August 2008


7.ČLEN

18. august 2008 at 12:31
Přezdívka:KaČuLiNkA
email:kaculinkarichterova@seznam.cz
Blog:nemá
body:0 b
Nej postava z hsm:Sharpey

6.ČLEN

18. august 2008 at 12:28
Přezdívka:ashley
email:RadunkaB@seznam.cz
Blog:kamcanyvltova.blog.cz
body:0 b
Nej postava z hsm:Sharpey

ODJÍŽDÍM

9. august 2008 at 7:20
AHOJ na dny od soboty 9.8. do neděle 17.8. odjíždím na slovensko bude se mi po vás stýskat ahoj
PS:prosím kdo zavítá na tenhle blog napište komentíky a hlasujte v anketě..........

fotky z filmu

8. august 2008 at 13:02

informace o princ a já

8. august 2008 at 13:01
Originální název: Prince and me

Typ filmu: romance, komedie

Rok výroby: 2004

Režie: Martha Coolidge Hrají: Julia Stiles, Luke Mably, Miranda Richardson
Popis: Paige Morganová měla svůj život pevně naplánovaný a byla nezlomně přesvědčena o tom, že neexistuje nic, co by jí mohlo zabránit vystudovat medicínu a stát se doktorkou. Pak ale potkala Eddieho, mladého sympatického podivína z Evropy. Zamilovali se. Ano. A už to vypadalo, že velkému štěstí nic nebrání….Jenže….Eddie nebyl jen tak ledajaký student, ale Edvard Valdemar Dangaard, dánský princ a jediný dědic trůnu. Jeho otec leží na smrtelné posteli, takže Eddie musí zanechat rebelského poflakování v Americe a vrátit se domů na korunovaci… Bez Paige ovšem odjet nechce a tak šokovaná Paige odlétá do vzdálené země, aby se stala královnou. Dokáže to vůbec? Film se natáčel i v Česku (především interiéry paláců) a malou rolí se v něm může pochlubit např. modelka Andrea Verešová…

anketa o moderní popelce

8. august 2008 at 12:52
halasujte mně se film líbí

informace o moderní popelce

8. august 2008 at 12:48
Originální název: A Cinderella Story
Motto:Tento film je utkaný ze snů...
Typ filmu: Romantická komedie
Délka: 92 minut
Rok výroby:2004
Hrají: Hilary Duff, Chad Michael Murray
Popis:Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.
Seznamte se se studentkou Sam, která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu, se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.
Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.

fotky

8. august 2008 at 12:47

Mezy námi děvčaty

7. august 2008 at 21:29
Mezi námi děvčaty - plakát
Dr. Tess Colemanová (Jamie Lee Curtisová) a její patnáctiletá dcera Anna (Lindsay Lohanová) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru, a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (Mark Harmon) ani na chvíli pokoj.

Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si Tess a Anna přičiněním jedné ze servírek vezmou čarovné sušenky a přečtou věštbu v nich ukrytou. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla...

anketa

7. august 2008 at 21:26
hlasujte

vztahy

6. august 2008 at 10:26
Pavouk vztahů
Vztahy mezi postavami seriálu Ordinace v růžové zahradě vyjadřuje grafický "pavouk". Po kliknutí se obrázek zvětší!
pavouk vztahů

