May 2011

Tak nějak obecné..

31. may 2011 at 21:06 | Appy |  Diary
Ahojky!
Ozývám se po víkendu. Jak jste ho prožili? Já dobře. Se skautem jsme sjížděli řeku a moc jsme si to užili i když to sobotní počasí bylo na nic. V neděli bylo ale nádherně, takže bomba! Ani jsme se nevymáchali! A to už je co říct! :D
V pondělí zase škola, psali jsme z dějáku, podělala jsem to. Takže za 2 nebo hůř za 3. Teď se učím, protože zítra zase píšeme ze zemáku. Další vysoce inteligentní a skvělý předmět. Ironie. Co vy? Škola? Jak se vede? Taky jsem se chtěla zeptat jestli e díváte na 4teens? Líbí se Vám to?


No coment :))

Expedice Pinnacle :D

26. may 2011 at 22:19 | Appy |  Diary
Ahojky!
Jak jistě víte, ladyvanilka zveřejnila, v jakém programu dělá videa. Ano, byla jsem jako spousta lidí a program hned stáhla. Dneska jsem ale měla teprve čas to nainstalovat a malinko se na to mrknout. Jenom na vzhled atd. Po víkendu se tím budu zabývat určitě víc a myslím, že z toho nějaké hezké video vzejde. Nejdříve asi začnu jednoduchostí. S hudbou, s titulkama. Na mě to bude stačit ?D Jsem moc ráda! Takže po víkendu Pinnacle! :D


To je tak krásně dokonalé! Nemůžu si pomoct!

LAJKUJTE

Reklama na Fantu

26. may 2011 at 13:51 | Appy |  Video
Viděli jste tuto reklamu v televizi? Mě se strašně líbí a nemůžu si pomoct :D Já když jsem ji viděla poprvé tak jsem se smála, ale líbí se mi :)) Co vám?

Deníček

25. may 2011 at 20:36 | Appy |  Diary
Ahojky!
Je tu ještě dnešní deníček! Včera jsem měla předehrávku na klavír a vydařila se. Nic jsem nezvorala, takže super! Byla jsem moc ráda! :)) Mám video, ale to mi sestra nechce vydat, takže až ho budu mít, tak ho sem dám :)) Včera jsme se ségrou udělali pizza party! Objednaly jsme si každá pizzu, pily Fantu a dívaly se na Gillmorky. Skvělý seriál!!
Dneska jsme měli krásné 4 hodiny a odpoledne mi klavír odpadl takže bomba! Založila jsem taky fb stránku ( http://www.facebook.com/pages/highschollmusikalblogcz/220244117994266?ref=ts), tak nezapoměňte lajkovat.
Taky jsem od včerejška sirotek :D Ne, dělám si srandu. Rodiče odjeli na dovolenou do Itálie, na poznávací zájezd a vrací se v neděli. Takže si teď užívám samotu doma, s kontrolami od babičky :D To mi připomíná, že jsem ještě nevečeřela a běží v televizi Comeback! Valím. Pic!!
Já už se tak těším! Prázdniny budou, moře bude, Korsika bude!!!

Blog i na facebooku!!

25. may 2011 at 20:14 | Appy |  News
Ahojky!
Po tom, co si Wendiseek založila stránku na fb, tak jsem neodolala a musel taky :D Doufám, že se tam mrknete a budete lajkovat o sto šest! Budu moc ráda, když mi tam napíšete Vaše návrhy, nápady, kritiku, pochvaly, atd.


Z nudy..

22. may 2011 at 14:55 | Appy |  Graphics
Ahoj!
Takže.. Z nudy jsem udělala 3 avatary a jeden retouche. Nic moc, ale po dlouhé době jsem spustila PF.
No a na jaké jsou téma? Pravděpodobně: Fruits. Jsou jednoduché, protože jiné ani neumím :D

Můj první retouche v historii mého " grafičení"! Docela se mi líbí. A s kým je? To víte sami, že? :D

Nedobrovolné koupání

22. may 2011 at 10:57 | Appy |  Diary
Aoj! /nezapomněla jsem h/
Jak už napovídá nadpis, tak jsem se koupala. Ale je tam ten háček, že jsem nechtěla. Něbo chtěla, ale ne v takové břečce! V Jestřebí je koupaliště, tam jsem vyrazila s Armínem na procházku, že si namočím nohy ( to se ještě dá). Potkala jsem tam kámošku, se kterou jsme se dlouho neviděly, tak jsme kecaly. Armína jsem mezitím pustila, ale hlídala jsem ho. On má takový polostahovací obojek, který je trochu volný když za něj jakoby netahám. On se naklonil nad vodu, jako že se napije. A co se nestane? Ano, tem obojek tam spadl :D A docela do hloubky, takže jsem ho nemohla jen tak vylovit. Jelikož byl obojek docela dost drahý, vydrží a je z kůže, tak jsem ho musela vylovit. Byla to vážně akce! V rybníku samí pulci, bordel, jikry a hnusný smrad rybiny. Navíc jsem neměla plavky! No aso po 10 minutách jsem ho vylovila. Pak ale už nesvítilo sluníčko, takže jsem mrzla! Jo na to zase dlouho nezapomenu! Ale teď si říkám, že to byla sranda! :D

Rozdíl je v tom, že to byla břečka a taky, že jsem tam byla sama :( :D
Stalo se mi to včera navečer...

