Naštvaná nebo veselá?

16. march 2011 at 19:48 | Appy |  Diary

Ahoj, ahoj!

Jakpak se máte? Já tak nějak napůl.

Je fajn, že
jsou dvě třídy ze školy na horách tak nám pr hodin odpadá. 5 hodin místo 8 se pozná :D No
ale tak nějak mě zradila kámoška. Není to nějaká extra zrada,ale pěkně mě štve a to dost! My jsme na ájinu na skupiny no a já se třema kámoškama máme dá se říct ,,blbějšího"
učitele. Prostě učitelka druhé skupiny
více naučí. No a tak jako když nás náš učitel naštve tak se vždycky bavíme o to jak bychom chtěli jít do druhé skupiny. No a co by se nestalo? Jaký podraz udělala kámoška na kterou byl spoleh?!

Zradila nás tím, že si to domluvila s oběma učiteli a jde do druhé skupiny!! Já myslela, že jí zabiju! Jasně taky jsem o tom přemýšlela, ale nechtěla jsem je tam nechat prostě bych šla jen s nima a ona nám udělá takový podraz. Ještě nám to oznámila takovým šíleným tónem. My jsme se bavili, jestli náš učitel přijde nebo jestli budeme mít supla, protože teď byl pořád pryč. Asi skoro dva týdny a ona nám jen tak řekne: ,,No, já jdu stejně do té druhé skupiny, už to mám domluvené!" No nezabili byste ji?!


Teď jsem si postěžovala a mám na Vás menší prosbičku. Přihlásila jsem se do soutěže o nejhezčí outfit na tomhle blogu: http://rodaw.blog.cz/ No a dělá se to v http://looklet.com/ programu. Bylo už první kolo a téma bylo Jak se obléct na rande, nějaký ten outfitek jsem sesmolila a chtěla bych poprosit o hlasy http://rodaw.blog.cz/1103/soutez-o-nej-outfit-1-kolo Jsem tam jako Appy- outfit číslo 5. Dám Vám ho sem na ukázku a teď jdu dělat už druhé kolo :))

Mějte se!
Appy
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama