jenom jsme si řekly dobrou noc, najednou slyším nějaké praskání klacků.. Jako kdyby venku někdo chodil.. Byla jsem vystrašená jako prase! No a pak to najednou bylo u dvěří.. A pak jenom slyším jak se nám vyvlíkla jedna šňůrka z kolíku ( nebyla moc důležitá ). Něco jsem ven zařvala a pak rozepla stana koukla ses baterkou a tam blbá liška, která něco žere!! Vystrašila mne nehorázně a já s kvůli tomu pořádně nevyspala!
Další den byl dost náročný! Došly jsme na hrad Kost. Prohlídka prvního okruhu se nám moc líbila! Asi proto, že se tam trošku točila pohádka S čerty nejsou žerty :)) Po Kosti náslodovaly Trosky. K nim ale cesta daleká a byly jsme u nich až navečer. Trosky taky krása! Výhled až na Krkonoše a Liberec ♥ Spalo se v chatové osadě na takovém krásném místešku :))
V sobotu nás čekaly Prachovské skály. Prošly jsme si jeden okruh a moc se nám to líbilo! Pohledy z vyhlídek stály za to a očumování namakaných horolezců taky :D Noc jsme strávily pod širákem. Dvě padající hvězdy a ohňostroj v dálce to zakončil :)
Vlak nám jel z Jičína, kde jsme si ještě zašly na pohár a pak už domů.. Bylo to super a zopakujeme to, doufám! :D
Fotky budou, ale až bude mít sestřička vše upravené :) Zatím jenom z netu k tématu :))


New design!

15. august 2012 at 20:35 | Appy |  News

Od koho: Tess z blogu endless-paradise
S kým: Tvd- girls :)
Ok: Jsem maximálně spokojená!
Podrobnosti: Po dlouhé době jsem si objednala layout a stálo to za to! Jsem s ním spokojená a není to jenom můj chabý pokus. Nejlepší je nápis Tvd a pod tím hsm :D
Zajímavost: Oficiálně první layout s TVD!!

Ps: Zítra odjíždím se ségrou na vandr až do neděle. Bude to sranda :D V pondělí nebo v neděli napíšu podrobnosti.

Mějte se a kochejte se novým layoutem by Tess!!

Když se Appy nudí

14. august 2012 at 20:27 | Appy |  Photoes
Byla jsem u táty a s foťákem v ruce vzniklo dost fotek. Nakonec vám sem dám jenom pár. Újezd, no :D


If you wanna be my lover!!

13. august 2012 at 19:38 | Appy |  Diary
Ahoj!
Byla jsem u táty, takže jsem se neozvala. Prázdniny jsou v plném proudu a teď jsem si je fakt užívala! :))
Včera jsem byla s mamkou a se ségrou na koncertě v Telči. Byl to poslední koncert festivalu Prázdniny v Telči. Skvěle nám zazpívala Radůza. Nějak ji neposlouchám, jenom ji znám. Moc se mi to líbilo! Byla vážně skvělá. Hodně se mi líbila její energie při celém koncertu. Za náš dloooouuhý potlesk jsme si vysloužili 3 přídavky :D S atmosférou krásné Telče.. Paráda!
Když jsme přijely domů, hned jsem zapla tv a koukala se na zakončovací ceremoniál Olympics in London! Byla to nádhera. Opět! :D O půl jedný jsem šla spát, protože pak už jsem usínala..
Dneska jsem strávila den normálně. Teď se půjdu koukat na gg, protože už mám absťák! :D

Při ceremoniálu vystoupily Spice girls! Újezd! :D
Fatboy slim tam zahrál svoje největší pecky, který roztančily i mě!
A sportovci se tam pořádně rozjeli! :D

Prague with mum

8. august 2012 at 20:00 | Appy |  Photoes
Ahoj!
Včera jsem s mamkou zavítala na celý den do Prahy. Užila jsem si to :) Tam i zpět nás vezl žlutý autobus Student Agency v obou dvou případech fun relax, takže pohoda :) Počasí vyšlo a když zrovna byly přeháňky, trávily jsme chvíle v kavárně Slavia. Tam jsem si dala ledovou čokoládu se člehačkou a takový kávový dort. Ta čokoláda!! Mňamozní! Ani jednou jsme nejely metrem, takže mne teď bolí nohy jako prase! Ušly jsme toho hodně a teď už pár fotek :)

Začaly jsme na Vítkově u sochy Jana Žižky.

wtf?!