A zase ti pejsánci!

21. may 2011 at 15:52 | Appy |  Photoes
Ahojky!
Taky je u vás takové šílené teplo? Nejradši bych skočila do nějakého rybníka a pořádně se vykoupala! Ráno jsem se krásně vyspinkala a potom jsem se koukala na tv. Obídek byl úžasný a potom jsem pomáhala Petře se skalkou. Jsem u táty a mám tu Armína, tak s ním blbnu. A Armín blbne s Badem a Dejzinou. Chtěla jsem Vám natočit nějaké video a dát ho sem, feil je v tom, že jsem si zapomněla připojení do pc.. Pak taky video kdy Bad "ojíždí" Armína. Ale foťák, ve kterém to je si brácha odvezl, takže buď dnes nebo až zítra :( Dám Vám sem aspoň fotky bassetů...

Já s Armínkem na výstavě v Brně

Comeback - 33. díl - Komu zvoní hrany

19. may 2011 at 19:38 | Appy |  Video
Já Comeback tak miluju! :D Aspoň z českých seriálů je nejlepší! Dílů je spoustu dobrých, ale tenhle dávali minulý týden, tak jsem ho sem dala :D


Piráti z Karibiku 4

18. may 2011 at 19:22 | Appy |  Diary
Ahoj, ahoj!
Asi jste se doslechli, že v kinech bude nebo už u někoho jsou Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Pokud překecám tátu, tak v sobotu na ně půjdu :)) Nevím jestli to nebude už ptákovina, ale aspoň že je to ve 3D. Hlavně jsem taky nebyla dlouho v kině a já jsem závislá, takže absťák :D 1. a 2. díly byly dobré, 3. díl ušel, takže uvidíme... A co vy? Nechystáte se taky někdy do kina?


Maturity

16. may 2011 at 18:11 | Appy |  Diary
Ahoj, ahoj!
Jak se máte? Já docela dobře. U nás ve škole jsou maturity, takže přece jenom máme rozvrh jiný. Nechápu ale, proč nám dávají na biologii jednoho učitele, který nám stejně řekne, že si můžeme dělat co chcete, jen musíte být potichu? Jo jasně, je to dobrý, ale to bychom ho nemohli mít první hodinu. My jsme samozřejmě malí primáni, kteří nemůžou jít na devátou! Všem ty první hodiny odpadají, jenom nám ne! Naštvat! Uklidňuju se tím, že máme místo osmi hodin šest. Už dost o škole. Teď se u mě nic moc neděje, jenom ta škola je zajímavá. Ať to maturanti zvládnou! Mějte se, pa!


Zamilovala jsem se do těhle šatiček :))

New design by Wendiseek

15. may 2011 at 14:49 | Appy |  News
Ahojky!
Doufám, že jste se všimli té nové věci, co tu přibyla. Ano, je to nový design a je to takový opožděný dárek k narozeninám blogu.


Od koho: www.wendiseek.blog.cz
S kým: How I met your mother
Jak dlouho: myslím si, že ho tu nechám dost dlouho, protože se mi vážně líbí. Dokud mě neomrzí a to bude trvat dlouho :D
Poznámka: Ještě jednou děkuju. A proč s HIMYM? Je to skvělý seriál, který je vtipný a zajímavý. Seriál doporučuji! A také doporučuji blog Wendiska ;)

Víkendové záležitosti

13. may 2011 at 20:16 | Appy |  Diary
Ahoj!
Dívali jste se dnes na hokej? Fandíte? Já samozřejmě ano. Dopadlo to šíleně, ale já pak všechno beru z lepší stránky a taky si z toho dělám srandu. Takže lepší stránka je, že můžeme být ještě na 3. místě. A ta srandovní část je, že jsem si aspoň poslechla jejich hymnu, i když naše je nejlepší!
Jak budete trávit víkend? Já valím zítra odpoledne slavit a opečovávat. Nevlastní babičce je 70 tak jedeme na chalupu na velkou oslavu. Budou tam sestřenky, takže se o ně budu muset starat. A taky tam bude miminko, které je strašně hezoučké. Jsem nevlastní tetka :) Ukážu se asi až v neděli.
V nejbližší době hodlám jít do kina a to na Vodu pro slony. Ten český překlad je šílený, ale strašně se těším! Miluju Roba a ve spojení s Rheese, to může být bomba! Já se tak těším! Podle traileru se mi zdá, že to bude hodně podobné filmu Moulin Rouge. Těším se!

Trailer a fotka z jedné premiéry. Co na to říkáte?


