February 2011

Tády, dády, dá!

18. february 2011 at 7:24 | Appy |  Welcome
Ahojky,
po dlouhé době se ozývám. Chtěla jsem napsat už ve středu, měla jsem už napsaný článek, ale pak se sekl net a celé se to vymazalo, grrr :D. Byla jsem dost naštvaná, tak jsem už nepřidávala. Dám Vám sem s fotkami takové shrnutí co se dělo :))
xy
Výstava nakonec dopadla velmi dobře :) Ve své kategorii jsme zvítězili, máme známku výbornou a titul Cajc!

aa
Armínův první a slavný rok jsme oslavili :)) Udělala jsem mu krásný dortíček, ve kterém si prostě musel vymáchat svoje ušiska :))

nj,
Tohle je takový můj pokus o blend a to proto, že jsem se ségrou celou sobotu jen poslouchala Nightwork tepláky. Docela újezd :D Objednali jsme si pizzu a blbli s webkamerou. Takže fááájn :))
ss
No 14.2. byl samozřejmě Valentýn. Když mi nikdo nemůže udělat radost, udělala jsem si ji sama. Koupila jsem si skvělý volný tričko v CaA. Asi Vám ho sem po čase přidám- fotky :))

ss
No a nyní už se s Vámi loučím, protože zítra už konečně frčíme na hory. Do Jizerských a Josefova Dolu. Máme totiž na Vysočině jarní prázdniny.

Mějte se krásně
AppyNoční obloha

6. february 2011 at 17:27 | Appy |  Téma týdne
Noční obloha? Každý si představíme něco jiného. Mě se třeba vybaví pohled na oblohu na noční hlídce poslední den na táboře. Myslím, že na to nikdy nezapomenu. Byl poslední večer a také táborák. Vedoucí tábora nám řekl ať se podíváme na oblohu, že takovouto ve městě neuvidíme. My měli zrovna v noci hlídku. Když mě jedna dvojice vzbudila šla jsem já s kámoškou. Kámošce se moc nechtělo vstávat tak jsem říkala ať spí. V tee-pee jsme měli spoustu dřeva tak jsem hodně přikládala. Lehla jsem si ke vchodu do tee-pee a už se jenom kochala krásou noční oblohy. Když jsem se dívala déle, už jsem měla pocit jako kdyby neexistovalo nic jiného než obloha, vesmír, noc, hvězdy. Krásná noc, celá černá. Spoustu hvězd a souhvězdí, které jsem se snažila rozeznat. Velký vůz, Malý vůz, Orion, ... Když máte štěstí uvidíte i nějakou hvězdu padat. Musíte si rychle něco přát! Možná se Vám to vyplní. Taky můžete vidět něco blikat. To už ale bohužel není hvězda, ale nějaké letadlo nebo družice. Měsíc? Bez něho by to taky nešlo. Můžete ho vidět v různých podobách, ale vždy je nádherný. Noční obloha i obloha celkově tvoří celek. Když něco bude chybět už to nebude ono. Když se zadíváte možná prožijete jako já NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK!