postavy

6. august 2008 at 10:24
KDO JE KDO
Nové postavy
MUDr. Dalibor Frynta (43 let):Jan Šťastný jako Mudr. Dalibor Frynta
(Jan Šťastný)
"Užívej života."
Primář. Léta dřel na klinice plastické chirurgie, až zatoužil po poctivé klasické chirurgii. Má za sebou mnoho lékařských úspěchů i dva manželské neúspěchy a už bere život s nadhledem. Vyhrál konkurz na primáře a jeho příjemný zjev, dobrá nálada, optimismus a obdiv k něžnému pohlaví ho předurčují, aby vždy držel oddělení nad vodou a nepřipustil, aby si někdo v jeho okolí zoufal... Brzy se však sám ocitne v úzkých.
MUDr. Pavla Barnová (35 let) Seriál Ordinace v růžové zahradě 2
(Barbora Munzarová)
,,Vím, jak láska bolí, ale proto nepřestanu milovat. "
Chirurg. V životě mnoho zkusila, ale je rozhodnutá se nevzdat. V medicíně ji nic nepřekvapí, zato v soukromí se bude divit, kam a s kým se její život ubírá dál. Férová, rázná i romantická a temperamentní žena, která uspěla v ryze mužském oboru. Doma má skvělého jedenáctiletého syna Marka, který trpí vážnou nemocí, a svéráznou tchyni Věru.
Natáčení znělky seriálu Odrinace v růžové zahradě 2MUDr. Vladimír Pusenský (45 let)
(Milan Bahul)
,,Bůh ví všechno. Ale o chirurgii vím víc."
Zástupce primáře. Je přesvědčen, že je nejlepší chirurg v Kamenici, a tak nikdy nespolkne, že mu usměvavý Frynta vyfouknul primariát a že mu na záda šlape Pavla Barnová, se kterou ho pojí tajemství z minulosti. Ironik, lehce arogantní a sebestředný, ale neobyčejně schopný lékař, bez nějž se oddělení neobejde, což on dobře ví. Miluje svoji ženu Olgu, trpí tím, že nemohou mít děti. Příliš pozdě zjišťuje, že může ztratit největší lásku svého života. Pokud ovšem Olga je skutečně jeho největší láskou...
MUDr. Tereza Valšíková (27 let)Seriál - Ordinace v růžové zahradě 2
(Monika Zoubková)
"Matka Tereza s nejkrásnějšíma očima..."
Chirurg. Benjamínek oddělení. Velmi citlivá až přecitlivělá, nejistá, s malou sebedůvěrou a rozhodností. Příběhy svých pacientů i kritiku ze strany kolegů si bere hodně k srdci. Dcera proslulého chirurga. Je dost složitá povaha. I když působí jemně až slabě, dovede zle seknout. Bojuje a nikdy se nevzdává. V lásce i v medicíně. I když složitě a přes mnoho peripetií, nakonec najde svoji cestu životem.
Ordinace 2- Martin PísaříkMUDr. Oskar Všetečka (28 let)
(Martin Písařík)
"Zahraj Jánoše!"
Chirurg. Bývalý dětský herec, i dnes v něm pacienti poznávají hrdinu oblíbené televizní trilogie Jánoše a chtějí, aby jim předehrál svá slavná čísla. Touží být skvělým chirurgem, ale zatím je pro oddělení spíš pohromou. Nikdy nevíte, kdy zas něco zvrtá. Ale, co zvorá, to okecá, takže paradoxně patří mezi pacienty k nejoblíbenějším lékařům.
Ledabylý fanfarón dokáže i z banality udělat PŘÍPAD. Má však i své světlé momenty a dokáže v pravou chvíli pomoci.
MUDr. Magda Tárová (30 let)Markéta Plánková coby MUDr. Magda Tárová v Ordinaci v růžové zahradě 2
(Markéta Plánková)
,,Sex appeal zmůže víc než skalpel."
Chirurg. Sestra Pavly Barnové. Mají mezi sebou dávný bolestný konflikt. Krásná žena, chladná a přísně se kontrolující. Ví dobře, co s muži dělají její půvaby, a neváhá jich používat. Chce být špičkovou lékařkou chirurgie a jednou i primářkou. Za svým cílem jde tvrdě, sbírá uznání, neváhá potopit i své nejbližší, když jí to prospěje. Vlaje za ní smečka mužů se zlomeným srdcem. Odmítá se vázat, a jakmile to vypadá na vztah, rozšlape partnerovi srdce, sebevědomí i jakýkoliv náznak citu k ní. Ale i ona možná dostane lekci.
Doc. MUDr. EDUARD VALŠÍK (65 let)Ordinace v růžové zahardě 2 - Eduard Valšík
(Petr Štěpánek)
,,Na doktory jsem pes, ale pro pacienta udělám cokoliv."
Chirurg. Otec Terezy Valšíkové. Kamenický rodák, který začínal v místní nemocnici. Stal se z něj evropsky proslulý chirurg. Vrací se do Kamenice z několikaletého pracovního pobytu v Lyonu v tu nejméně vhodnou dobu. Přísný, charismatický muž. Kapacita. Na všechny kolem má jen ty nejvyšší nároky. A nejpřísnější je na své nejbližší. Se všemi lékaři a sestrami zachází bez výjimky stejně - hrozně. Naproti tomu pacienti jsou jeho bozi a není nic, co by jim odepřel.