Mějte se a
pěkný víkend
Appy

Jak hrozné dny

11. may 2011 at 19:19 | Appy |  Diary
Zpráva o smrti se šíří jako epydemie. Je to dobré přirovnání. Morová epydemie se šířila rychlostí blesku a zabila miliony lidí. Zpráva o smrti zabije na čas také lidi, ale psychicky. Špatné zprávy se šíří mnohem rychleji, jak ty šťastné a to už je co říct. Smrt do našeho života patří. Patří do něj stejně jako radost, štěstí a spoustu dalších skvělých věcí. Skvělé věci s námi udělají podstatně něco jiného než smutné zprávy.
Někdo umírá krásně užije života a potom rád a s pocitem, že si život vychutnal, umírá stářím. Někomu se to nepodaří a šťastný život mu zhatí nějaká hnusná nemoc. Před smrtí se trpí. Nebo Vám ten život může pokazit nějaká událost, nebo Vás naneštěstí někdo zabije. Je toho spousta, ale nejhorší je, když se připravíte o svůj život sami. Sami si dokážete něco udělat. Sami si dokážete kvůli nějaké věci, která by se dala určitě ještě vyřešit, zbavit možnosti žít. A všechny, všechny sebevraždy jsou ZBYTEČNÉ!
Teď jsem se dostala k tomu, k čemu jsem chtěla. Ano. Jeden kluk, co chodil na stejnou školu, jak já a kterého jsem znala se zabil. Je tím postižená celá škola. Na škole visí černá vlajka a u jejich tabla jsou samé svíčky a kytky. Možná jste to zaznamenali v televizi. Vloni propadl, proto letos opakoval. Bohužel ale z matiky měl zase pětku a tak v pátek dělal zkoušku, kterou neudělal. Psychicky to neunesl a odešel z domu. Nikomu nic neřekl, jenom napsal dopis. Celý víkend se hledal, až se našel. Našel se mrtvý. Mrtvý. Už nikdy si nebude moct užívat života, už nikdy nikoho neuvidí. On nás neuvidí, ale mi ho vidíme pořád. Zabil se vlastní rukou, prý si něco pích, nebo se předávkoval prášky. Je to šílené. Lidi z jeho třídy, kteří by to psychicky nezvládali, si můžou posunout termín maturity. Druhé poslední zvonění nebude. Proč nám to udělal? Toť otázka...

PS: Já vím, že to tady není jak u ladyvanilky, ale prosím nějaké hnusné věci mi sem nepište. Já jsem se jen potřebovala vyzpovídat a moc mi to pomohlo..

Sobota..

7. may 2011 at 21:56 | Appy
Ahojky miláčkové!
Jak jste si užili sobotu? Já docela dobře :)) Ráno jsem se krásně vyspinkala a pak pro mě přijel táta a frčeli jsme do Jestřebí. Pak jsem se šla mrknout na telátka, ze kterých nám vyrostly už skoro velké kravičky. Natočila jsem videa z ,,Jestřebského zvěřince", takže je sem po víkendu dám. Těšte se! Budou tam kravičky, pejsci, morčátka. Chtěla jsem si celé odpoledne číst na sluníčku, protože čtu Hobita, ale nakonec mě brácha přemluvil a jela jsem s ním, jeho holkou a jestřebským týmem na hasičskou soutěž. Připomínalo mi to seriál Okresní přebor :D Nakonec dopadli 7. ze třinácti. Měli na víc, ale jeden člen jim to zvoral, takže měli o 3 sekundy delší čas. Neprošlo jim to, škoda. Pak se všichni opili a my se nějak dostali domů. Potom šli pokračovat do hospody :D Mám aspoň volný comp!

be beutiful <3

Je to tady!

4. may 2011 at 20:03 | Appy |  News
Ano, ano! Je to tady! Jak rychle to uteklo! Je to vůbec možné? Vážně velká rychlost, je to doopravdy divné :D A jak se všechno za tu dobu změnilo... Ještě nevíte o čem mluvím? Ne? Přece....

První máj byl lásky čas

2. may 2011 at 15:16 | Appy |  Diary
Ahojky!
Závody jsme nakonec nepokonily, i když nemáme 1. nebo 2. místo. Z těchto míst jedou družiny do dalšího kola závodu. My jsme byly na 3.místě, z 5 družin. Myslíme si, že se nám to povedlo. Kdyby ale na stanovištích u první pomoci trošku více posloihali tak bychom se umístily lépe... I s klukama bylo 10 družin, takž bychom byly na 5. místě. Závod měl ale háček. Vždy se běhá v neděli ráno a chvíli odpoledne. Na těchto závodech byla výzva a běžel se v noci! Od 22:00 v sobotu do 5:00!! Šly jsme spát v 6:00. Ale užily jsme si to a byl to sranda, škoda ale že taky počasí nebylo malinko lepší...
Včera byl první máj. Tak co uschnete? Dostali jste prvomájovou pusinku? :D Já vím, že si o mě budete mylset, že jsem blbá, ale my se s holčičkama s družiny olíbaly pod třešní při cestě domů :D
Bombová fotka!!

Mějte se
Appy

Namalovná :))

1. may 2011 at 8:15 | Appy |  Photoes
Ahojky!
Tenhle článek jsem přednastavila, takže teď se asi budím, nebo už připravuju a závod. V pátek jsem se namalovala, vzala foťák a párkrát se vyfotila :D Mě se ty fotky líbí :))