6. august 2012 at 20:08 | Appy |  Diary
Něco takový jsem si říkala, když jsem najednou nemohla otočit hlavou na levou stranu...
Ráno jsem cvičila. Při posilování šikmých bříšních svalů tam dala fakt blbý cvik. Blbě jsem se podívala a byla jsem BLBÁ!!! Prostě jsem místo trupu otáčela hlavou. Malinko mě začínal bolet krk a pak už jsem jaksi tu hlavu nemohla otočit. Vstala jsem a byla z toho fakt vykulená.. Hlavu jsem musela držet na pravém rameni, jak to bolelo!
Teď už jsem to malinko rozhejbala a je to lepší. Jsem blbeček, no :D
Odpoledne jsme byli u babičky a pak jsme jely s mamkou nakoupit na náš zítřejší výlet.. Do Prahy! :))
(S)mějte se!

Koukala jsem se na gg a tohle mě od Blair dostalo..
Blair to Chuck:
Just because we can't be together it doesn't mean I don't love you..

Basetí ráj

5. august 2012 at 20:14 | Appy |  Diary
Ahojky!
Včerejšek byl celkem super. Vstávala jsem pozdě a pak jsem pořád uklízela. V pokoji mám nové dvě poličky, takže jsem to všechno předělávala. Musím říct, že jsem spokojená. 6-hodinový úklid za to stál. Při finishování jsem se koukala na finále dvouhry žen. Wiliams-Sharap.. Serena-Maria.. 6-0,6-1 :D Krásný zápas a Serena je jednoznačně moje favoritka :))
Potom jsme odjeli za známýma do chovatelské stanice, ze které máme Armína. Probíhal tam křest nové knihy Baseti. Bylo to fajn. Byla asi tuna stejků a jídla, celkem zábava a hlavně!! Spousta basetů, se kterýma jsem se ňuhňala :D Lidi jsem neznala. Bylo nás tam asi 20. Všichni byli zbláznění do basetů a jsou to velcí vystavovatelé. Přespali jsme tam a dneska jsme šli ještě hromadně i s pejsky na procházku. Bylo to fajn. Doma jsem si jenomlehla na zahradu, škvařila se na sluníčko a četla si :))
Co váš víkend? I když kdo to má o práudninách rozdělovat? :D Taky jsem se koukala na jeden díl gg v aj bez titulků. Celkem psycho. ale to nejdůležitější jsem pochytila :D
Fotky mne s basety asi přidám v průběhu týdne :))

No.. Hezcí kluci nám to negrilovali :/ :D

Two days, one article

3. august 2012 at 20:29 | Appy |  Photoes
Ahoj!
Včera jsem neměla čas ani chuť se ozvat. Ale dneska tyto dva super dny shrnu. Super asi byly, protože jsem po dlouhé době byla delší čas se ségrou. Ještěže se s přítelem pohádala, jinak by to tak nebylo :D
Včera jsme měli takový běhací a nakupovací den. Ráno jsem s maminou byla u doktorky. Dostala jsem první dávku očkování proti děložnímu čípku Naštěstí do ramene! :D To mě ale potom bolelo ještě celý den. Pak už jsme šli vyřizovat takové nudné věci. Na obídek jsme si došli do super restaurace. Meníčko výborné a pak ještě domácí limetkový ledový čaj :)) No a pak už jenom nákupy oblečeníčka a botiček. Získala jsem z Orsay sukni ( 100,- ) a tričko k tomu ( 100,- ) a ještě boty z Rena.


6:3 , 6:0

1. august 2012 at 21:19 | Appy |  Diary
Vůbec nevím, co mám psát :D Dneska je nějaký divný den.
Ráno jsem zase cvičila a zítra si nebudu cítit břicho! Po obědě jsme s mamkou jely za bráchou k nim a strávily tam celé odpoledne. Celou dobu jsem čekala, kdy začne tenis s Kvitovou. Je dobrá, že vyhrála a nechápu, jak se tam ta Italka mohla dostat. Na olympiádu se dost koukám a fakt se mi líbí beach volejbal a tenis. Na to jsem se nikdy nekoukala, ale teď mě to baví. Těším se až začne atletika!
Sledujete Londýn 2012?