July 2012

31st July

31. july 2012 at 21:04 | Appy |  Diary
Hello everyone!
Dnes pohodový i namáhavý den. Našla jsem stránku, kde vám rozvrhnou cvičební plán - tu. Každý den cvičíte podle nějakého videa. Je to fajn věcička. Dneska jsem začala 40minutovým kickboxem. Zabíračka jako prase! Myslela jsem, že umřu. Teď ale cítím i ty svaly, o kterých jsem neměla nejmenší tušení. Zítra mám jenom 20minutový bodystyling, tak doufám, že to bude menší zátěž :)
Dneska jsem taky uvařila geniální těstoviny se sýrovou omáčkou a bazalkou. Dala jsem tam sice trošku více mléka, ale jinak mňamka.
Teď už se jdu koukat na gossipky, protože jsem ještě dneska nic neviděla :/ :D
Mějte se!

Doufám, že tihle dva budou spolu. Jsem na začátku páté řady a zatím to nevypadá. Ale co jsem tak jako zaznamenala, tak asi spolu budou.. Nechám se přakvapit.. ÁÁÁ! Chuck and Blair! ♥ :D

Moje nová klavírní láska

30. july 2012 at 21:44 | Appy |  Video
Mám stáhnuté noty, ale celé to zahraji až za hodně dlouho...


Shopping!

29. july 2012 at 19:45 | Appy |  Photoes
Ahojky!
Dneska jsem se spolužačkama vyrazila nakupovat. Mám to všechno za svoje těžče vydřené peníze- za výzo :D S holkama to bylo super. Měli jste už v Kfc krushers? Doporučuju! Měla jsem kitkat a byla to mňamka. Jak tam jenom byly ty kousky kitkatu.. :)

Jedobarevných věcí není nikdy dost a taky nemám moc tílek.
New Yorker 99,-

Hi!

28. july 2012 at 17:25 | Appy |  Diary
Hello everyone!
Tak jsem dnes dorazila domů. Doposud jsem doma za prázdniny strávila jen 2 hodiny, ale to už je minulostí :) Náramně si to užívám, protože rodiče přijedou z Itálie až večer, takže jsem se konečně začala koukat na 5. řadu Gossip girl. A abych pak nedostala seřváka, že jsem nic nedělala, budou mít sálat s mozzarelou a ostružinový dezert :) To jsem to vymyslela! Už jsem dokoukala 3. řadu Tvd a Elena je totální držka! Jo, je super, že bude upírka, ale nasrat! Ta píp si vybrala Stefana! Píše se ale, že ve 4. řadě se má opět rozhodovat...
Týden u babičky byl fajn a pohoda. Druhý týden jsem byla u bráchy a to bylo taky fajn. Starala jsem se o svou neteřinku a moc jsem si jí užívala. Jinak se nic extra nedělo.
Taky jsem dočetla Inheritance. Nechci případným čtenářům něco prozrazovat, ale bulela jsem jako prase! Vyjádřím se asi takhle: K čemu je mi, že se stalo tohle, když se tamto nestalo a už nikdy nemůže stát!!! Jsem i pekelně nasraná, asi napíšu Christopherovi :D Teď se těším na další knihu. Objednala jsem jí a ségra mi jí dá k svátku :) The perks of bein a wallflower :)
Takže se zatím mějte a užívejte prázky!


Bye again!

14. july 2012 at 15:36 | Appy |  Diary
Ahoj!
Tak jsem dneska přijela z tábora! Malinko zklamal, ale jídlo na kvalitě tábore jenom zlepšilo :D S holkama a ostatníma jsem si to užila a to i přes divné počasí.
Vůbec nestíhám, ale nemám vůbec sbaleno a už za 20 minut odjíždím na 14 dní pryč. Jeden týden u babičky, druhý u bráchy. Naši totiž jedou dnes do Itálie.
Jaké jsou vaše prázky? Já je mám zatím ulítané.. Ale co už..
Mějte se a pa! :)