VERONIKA JIRKOVÁ (35 let)Seriál ordinace v růžové zahradě 2
(Adéla Gondíková)
,,Profesionalita je práce na plný úvazek."
Vrchní sestra. Oddělení vždycky vedla vzorně, domov má však vzhůru nohama. Manžel František odchází za mladší milenkou a krásná a temperamentní vrchní se musí postarat o dospívající děti i klidnit rozepře na oddělení. Její úsměv doktory odzbrojuje, ale sama ještě netuší, kdo odzbrojí ji.
ALENKA VEVERKOVÁ (20 let)
(Lenka Zahradnická)Lenka Zahradnická coby Alenka Veverková v seriálu Ordinace v růžové zahradě
"Víra léčí."
Sestra. Milé dítě, strašně se snaží a pomoc bližnímu je smyslem jejího života. Křehká, ale houževnatá. Každého opuštěného pacienta by si nejradši nastěhovala k sobě na ubytovnu. Neumí říkat ,,ne" a ostatní toho náležitě využívají. Je věřící katolička, ale zároveň moderní holka, která opatrně ochutnává sladké i hořké plody života.
MARTINA TVRDÍKOVÁ (28 let)
(Kristýna Nováková)Kristýna Nováková coby Martina Tvrdíková v seriálu Ordinace v růžové zahradě
"Intrika je taky lék."
Sestra. Možná by si všichni oddechli, kdyby jednoho dne prostě zmizela. Jízlivá intrikánka, která si usmyslela, že sbalí doktora. Když ji někdo naštve, nezapomíná a mstí se. Ačkoli nikdy nejde pro posměšek daleko. Je taková, protože uznává zákon přežití. Ale když je někdo slabší než ona, nezištně pomůže.
Ing. JAN HAKEN
(Martin Trnavský)Martin Trnavský coby Ing. Jan Haken v seriálu Ordinace v růžové zahradě
,,Žil jsem jen pro kariéru. Než jsem poznal JI."
Stavitel, majitel menší stavební firmy. Charismatický kariérista. Selfmademan. Už jednou zkrachoval a předsevzal si, že už se to nikdy nestane. Místní stavařský boss Jindřich Valšík nad ním ohrnuje nos, ale on mu ukáže, že je nebezpečným soupeřem. Má jedinou slabinu: když se jednou zamiluje, nedokáže zapomenout.
Další nové postavy Jitka Smutná coby Věra Barnová v Ordinaci v růžové zahradě 2
VĚRA BARNOVÁ
(Jitka Smutná)
Tchýně Pavly Barnové, bývalá kuchařka z hotýlku U dvou růží. Zná ten nejlepší recept na všechny trable a dokáže život osladit domácím koláčem i milým slovem. Kdysi byla hrozně zamilovaná.
MAREK BARNAseriál Ordinace v růžové zahradě - Martin Holec
(Martin Holec)
Jedenáctiletý syn Pavly Barnové. Trpí epilepsií, ale chtěl by být jako všichni kluci jeho věku: rozjívený a plný nápadů. Miluje mámu, babičku a zvířata. Občas mámu překvapí, s kým se tenhle kluk kamarádí.
LEOPOLD ŘEHÁČEK
(Jan Vlasák)
Bývalý vrchní U dvou růží. Šarmantní světák, který zcestoval svět, aby tu pravou lásku našel v rodné Kamenici. seriál Ordinace v růžové zahradě 2 - Anna Stropnická
ANIČKA FRYNTOVÁ
(Anna Stropnická)
Dcera Dalibora Frynty. Rozmazlená, seběvědomá, talentovaná baletka, která tátovi i jeho partnerce připraví nejednu těžkou chvilku.
MATYÁŠ FRYNTA
(Ladislav Hampl)
Syn Dalibora Frynty, řezník. Kam vejde, panuje dobrá nálada. Dělá si, co chce, i když tím tátu pěkně štve.
OLGA PUSENSKÁ
(Vendulka Křížová)Vendulka Křížová coby Olga Pusenská v seriálu Ordinace v růžové zahradě
Manželka Vladimíra Pusenského, učitelka na základní škole. Inteligentní, sebevědomá, jako jediná dokáže snášet a usměrňovat výlevy Vladimírovy ironie. Její manželství je jako horská dráha. Trpí vážnou chorobou, kvůli které nesmí riskovat těhotenství. Nikdy se s tím nesmíří a chce jít hlavou proti zdi. seriál Ordinace v růžové zahradě 2 - Jindřich Valšík
JINDŘICH VALŠÍK
(Vlastimil Zavřel)
Chladnokrevný stavařský boss, otcovsky milující svoji neteř Terezu, protože vlastní děti neměl. Myslí si, že je pánem každé situace. seriál Ordinace v růžové zahradě 2 - Cecílie Valšíková
CECÍLIE VALŠÍKOVÁ
(Zdena Herfortová)
Teta Terezy Valšíkové. Jen ona ví, že Jindřich nebyl vždycky tak bezcitný. A přála by si, aby se staré časy vrátily.
FRANTIŠEK JIRKA
(Jiří Ployhar)
Manžel Veroniky Jirkové. Sám odešel za milenkou, ale Veroniku jen tak nepustí. Jeho upřímost a naivita jsou neodolatelné a nesnesitelné zároveň.
ALŽBĚTKA a ROBERT JIRKOVI
Děti Veroniky Jirkové. Robert je puberťák a tátu nesnáší. Alžbětka si myslí, že táta je fajn a jeho milá se k němu hodí víc než máma.