xxs
xx

¨

PS: Nic jiného mě nenapadlo :D

Ou jééé! :D

5. february 2011 at 21:00 | Appy |  Welcome
Ahojky :D
Možná Vám to přijde divné, že v minulém článku jsem si jen stěžovala a ten hned Ou jééé! :D No je to asi tím, že se už tím ani tak nezabývám.. Teď mám totiž úplně jiné starosti :D No nevím jestli Vás to bude zajímat, ale já to sem chci napsat :)) . Máme pejska :)) Jmenuje se Armani Bohemia Horrido, ale říkáme mu Armi. Je to basset a ve středu mu bude jeden rok :). Je to pes s papíry tak s ním jezdíme na výstavy. Zatím jsme byli na jedné klubové v Otradicích a jedné mezinárodní v Mladé Boleslavi. Na obou dostal známku Velmi nadějný. Zítra (neděle 6.2.) jedeme na další! Těším se, ale i bojím, že to zvořu, protože v kruhu ho vystavuji já. No a jak už nám miláček vyrostl už je ve třídě mladých a ne ve štěňatech nebo dorostu. V těhle třídách se bralo ještě na ně ohled, jako že jsou ještě malí a musí se všechno pořádně naučit. Taď už je ve třídě mladých a tam už jde i o titul. Kdyby byl první mohl by dostat titul Cac. V e své třídě bude bojovat ještě s jedním pejskem. Takže uvidíme. Pořádně jsme ho připravili- vykoupali, ostříhali drápy a vyčistili ušiska.. Držte mi palce ;)) Zítra nebo v pondělí určitě napíšu jak jsme dopadli :)
m.
                                      Já jsem ta napravo, a pejska co držím je Armík. Je to na naší první                                                výstavě. Má tam ještě bráchu, starší ségru a tetu. Vlevo poháry, které si                                        všichni vysloužili :))

                          
                          Tady je raklama na Armíka a jeho bráchu v době kdy ještě byli volní.


MĚJTE SE! 
                 PÁÁÁ!
                            APPY

Ach jo :((

4. february 2011 at 17:36 | Appy |  Welcome
 by LoO~ny.Lii.    

Ahojky :)), jakpak se máte?   Já nějak přežívám. Dneska jsem dost ráda, že jsem blog obnovila, protože se tady můžu aspoň vypsat :)) .  Přežívám je docela dobré slovo. Dost se na mě teď věci sypou a to se ani netýkají mne. Moji rodiče jsou rozvedení, už dávno. Brácha bydlí u táty a já se ségrou bydlíme s mámou a za tátou jezdíme. Bráchovi je 27. No a jelikož můj tatík není ,,normální,,, je prostě blbec! S bráchou se čím dál tím víc hádají a tak se chce brácha odstěhovat. Já ho chápu. Ve vesnici, kde bydlí táta bydlí taky babička, která je docela dost šílená a histerická. Chová se jako kdyby bylo bráchovi pořád 5 a nějak si neuvědomuje, že už je bratříček na ženění :D . Když brácha všem oznámil, že bude kupovat dům, najednou jsou všichni proti němu. Babička dělá scény u druhé babičky, prostě ona nepochopí, že by to měla řešit s bráchou a s otcem. Ne ona jede do města a dělá ostudu u jiné babičky (já vím je to zamotané :( ) Docela bráchy lituju. No a proč to na mě všechno padá, když se to dá se říct mě vůbec netýká? Taky bych ráda věděla, ale taková je už naše rodina :)) . Teď jsem u táty. U babičky jsem se tak akorát rozbulela a hned utíkala pryč, protože co ona nakecá se opravdu nedá poslouchat. Je mi z toho špatně. No nějak jsem se opět rozepsala. Já vím tohle nikdo nebude číst, ale mě se docela ulevilo. Teď mě zase naštvalo, že jsem Vám sem chtěla dát video z youtubka a ono mi to nejde zmenšit. Vůbec se mi u toho videa nezobrazí takovéty čtverečky, kterými se zmenšuje. Nevíte čím to je?? No tak jsem sem dala aspoň úžasnou picticle :)) Strašně moc se mi líbí. Není to moje zdroj jsem uvedla :)

Mějte se
               Vaše ,,přežívající,,
                                              APPY    


Další novinka - new dess

2. february 2011 at 15:16 Welcome
Zdravím Vás opět :)) Tentokrát s novým designem. Divím se, že jsem se k tomu odvázala, ale je to pravda.. Ja dessy neumím takže info dole :)

kl
Výroba: Michelangelka
Z blogu: impious.blog
Můj názor: Moc a moc se mi líbí je takový neutrální, takže super :))

Jak se líbí Vám? Vypadá blog hezky? Není to černé písmo moc kýčovitý, nebije moc do očí?? Díky za komenty ;)