něco o corbinovi

6. august 2008 at 10:19 Corbin Blue
Corbin Bleu Povolání: herec, zpěvák, model
Věk: 19
Datum narození: 21. 02. 1989
Místo narození: Brooklyn, New York City, New York, USA
Znamení: Ryby

něco o lucasovi

6. august 2008 at 10:16 Locas Grabel
Lucas Grabeel Povolání: herec, zpěvák, tanečník
Věk: 23
Datum narození: 23. 11. 1984
Místo narození: Springfield, Missouri, USA
Znamení: Střelec

něco o moniqvi

6. august 2008 at 10:15 Monique Coleman
Monique Coleman Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 27
Datum narození: 13. 11. 1980
Místo narození: Jižní Karolína, USA
Znamení: Štírněco o ashley

6. august 2008 at 10:13 Ashley Tisdale
Ashley Tisdale (I) Povolání: modelka, herečka, zpěvačka
Věk: 23
Datum narození: 2. 07. 1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rakještě něco o zacovi

6. august 2008 at 10:12 Zac Efron
Zac Efron Povolání: herec, zpěvák, tanečník
Věk: 20
Datum narození: 18. 10. 1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhyještě něco a vanesse

6. august 2008 at 10:10 Vanessa Anne Hudgens
Vanessa Anne Hudgens Povolání: herečka, zpěvačka
Věk: 19
Datum narození: 14. 12. 1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec

rikky-životopis

6. august 2008 at 9:00
Herečka: Cariba Heine
Narozena: 1.říjen 1988
Místo narození: Severní Afrika
Celé jméno: Rikki Chadwick
Sourozenci: žádný

emma-životopis

6. august 2008 at 8:59
Herečka: Claire Holt
Narozena: 1988
Místo narození: Brisbane
Celé jméno: Emma Gilbert
Sourozenci: bratr Eliot (elijot)

cleo životopis

5. august 2008 at 10:30
Herečka: Phoebe Tonkin
Narozena: 17.říjen 1989
Místo narození: Sydney, Austrálie
Celé jméno: Cleo Sertori
Sourozenci: sestra
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

nádherné černobílé fotky

5. august 2008 at 10:25

velké rozvrhy 2

5. august 2008 at 9:52
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/14/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

malé rozvrhy

5. august 2008 at 9:40